K tragickej dopravnej nehode došlo v poslednú májovú nedeľu v Tovarníkoch. Vodič Renaultu 19 riadil vozidlo v smere od Topoľčian, neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a v mierne tiahnucej sa pravotočivej zákrute s vozidlom prešiel vľavo a narazil do obrubníka. Následne ľavou stranou vozidla vyšiel na chodník a znovu späť na vozovku, kde narazil do schodiska predajne potravín, ktoré ho odhodilo do zábradlia a oplotenia. Tridsaťročný vodič si spôsobil ťažké zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahol. Na vozidle vznikla škoda vo výške 150-tisíc korún.- joý -
Článok pokračuje pod video reklamou
Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný. Aktivujte si odber správ kliknutím na odkaz, ktorý sme vám poslali e-mailom.
Zápas o čelo V. ligy Západ v máji v roku 2006 medzi Mýtnou Novou Vsou a Solčanmi sa nedohral. Článok, ktorý okrem MY Topoľčianskych novín – Dnešok bol v tej dobe uverejnený aj v denníku SME.
Od 1. januára 2021 je novým prepravcom mestskej autobusovej dopravy v Topoľčanoch spoločnosť Freibus SLOVAKIA s.r.o. Občanov a návštevníkov tak čaká modernejšie, jednoduchšie a komfortnejšie cestovanie.
Uplynuli už desiatky rokov, čo sa po chodbách Oponického kaštieľa prechádzala budúca albánska kráľovná Geraldina Apponyi. Aj napriek neúprosnému času je tu dodnes cítiť jej odkaz a prítomnosť.