III. liga
KRAJ NITRA
SKUPINA B
Topoľčany B - STK N. Zámky B 12:6 (Balážová 4,5; Maňák 3,5; Gogora 2,5; T. Klačanský 1,5), Krušovce - Trnovec B 5:13 (Žitňanský 2,5; Malina 1,5; M. Smutný 1), N. Baňa/Podlužany - ŠG Nitra B 1:17.
1. ŠG Nitra B 14 14 0 0 193:59 42
2. Trnovec B 14 9 0 5 151:101 32
3. Topoľčany B 14 9 0 5 145:107 32
4. N. Baňa/Podl. 14 5 3 6 117:135 27
5. Krušovce 14 5 1 8 115:137 25
6. N. Zámky B 14 3 1 10 97:155 21
SKUPINA A
Volkovce - Vráble 9:9, Šaľa - Šurany 5:13, Domino sv. Marka Nitra B - Výč.-Opatovce 13:5.
1. Vráble 14 7 4 3 147:105 32
2. Dom. Nitra B 14 9 0 5 129:123 32
3. Volkovce 14 7 1 6 138:114 29
4. V.-Opatovce 14 5 2 7 109:143 26
5. Šurany 14 4 2 8 114:138 24
6. Šaľa 14 0 0 14 57:195 14
IV. liga
KRAJ NITRA - SEVER
SKUPINA A
Lehota A - M. Bedzany 16:2 (Ďurček 1; Ševčík 1), Volkovce B - Domino sv. Marka Nitra C 13:5, Zl. Moravce - Šaľa B 15:3, Trnovec C - ŠG Nitra C 3:15.
Konečná tabuľka po zákl. časti
1. ŠG Nitra C 14 12 1 1 191:61 39
2. Volkovce B 14 11 0 3 161:91 36
3. Lehota A 14 9 0 5 142:110 32
4. Zl. Moravce 14 8 1 5 143:109 31
5. Dom. Nitra C 14 7 0 7 124:128 28
6. Trnovec C 14 5 0 9 112:140 24
7. Šaľa B 14 3 0 11 86:166 20
8. M. Bedzany 14 0 0 14 49:203 14
M. Bedzany (bonifikácia 0 bodov) budú hrať v nadstavbovej časti o záchranu v skupine s Dlhou n/V. (3 body), Trnovcom C (2 body) a Vrábľami B (1 bod).
SKUPINA B
Tovarníky B - Lehota B 18:0 (Mihok 4,5; Kováč 4,5; Slovák st. 4,5; Dubný 4,5), Kynek - Volkovce C 13:5, Vráble B - Dlhá n/V. 8:10, Mojmírovce - ŠG Nitra D 14:4.
Konečná tabuľka po zákl. časti
1. Mojmírovce 14 14 0 0 200:52 42
2. ŠG Nitra D 14 10 2 2 156:96 36
3. Tovarníky B 14 9 1 4 175:77 33
4. NR Kynek 14 8 1 5 130:122 31
5. Dlhá n/V. 14 6 0 8 112:140 26
6. Volkovce C 14 2 2 10 83:169 20
7. Vráble B 14 1 3 10 95:157 19
8. Lehota B 14 1 1 12 57:195 17
Tovarníky B (bonifikácia 1 bod) budú hrať v nadstavbovej časti o postup v skupine s Mojmírovcami (3 body), Volkovcami B (2 body) a Zl. Moravcami (0 bodov).
V. liga
KRAJ TRENČÍN - HORNONITRIANSKA
V. Uherce B - Bošany B 13:5 (Trojan 3,5; Györi 3,5; Vlčko 3; Letková 3 - I. Gašparík st. 3,5; Priecel 1,5), V. Uherce C - Karpatia Prievidza 7:11 (Róbel 2,5; Beliansky 2; Vrba 1; Hesko 1; Miklóš 0,5), KŠK Partizánske B - KM Prievidza B 12:6 (Sládeček 3,5; Rajtík 3,5; Harťanský 2,5; Žiak 2,5), N. Pravno B - Bánovce A 11:7 (Bíreš ml. 2,5; Balažovič 2,5; Blaniar 1,5; Bíreš st. 0,5), Kanianka - Bánovce B 14:4 (Búlik 2; Božik 1; Horník 1), Oslany B - Bystričany B 7:11.
1. Karp. Prievidza 14 13 1 0 168:84 41
2. V. Uherce B 14 11 1 2 170:82 37
3. Kanianka 14 9 1 4 148:104 33
4. Bystričany B 14 9 0 5 152:100 32
5. Bošany B 14 9 0 5 125:127 32
6. Oslany B 14 7 0 7 143:109 28
7. N. Pravno B 14 6 0 8 118:134 26
8. Bánovce A 14 5 1 8 128:124 25
9. KM Prievidza B 14 5 0 9 110:142 24
10. KŠK Partiz. B 14 5 0 9 89:163 24
11. V. Uherce C 14 2 0 12 91:161 18
12. Bánovce B 14 1 0 13 70:182 16
Autor: mab