Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

FUTBAL - IV. LIGA SEVEROZÁPAD

Partizánske v oboch derby nadeľovalo, raz dvojciferne
Dohrávané 16. kolo
Partizánske - Chynorany 11:1 (6:0), 10., 35. a 60. Krajčo, 18., 49. a 55. Duchovič, 15., 65. a 75. Křapka, 44. Kaplán, 12. Masár - 73. M. Magdolen.
V. Kostoľany - Tovarníky 2:0 (2:0), 22. Polčík (11 m), 37. A. Kollár.
Chtelnica - Častkovce 0:3 (0:2), 11. Mitošinka, 17. Ščepko, 90.+ Turza.
Hrnčiarovce - Prievidza B 1:0 (1:0), 28. Kitta.
Moravany - Dubnica B 2:1 (1:0), 34. Majerský, 69. Varga (z 11 m) - 66. Decký.
N. Pravno - Domaniža 0:0.
H. Streda - Vrbové 0:2 (0:1), 40. Šlahor, 75. Gažík.
Šimonovany - voľno.
20. kolo
Partizánske - Šimonovany 5:1 (1:1), 49. a 81. Křapka (oba z 11 m), 12. Bóka, 59. Krajčo, 90.+ Stuparič - 25. Stručka. V prvom polčase malo mestské derby zásluhou oboch mužstiev vysoké tempo a gólové šance sa rodili na oboch stranách. Strelecký účet otvorili domáci. Bóka predviedol individuálnu akciu a po narážačke pred šestnástkou prestrelil brankára. Hostia vyrovnali po rohu hlavičkou. Krátko po zmene strán a faule v pokutovom území premenili domáci penaltu, navyše za následné protesty bol vylúčený Vlčko. Po necelej hodine pridali domáci po rohu hlavou tretí gól. Hra potom na dlhé minúty upadla do priemeru. Až v závere domáci pridali a z viacerých príležitostí zvýraznili svoje víťazstvo ďalšími dvomi gólmi. Štvrtý dali opäť z penalty za podrazenie hráča zozadu a piaty hlavou pod brvno po centri na vzdialenejšiu tyč. R Kiss, 700. PARTIZÁNSKE: Holička - Kaplán, Norocký, Bóka (46. Desat), Kundala (72. Šimončič), Duchovič, Křapka, Stuparič, Stručka, Masár (85. Ďuriš), Krajčo. ŠIMONOVANY: Hurtiš - Šuriansky, Mošať, Stručka, Vlčko, Makva, Beňačka (80. Baluch), Oravec, Svorad, Žiak (66. Pásztó), Szabó (62. Kaňa).
Chtelnica - Chynorany 0:1 (0:0), 90. Domček. Domáci Chtelničania boli počas celého zápasu lepším mužstvom, vypracovali si množstvo šancí, no všetky zostali nevyužité. V 20. minúte mali šancu aj hostia, ale brankár Kúdela kryl. V 28. minúte kopal Mitošinka rohový kop a Gába nastrelil len brvno brány hostí. O zisku troch bodov pre hostí rozhodol v 90. minúte po odkope lopty z polovice ihriska Domček, lopta preskočila brankára Kúdelu. CHYNORANY: Benca - M. Pristach, Cifra, M. Magdolen, Halás, J. Magdolen, Pilát, J. Pristach, Furek (Domček), Maťavka, Podoba.
Častkovce - Tovarníky 3:0 (2:0), 28. M. Madro, 41. a 50. Ščepko. Domáci hráči sa pustili nekompromisne do súpera, ktorý vydržal tlak do 28. minúty, keď úvodný gól padol po peknej strele spoza šestnástky a jeho autorom bol M. Madro. O deväť minút nato po faule na Ščepku nasledovala jedenástka, ktorú kapitán domácich Vrábel však nepremenil. V 41. min. sa opravovalo opäť skóre, keď po prihrávke J. Maderu hlavou zvýšil Ščepko na 2:0. V druhom polčase boli domáci znova lepší a posledný gól v zápase videli diváci v 50. min., keď rohový kop zahrával M. Madro a druhýkrát v zápase hlavou skóroval Ščepko. Hralo sa slušne, každé mužstvo dostalo po jednej žltej karte.
V. Kostoľany - Dubnica B 2:1 (2:0), 6. Polčík, 43. A. Kollár - 86. Decký.
Hrnčiarovce - Moravany 0:0.
Domaniža - Prievidza B 4:0 (2:0), 4. a 65. Lagín, 34. J. Kardoš, 86. Svoboda.
N. Pravno - Vrbové 1:2 (1:1), Vrábel - Šlahor, Kubiš.
17. kolo: Prievidza B - V. Kostoľany 3:0 kont. (neoprávnený štart hráča - pôvodný výsledok 0:1).

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 097

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.