Štvrtok, 22. apríl, 2021 | Meniny má SlavomírKrížovkyKrížovky

FUTBAL - V. LIGA SEVER

Najviac bodov vyťažili Rybany
Dohrávané 16. kolo
Tr. Stankovce - Bošany 2:1 (1:0), 11. Sedláček, 68. Kapko (11 m) - 49. Papranec.
V. Uherce - Lehota p/Vt. 1:1 (0:0), 76. P. Šebesta - 87. M. Halama.
Rybany - Tr. Jastrabie 0:0.
Kanianka - Krásno 4:0 kont. - nedohrané v 45. min. pre nízky počet hostí, 16. Líška, 24. Barborka, 25. M. Mečiar, 28. Kostolányi.
Podolie - H. Poruba 2:1 (1:0), 28. Pat. Brezuľa, 65. M. Ivana - 77. Živčic.
Z. Kostoľany - Brezová p/Br. 0:0.
Pov. Teplá - Prečín 2:1 (2:1) - nedohrané v 50. min. pre prietrž mračien, 5. Meheš, 30. Jankejech - 40. Orávik.
Sverepec - M. Lednice 2:1 (2:0), 15. a 35. Stacha - 63. Mil. Lednický.
20. kolo
Rybany - V. Uherce 1:0 (0:0), 69. Horváth. Domáci boli od úvodu lepší, snažili sa vytvoriť si tlak, ale vážnejšie gólové šance si ani jedno z mužstiev nevytvorilo. Aj druhý polčas mal rovnaký obraz hry. Obe mužstvá sa snažili ohroziť súperovho brankára niekoľkými streleckými pokusmi, ale vyložené šance sa nerodili. Až v 69. min. po peknej akcii a krížnej strele zvnútra pokutového územia padol jediný gól zápasu. Domáci už potom víťazstvo udržali a zaslúžene získali tri body. R Rublík, 120. RYBANY: Žatko - Valach, Horváth, Kikuš, P. Stolárik, O. Šimuni, M. Stolárik, Podolák, Bobuš (Rajs), Tretinár, Ďuračka (P. Šimuni). V. UHERCE: Radosa - Jančich, Gubka, Kováč, Svrček, Dubina, Vlčko, Bartoš, Král, Zeleník, Machala (Bučko).
Sverepec - Bošany 1:4 (1:1), 15. I. Kardoš (11 m) - 5. Husár, 60. Papranec, 68. Husár, 90. Kontúr. Na ihrisku v Malých Ledniciach začali lepšie hostia a ujali sa vedenia. Po vyrovnávajúcom góle sa vyrovnala aj hra, najprv mali šance domáci a v závere polčasu aj hostia. Papranec nedal a Hodál prehodil prázdnu bránu. V druhom polčase Bošany ovládli hru a po druhom góle museli domáci otvoriť hru. Po brejkoch do otvorenej obrany pridali hostia dva góly a ďalšie šance zlikvidoval Paprancovi a Kontúrovi Pružinský.
Pov. Teplá - Krásno 8:0 (2:0), 10. Šimík (11 m), 31. Mucha, 54. Mucha, 58. Mucha, 66. Bauer, 70. Sárinec, 78. Hlušek, 85. Hrubo. Hostia sa predstavili ako odovzdaný súper s veľmi slabým brankárom. Teplania začali naplno a po premenenej jedenástke dosiahol hetrik Mucha. V závere domáci dávali jeden gól za druhým a mohli dať ešte ďalšie.
Tr. Stankovce - H. Poruba 2:0 (1:0), 13. Ďuďák, 80. Pavol Bulko.
Prečín - Brezová p/Br. 2:1 (1:0), 40. Almasy, 90. Birošík (11 m) - 68. Nemec.
M. Lednice - Tr. Jastrabie 4:0 (1:0), Miloš Lednický, 57. Žilinčík, 75. Žilinčík, 81. J. Vančo.
Kanianka - Podolie 8:1 (2:0), Nemec 2, Barborka 2, Drahňovský 2, Hvolka, vlastný - Ostrenka.
Z. Kostoľany - Lehota p/Vt. 3:3 (0:2), Baláž 2, A. Oršula - P. Dobrotka 2, Vojta.
Rybanom sa odráta 6 bodov.

1. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  2. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
  3. Luxusné dovolenky s osobným komorníkom už aj u nás
  4. Čo pomáha zdravotníkom? Týchto šesť vecí ich drží nad vodou
  5. 5 dôvodov, prečo si kupovať slovenskú zeleninu. Poznáte všetky?
  6. Niké Športovkyňa mesiaca si vybrala na podporu lyžiarske talenty
  7. Prečo McDonald's podniká kroky k udržateľným riešeniam?
  8. Ako môžete z vašej domácnosti spraviť zelenú domácnosť?
  7. Čo pomáha zdravotníkom? Týchto šesť vecí ich drží nad vodou
  8. Viete ako na to, ak potrebujete silu a energiu?
  10. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov 6 562

Už takmer 25 rokov trvá výstavba diaľnice D3 v náročných úsekoch severného Slovenska. Pripomína tak trochu nekonečný príbeh, o ktorom sa budeme rozprávať v pondelok v LIVE diskusii o 18:00 hod.