Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

FUTBAL - MO TOPOĽČANY

Zaváhanie vedúceho dua
Chrabrany - TOB/N. Streda 2:0 (1:0), 12. R. Vaňo, 81. J. Milata. Chrabrianski junáci pod vedením nového trénera, skvelého stratéga Lendela, začali zápas s veľkou aktivitou, čoho výsledkom bol úvodný gól. V nasledujúcich minútach topoľčianska rezerva pridala na aktivite, ale šance mali domáci. V druhom polčase sa hra nezmenila, hostia držali viacej loptu, ale domáci nadšeným výkonom rozhodli druhým gólom o prvých bodoch v jarnej časti. Kuriozitou zápasu bolo, že si hlavný rozhodca zápasu zabudol karty v šatni a zistil to až v druhom polčase.
Nemčice - Bojná 0:1 (0:1), M. Ďurák. V Nemčiciach videli diváci bojovné stretnutie, ktoré však veľa kvality neprinieslo. Technickejší hostia sa ujali vedenia utešenou strelou a umnou defenzívnou činnosťou dotiahli zápas do víťazného konca. Domácim v zápase absolútne nič nevychádzalo, góly nedokázali streliť ani z najvyloženejších pozícií.
Prašice - Rajčany 3:1 (1:0), 4. J. Grznár, 73. R. Delič, 83. V. Ďurík - 85. M. Bodocký. Rajčany prišli do Prašíc s rešpektom, domáci, naopak, začali zápas s veľkou aktivitou. V druhom polčase sa hra viacej vyrovnala, domáci boli o niečo aktívnejší, hostia hrozili brejkami. Prašice využili ponúknuté príležitosti, a tak body zostali zaslúžene doma.
Ludanice - Čermany 3:1 (1:0), 15. a 60. D. Goga, 55. Sák - 90. Chobot. Domáce Ludanice boli v zápase po všetkých stránkach jednoznačne lepším mužstvom, Čermany sa po väčšinu stretnutia iba bránili. Najkrajším momentom zápasu bol excelentný gól D. Gogu z 35 m. V zápase zaslúžene zvíťazilo lepšie mužstvo.
Preseľany - H. Obdokovce 1:2 (1:0), 5. Guniš - 45. a 60. Mokoš. V prvom polčase zatlačili domáci súpera na vlastnú polovicu, vytvorili si šance a z jednej z nich sa ujali vedenia. V druhom polčase sa karta obrátila, hostia prebrali iniciatívu a otočili skóre. Domáci v druhom polčase kondične odpadli, a tak si hostia odviezli tri body.
Kamanová - N. Blatnica 0:7 (0:2), 68., 74. a 75. J. Stanček, 22. M. Adamovič, 38. V. Stanček, 56. D. Bartošek, 90. M. Trávniček. Domáca Kamanová nepremenila už v piatej minúte nariadenú jedenástku. Od tohto momentu bolo na ihrisku len hosťujúce mužstvo. Domáci futbalisti pôsobili odovzdaným dojmom a odohrali najhoršie stretnutie v sezóne. Hostia v zápase excelovali herne i strelecky.
Jacovce - Urmince 1:2 (1:2), 35. M. Mičina - 8. Miko, 44. Mokoš. Hostia prišli do Jacoviec s defenzívnou taktikou, ktorá nakoniec slávila úspech. Domáci od začiatku zatlačili súpera na vlastnú šestnástku, hostia, naopak, hrozili nebezpečnými brejkami, z ktorých vyťažili dva góly. V druhom polčase sa hra nezmenila, domáci útočili, ale strelecky sa nedokázali presadiť.
Hrušovany - Mýtna N. Ves 1:0 (0:0), 89. I. Krajčovič. Líder tabuľky z Mýtnej začal zápas aktívnejšie a v prvom polčase bol lepším mužstvom. V druhom polčase sa hra vyrovnala, útoky sa prelínali z jednej strany na druhú. Zápas rozhodol šťastný gól domácich minútu pred koncom. Vo vyrovnanom zápase zvíťazilo šťastnejšie mužstvo.
16. Kamanová 21 2 1 18 16:84 7
Zostava kola: J. Macko (Ludanice) - V. Halo (Prašice), M. Krajčovič (Hrušovany), Dekýš (M. N. Ves), T. Švec (Jacovce) - D. Goga (Ludanice), Chobot (Čermany), J. Milata (Chrabrany), Chobot (H. Obdokovce) - J. Grznár (Prašice), J. Stanček ( N. Blatnica).
Poradie strelcov: 21- M. Mičina (Jacovce), 15 - Ľ. Medek (Bojná), M. Miko (Urmince), 14. P. Lacena (Ludanice 9, Preseľany 5), 12 - P. Desat (Nemčice), 11 - P. Labuda (Ludanice) , R. Candrák (Hrušovany).

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Manažér Kovariec: „V amatérskom futbale je každý jeden fanúšik potrebný.“

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.

Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.