Doma rozdielom triedy+FOTO

Hetrikom sa v zápase prezentoval Vahagn Militosjan.

Vahagn Militosjan strelil v zápase tri góly.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Topoľčany – Neded 3:0 (1:0)

Domáci futbalisti boli jasne lepším celkom na ihrisku. Už v 4. minúte mohol otvoriť skóre Militosjan, no so zakončením až pridlho váhal a hosťujúci obranca odkopol na roh. Domáci pokračovali v tlaku, v 13. minúte pokus Hovsepjana len preletel pokutovým územím. O štyri minúty sa do brejku dostal opäť výborne hrajúci Militosjan, ale triafa tesne vedľa. Domáci svoj tlak korunovali v 31. minúte, kedy Militosjan otvoril skóre zápasu.

Aj po zmene strán bolo na ihrisku iba jedno mužstvo. Domáci sa po druhom góle Militosjana bavili futbalom. Ďalšie tri tutovky domácich ale zostali nevyužité. V závere ešte po jednej z ďalších kombinačných akcií dosiahol Militosjan čistý hetrik – 3:0. Domáci v zápase zaslúžene vyhrali, smolne sa však zápas skončil pre hosťujúceho hráča, ktorý si pri jednom zo súbojov zrejme nezavinene zlomil rebrá.

Autor videa: Anton Kondrla.

Góly: 31., 58. a 87. V. Militosjan. R Gašparovič, ŽK: Kovács, Busánszky, 120. MFK: Junas – Grman, Omborenga, Otrísal, Luzin (46. Michalík), Hovsepjan (77. Rybánsky), Iranzi, Kučera, Edgar, Militosjan, Anis (73. Mikula), tréner V. Goffa.

Komárno – Galanta 2:0 (0:0), 60. Faragó, 73. Haša.

Dubnica – Veľký Meder 5:0 (3:0), 10. Remšík, 25. Habšuda, 44. Štefánek (11 m), 49. Turza, 70. Suchý.

Púchov – Šurany 3:0 (0:0), 53. Marek Gajdošík, 66. Luhový, 90. Mynář.

Led. Rovne – ViOn B Vráble 3:0 (3:0), 18. a 30. Lipták, 14. Riečičiar.

V. Ludince – DAC B 0:3 (0:1), 7. a 57. Sandal, 70. Tóth.

Beluša – Šaľa 1:1 (0:1), 75. Gorelka (11 m) – 10. Herceg.

Horná Nitra – Nové Zámky hrajú 5. 10. o 15.00 h, Nemšová – FC Horses hrajú 12. 10. o 14.30 h, Gabčíkovo malo voľno.

1. Púchov        11        7          3          1          21:8     24        (+3)

2. Komárno     10        7          2          1          31:10   23        (+5)

3. Led. Rovne 10        6          3          1          22:13   21        (+6)

4. DAC B/Vrak.         11        6          2          3          13:9     20        (+2)

5. Topoľčany  11        6          1          4          20:17   19        (-2)

6. Galanta       10        5          3          2          18:9     18        (+6)

7. Beluša         11        4          4          3          13:12   16        (-2)

8. V. Ludince 11        4          4          3          17:17   16        (-5)

9. Veľký Meder         10        4          2          4          11:17   14        (-1)

10. Gabčíkovo            10        4          1          5          10:12   13        (+1)

11. Šurany      10        4          1          5          21:25   13        (-2)

12. ViOn B Vráble     10        3          3          4          15:13   12        (-3)

13. Šaľa          11        3          3          5          10:11   12        (-6)

14. FC Horses 10        3          3          4          13:20   12        (+3)

15. Horná Nitra          9          2          3          4          12:13   9          (0)

16. Nemšová   9          3          0          6          14:20   9          (0)

17. Nové Zámky        9          2          1          6          12:18   7          (-2)

18. Neded       11        2          1          8          10:29   7          (-14)

19. Dubnica    10        1          2          7          10:20   5          (-10)

1. Koľko minút pracujeme na jednu kávu či novú kuchyňu?
  2. Pokazila sa Vám práčka či chladnička? Nevolajte opravára!