Nedeľa – 2. 10. (nedeľa) o 14.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Šaľa – V. Ludince (so 14.30), Veľký Meder – Nemšová (so 14.30), Nové Zámky – Dubnica (so 14.30), FC Horses V. Úľany – Led. Rovne (ne 10.30), Neded – Komárno, DAC B/Vrakúň – Topoľčany, Šurany – Beluša, ViOn B Vráble – Gabčíkovo, Galanta – Horná Nitra, Púchov má voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – Veľké Lovce (so 14.30), FC Nitra jun. – Imeľ (so 14.30), ČFK Nitra – Kalná n/Hr. (ne 10.30), Levice – Štúrovo, Tvrdošovce – D. Saliby, Dvory n/Ž. – Hrušovany, Čeľadice – Palárikovo, H. Obdokovce – Svätý Peter.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Partizánske – Hlohovec (so 14.30), Vrbové – Borčice (so 14.30), Bánovce – Tr. Stankovce (so 14.30), Prečín – N. Dubnica, J. Bohunice – Malženice, Myjava B – Tr. Teplice, Šimonovany – Holíč, Častkovce – Domaniža, Boleráz má voľno.
V. LIGA SEVER
Z. Kostoľany – Streženice (so 14.30), Kanianka – Stará Turá (so 14.30), Chocholná-Velčice – Horovce (ne 11.00), Ladce – Cígeľ, Uhrovec – Opatová, Tr. Turná – Brvnište, V. Uherce – Plevník-Drienové, Podolie – Bošany.
V. LIGA STRED
Nevidzany – H. Kráľová (so 10.30), Tovarníky – V. Bedzany (so 14.30), Preseľany – Tešedíkovo (so 14.30), Alekšince – Krušovce (so 16.30), Oponice – Jacovce, Báb – Solčany, Radošina – Lapáš, V. Zálužie – Zbehy.
VI. LIGA ObFZ TO
Kuzmice – Prašice, Kovarce – Krnča, V. Ripňany – Bojná, Nemčice – V. Dvorany, Čermany – Rajčany, Ludanice – Práznovce, Závada – N. Streda.
VII. LIGA ObFZ TO
Šalgovce – Blesovce (so 14.30), H. Štitáre – Hajná N. Ves (so 14.30), Koniarovce – Tesáre (ne 11.00), Kamanová – Čeľadince, Urmince – N. Blatnica, Orešany – Krtovce, Norovce – Chrabrany.
MObl. PRIEVIDZA
N. Pravno – Kamenec p/Vt. (so 14.30), Kolačno – Skačany (so 14.30), Veľké Bielice – Malá Čausa (ne 11.00), Nitrianske Sučany – Malá Hradná, Lehota pod Vtáčnikom – Dolné Vestenice, Rudnianska Lehota – Dežerice, Sebedražie – HN PD & HA B, Diviacka Nová Ves – Nitrianske Rudno.
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Biskupice (so 14.30), Ostratice – Pravotice, Veľký Klíž – Dolné Naštice, Krásna Ves – Podlužany, Chynorany – Miezgovce, Dvorec – Nedanovce, Pečeňany – Žabokreky nad Nitrou.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Livinske Opatovce (so 14.30), Pažiť – Radobica (so 14.30), Návojovce – Nadlice, Klátova Nová Ves – Veľké Kršteňany, v Brodzanoch PE B/Brodzany – Malé Uherce, Krásno – Hradište.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Žitná – Radiša – Veľké Hoste (so 14.30), Ruskovce – Zlatníky (ne 11.00), Kšinná – Šišov, Horné Naštice – Nedašovce, Veľké Držkovce – Brezolupy, Prusy – Rybany.
DORAST
II. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – P. Bystrica.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Piešťany – Bánovce, Krakovany – Partizánske.
IV. LIGA SZ: ne o 12.00 h: Kanianka – Bošany.
IV. LIGA JV: ne o 12.00 h: Kost. Kračany – H. Obdokovce.
V. LIGA SEVER: so o 14.30 h: Klát. N. Ves – Drietoma, Selec – Chynorany.
V. LIGA STRED: so o 14.30 h: Čeľadice – Solčany, Oponice – Bojná, V. Zálužie – Jacovce, ne o 11.00 h: Tovarníky – Krušovce.
VI. LIGA ObFZ TO: so o 14.30 h: V. Ripňany – Závada, Radošina – Hrušovany/ Ludanice.
Mobl. PD: so o 12.00 h: N. Pravno – Dolné Naštice, Veľké Uherce – Skačany, so o 14.00 h: Veľké Bielice – Šimonovany, ne o 12.00 h: Uhrovec – Žabokreky nad Nitrou.
I. TRIEDA PE+BN: ne o 12.00 h: Krásna Ves – Haláčovce – Otrhánky.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Trenčín B – Bánovce, Nové Zámky – Topoľčany, Partizánske – Sereď.
SŽ MO TO SKUPINA A: ne o 10.30 h: Solčany – Krnča, ne o 11.30 h: Preseľany – Krušovce, ne o 12.30 h: Urmince – Kovarce.
SŽ MO TO SKUPINA B: ne o 11.30 h: V. Dvorany – Čermany/ Chrabrany, H. Obdokovce – Bojná, ne o 12.30 h: V. Ripňany – Radošina.
SŽ MO TO SKUPINA C: so o 11.30 h: Jacovce – Prašice, Topoľčany B – Tovarníky, ne o 11.30 h: V. Bedzany – Kuzmice.
OKRES PE: so o 11.30 h: Bošany – Skačany, Veľké Bielice – Horná Ves, ne o 11.00 h: PE B/Brodzany – Chynorany, ne o 11.30 h: Žabokreky nad Nitrou – Veľké Uherce.
OKRES BN: so o 11.30 h: Uhrovec – Brezolupy, Krásna Ves – Biskupice, Pečeňany – Podlužany, Rybany – Ostratice, ne o 12.00 h: Prusy – Miezgovce.
MŽ MO TO SKUPINA A: so o 11.00 h: Prašice – N. Blatnica, so o 11.30 h: Urmince – Nemčice, Bojná – Tovarníky, ne o 11.30 h: Topoľčany Girls – Radošina.
MŽ MO TO SK. B: so o 11.00 h: Hrušovany/ Koniarovce – Ludanice, so o 11.30 h: N. Streda/ Čeľadince – Práznovce, Solčany – Preseľany, ne o 9.00 h: Jacovce – Oponice.
ŽIAČKY: 2. 10. (nedeľa) o 17.30 h: Topoľčany – Dubnica.