Pondelok, 16. júl, 2018 | Meniny má Drahomír

Domáci brali body

Bošany, V. Uherce i Uhrovec jednoznačne vyhrali.

Bošany – Brvnište 3:1 (3:0)

Úroveň hry ovplyvnil silný vietor. Bošany s vetrom v chrbte sa usadili na polovici hostí a vytvorili si sľubný trojgólový náskok. V 8. minúte Královič poslal do úniku Sáka, ktorý z 10 metrov z veľkého uhla prekvapil Čapliara – 1:0. V 13. minúte Královič unikol stredom z polovice ihriska a ponad brankára pridal druhý gól domácich. V 22. minúte upútal hosťujúci Decký, keď obišiel troch hráčov a len v poslednom okamihu mu loptu odkopol Mikloš. V 35. minúte na Murkov rohový kop si na bližšiu tyč nabehol Beko a jeho strela hlavou skončila v opačnom rohu bránky. V závere polčasu po Královičovej prihrávke sa ocitol pred Čapliarom Sák, ale jeho strelu brankár hostí vykopol do poľa. V druhom po vetre prevzali iniciatívu hostia. Stálym nebezpečenstvom pre Bačíka bol Mário Hároník, ktorého strelu v 59. minúte bravúrne vyrazil, v 72. minúte len tesne minul bránku a v 80. minúte nastrelil žrď. Čestný gól strelili hráči Brvništa v 68. minúte, jeho autorom bol Čelko, keď využil zmätky v obrane Bošian. V závere zápasu po úniku Sáka mal tutovku striedajúci Tkáč, ale zo štyroch metrov iba nastrelil brankára hostí.

Góly: 8. A. Sák, 13. A. Královič, 35. Beko – 68. L. Čelko. R Fenes, 100. OFK: Bačík – Boháčik (78. L. Hodál), Královič, Kalina, Kostolný (46. Tkáč), Mikloš, Kapusta, Murko, Sák, I. Guniš (81. Halmo), Beko.

JOZEF JANÍK

V. Uherce – Kanianka 3:1 (2:0)

Domáci sa ujali vedenia z priameho kopu, kedy prepálil múr Kundala – 1:0. Na 2:0 zvyšoval Petráš, ktorého peknou prihrávkou našiel Kováč a domáci strelec nedal prudkou strelou brankárovi hostí šancu. Po zmene strán sa hostia snažili s výsledkom niečo urobiť a hneď v úvode z trestného kopu znižoval Petráš na 2:1. Aj ďalej sa hral atraktívny futbal, definitívnu bodku za domácou výhrou dal Beliansky, ktorý sa z rohu šestnástky presadil prudkou strelou po zemi – 3:1. Domáci v zápase zaslúžene vyhrali, keď hostia dohrávali o hráča menej.

Góly: 29. J. Kundala, 40. P. Petráš, 75. M. Beliansky – 47. M. Petráš. R Janček, ČK: 65. Boško (Kanianka) po druhej ŽK, 150. TJ: Znášik – Jankula, Štálnik, Škoda, Beliansky (80. M. Duchovič), Valter, Kundala, Pekár, Cíger, P. Petráš (85. Mego), Kováč.

Uhrovec – Streženice 4:0 (0:0)

Domáci mali po celý zápas jasnú prevahu, ale v úvodnom dejstve zahodili domáci útočníci aj nemožné. Po zmene strán domáci zefektívnili hru vpredu a po krásnych akciách sa konečne prebrali aj strelecky. Hostia si za celý zápas nevypracovali žiadnu gólovú šancu, a tak tri body zaslúžene zostali v Uhrovci, hoci ešte Bežo v samotnom závere zahodil pokutový kop.

Góly: 51. M. Stuparič, 62. O. Škorec, 68. L. Vavro, 76. J. Zajac. R Čaja, 150. TJ TATRAN: Kolárik – Masarovič (72. Pavle), Provazník, Zajac, Stano, Škorec, Opáth, Vavro, Bežo (86. Hanko), Pavlovič (78. Pavelek), Stuparič.

Chocholná-Vel. – St. Turá 7:1 (4:0), 22., 32. a 48. Ján Tuhársky, 5. J. Michalec, 18. Bariš, 50. Sabadka, 63. J. Tulpík – 86. Moravčík.

Tr. Turná – Ladce 1:0 (0:0), 90. Mat. Kováč.

Podolie – Plevník-Dr. 6:1 (3:1), 27., 78. a 88. Omasta, 21. a 85. Toráč, 17. Ohrablo – 14. Mich. Buday.

Opatová – Horovce 2:2 (1:1), 4. Moško, 65. Šubert – 32. Brix, 75. Siekel.

Z. Kostoľany – Cigeľ 1:3 (1:0), 25. Jarošinec – 46. a 67. Lazár, 82. Matuškovič (11 m).

16. Streženice 13 0 5 8 14:32 5

1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  8. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  9. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  10. 3 dôvody, prečo sa oplatí mať online účet v ZSE už toto leto
  2. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  3. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  4. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  5. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  8. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  9. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.

Mesto zakúpilo druhý defibrilátor, nachádza sa na kúpalisku

Samospráva Partizánskeho zakúpila laický defibrilátor.

Zásluhu na góloch majú spoluhráči, tvrdí Rusňák

Tovarníky ako nováčik súťaže skončili v IV. lige na konečnom 6. mieste. Kapitán Martin Rusňák st. strelil za sezónu 21 gólov.