Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

Hádzanárky nestačili na Inter, v sobotu opäť hrajú doma

Topoľčany aj o týždeň budú hrať opäť doma

Topoľčany – Inter 22:30 (10:14)

Domáce hádzanárky viedli iba v úvode zápasu 1:0, postupne Inter otočil na 2:4. Od tohto momentu boli hosťujúce hráčky vždy vo vedení, prvý polčase dokonca hostky upravili na 10:14. Aj po zmene strán si hosťujúce hráčky držali sľubný náskok, v 32. minúte bol stav už 10:18. Topoľčany ešte znížili na 17:21 v 52. minúte, ale hostky v závere upravili na konečných 22:30. Domácim hráčkam zápas absolútne nevyšiel, nedarilo sa ani obrane, ani útoku. Topoľčany v zápase zahodili veľké množstvo šancí a tiež sa dopúšťali zbytočných technických chýb. Z výhry sa tak zaslúžene tešil bratislavský Inter.

Rozhodovali Mihalik – Rondoš, vylúčenia 2 – 5, pokutové hody: 7/5 – 5/5. ŠKP: Hederová, Dubná 1, Krajčíková 3, Valková 5/3, Božiková, A. Schwarzová 6/2, Griffiths, Ivanová 7, Kubáňová, Grznárová, Correia, Macová, J. Schwarzová.

Sereď – Bánovce 23:34 (13:17)

Rozhodovali Majstríková – Jánošíková, vylúčenia 3 – 1, pokutové hody: 9/4 – 5/2. SOKOL: Sakalošová, Bencová 1, Bridová 1, Hanová 4, Srncová 4, Turková 7, Chocinová 1, Halmová 4/2, Čížová, Vaňová, Šipláková, A. Obstová 5, Matušincová 5, K. Obstová 2.

Ostatné výsledky: Nesvady – Močenok 28:24, Šurany – Košice 37:21, Zlatná n/O. – Michalovce jun. 35:37, Stupava – Hlohovec 23:21, Predohrávka: Košice – Zlatná n/O. 27:29.

1. Stupava 10 8 1 1 290:237 17

2. Bánovce 10 8 0 2 312:246 16

3. Inter 10 7 0 3 278:221 14

4. Hlohovec 10 7 0 3 269:225 14

5. Šurany 9 7 0 2 256:219 14

6. Michalovce j. 9 6 0 3 284:256 12

7. Zlatná n/O. 11 4 1 6 278:295 9

8. Topoľčany 10 3 1 6 236:264 7