DOSPELÍ
VII. LIGA ObFZ TO
Čeľadince – Norovce 1:3 (0:0)
Góly: 48. T. Štádler – 75. a 80. I. Báleš, 86. P. Škorec, rozhodoval Hubinský, 30. TJ: Adamkovič – P. Skubeň, I. Mikuš, R. Krošlák, F. Krošlák, Michal Hupka, Štádler, Lulei, Mokrán (86. Paul), Bočkay, Goga (31. Bajcár, 78. Dubaj). TJ DRUŽSTEVNÍK: D. Boháčik – J. Priecel (86. Detko), Bezák, Škorec, M. Báleš, Kluka, T. Boháčik, Lalinský, Šubjak, I. Báleš, J. Boháčik.
Chrabrany – Tesáre 3:0 (3:0)
Góly: 25. A. Lonek, 38. M. Holek, 41. R. Pastva, rozhodoval Krajčík, 50. OFK: Priečko – Holek, Mikát, Pastva, Konderla (72. Šarkozy), Labuda, Hano, B. Hippík, Lonek (65. Goga), Balajka (67. Heldi), Rigo (61. Tatara). OFK: P. Bago – Grznár, Španko (46. Pagáč), Krajčík, B. Urminský, Tinák, R. Rybanský, Rožek, Koma (46. Marek Lacika), Pastor (65. Lukáč), Miroslav Lacika.
H. Štitáre – Orešany 0:2 (0:1)
Góly: 20. P. Babač, 53. J. Buraj, rozhodoval Kiss, 50. OFK: Bezák – Ján Halás, Kiko, E. Záň, Vančo, J. Hippík, Juraj Halás, Chochula (82. Balajka), M. Balážik, Adamkovič, M. Záň. FK: Gula – Buraj, E. Grežo, Čambor, Rosíval (83. Gogola), Lanfer (79. Németh), Babač, Habiňák (57. M. Varga), Nicolao, N. Kusý, Porubský.
Hajná N. Ves – Šalgovce 1:1 (0:1)
Góly: 56. S. Hustý – 23. Miroslav Jančovič, rozhodoval Lackovičová, 30. TJ DRUŽSTEVNÍK: Naňo – D. Greguš, Vároš, Paška (89. Kluka), Kasana, V. Klena (85. Vičan), Gajdoš, Novotný (74. Števanka), Bisták, Hustý, R. Klena. TJ SOKOL: A. Hubáček – Dávid Manduch, Demovič, L. Rybanský, B. Kusý, Naňo, Chudiak, Miroslav Jančovič, Valo, Králik (61. R. Jančovič), Rojko.
Krtovce – Urmince 8:2 (2:1)
Góly: 1. M. Fulier, 15. M. Kluka (11 m), 48., 50. a 75. M. Murčo, 59. J. Candrák, 69. J. Matejovič, 90. J. Chochula – 23. a 88. M. Martiška. V 20. minúte hosťujúci R. Mokoš nepremenil pokutový kop, rozhodoval Petruš, 100. OFK: Sámela – Kluka, Lisák, Matejovič (72. Vavreček), Želiska, Fulier, Božik, Murčo (76. Chochula), Golej, Candrák (60. Sopka), Herda. TJ ZK: Kopček – Ocet (63. Jurík), Krajčík, Líška, R. Mokoš, Adamkovič, Sedlár (67. Merašický), D. Huba, Martiška, A. Pastírik, P. Ronec.
N. Blatnica – Koniarovce 2:3 (0:2)
Góly: 65. P. Baňák, 69. P. Herák – 5. D. Valentíny, 10. V. Dobšík, 80. M. Magáth, rozhodoval Klačanský, 30. OFK: Soblahovský – I. Hubinský, B. Hudeček, M. Stanček (30. P. Herák), Kukučka, V. Grznár, Korchan, Baňák, Králik, Žikavský, J. Stanček. TJ: Kubala – Magáth, Néma, Bačár, P. Hanus, Dobšík (85. T. Štefčík), Matušík (31. Svorad), Kuna (78. Bílik), Hambálek (88. Miškolci), Valentíny, Konštiak.
Blesovce – Kamanová 1:3 (1:1)
Góly: 29. J. Gogh – 30. T. Pecháč (11 m), 48. P. Čerňan, 90. M. Kasana (11 m), rozhodoval Jakubička, 50. OFK: Uhrík – Kurucár, M. Turčan, Podmajerský, Ľubo Matejovič (73. Cabaj), M. Gulik, Gogh, J. Gulik, Lukáš Matejovič, D. Bečka, Masaryk. TJ: Jaško – Košecký (90. J. Urbanec), Miko, M. Imríšek, R. Imríšek, A. Pecháč, Hutta, Kučerka (68. Zubčák), Kasana, T. Pecháč, P. Čerňan.
1. Chrabrany 18 16 0 2 52:15 48
2. Norovce 18 14 2 2 53:16 44
3. Krtovce 18 12 4 2 81:22 40
4. Orešany 18 12 3 3 45:15 39
5. Koniarovce 18 10 2 6 37:32 32
6. Urmince 18 9 2 7 51:38 29
7. N. Blatnica 18 7 2 9 27:50 23
8. Šalgovce 18 6 3 9 44:42 21
9. Tesáre 18 5 4 9 24:40 19
10. H. Štitáre 18 6 0 12 39:53 18
11. Kamanová 18 5 2 11 33:54 17
12. Hajná N. Ves 18 3 3 12 30:52 12
13. Čeľadince 18 4 0 14 23:59 12
14. Blesovce 18 3 1 14 12:63 10
ŠTK: po skončení sezóny sa odrátajú tri body: N. Blatnica, Chrabrany
DORAST
VI. LIGA ObFZ TO
Hrušovany/ Ludanice – Závada 15:0 (7:0), E. Molnár 4, M. Kuna 3, T. Blaho 3, A. Šípek 2, M. Benca, D. Varga, Adam Hazucha. Hostia boli len deviati.
1. Radošina 7 7 0 0 54:9 21
2. Hrušovany 7 4 0 3 38:30 12
3. V. Ripňany 6 3 0 3 27:17 9
4. Závada 8 0 0 8 5:68 0
STARŠÍ ŽIACI
SKUPINA O 1. – 6. MIESTO
Jacovce – Preseľany 3:1 (3:1), O. Kotrúch, A. Sloviak, P. Palák (11 m) – M. Gígeľ.
Čermany/ Chrabrany – Topoľčany B 0:9 (0:7), S. Královič 3, L. Fiantok 2, R. Topič, D. Tatara, K. Pastva, P. Peterský.
Bojná – Urmince 1:10 (1:3), S. Šobáň – Ch. J. Tvrdík 6, N. Držík, K. Markovič, A. Kmeťo, J. Bajzík.
1. Urmince 2 2 0 0 16:4 6
2. Topoľčany B 2 2 0 0 13:1 6
3. Jacovce 2 1 0 1 4:5 3
4. Bojná 2 1 0 1 5:10 3
5. Preseľany 2 0 0 2 4:9 0
6. Čerm./Chrabr. 2 0 0 2 0:13 0
SKUPINA O 7. – 12. MIESTO
Tovarníky – H. Obdokovce 11:1 (3:1), B. Oravec 3, R. Klačanský 2, J .Godiš 2, T. O. Harwood, F. Václav, M. Hudok, vlastný – N. Svobodová.
Prašice – V. Ripňany 2:4 (1:2), P. Galbavý 2 – S. Siget 2, S. Glos, M. Štetka.
Krnča – Kovarce 9:1 (6:0), D. Mokráň 2, K. Kačina 2, F. Škvarenina 2, D. Knápek 2, L. Maťová – P. Belan.
7. Tovarníky 2 2 0 0 15:2 6
8. Krnča 2 2 0 0 13:4 6
9. V. Ripňany 2 2 0 0 7:2 6
10. Prašice 2 0 0 2 5:8 0
11. Kovarce 2 0 0 2 2:13 0
12. H. Obdokovce 2 0 0 2 1:14 0
SKUPINA O 13. – 18. MIESTO
Kuzmice – Radošina 3:2 (2:1), T. Morosko 2, J. Rusňák – F. Bartošek, J. Rolinec.
Solčany – V. Bedzany 7:1 (3:1), S. Španko 3, K. Babčan 2, D. Klačanský, P. Čamara – M. Ambra.
Krušovce – V. Dvorany ne 10:1 (5:0), J. Záhumenský 4, M. Merka 3, A. Gregorík, D. Kukučka, D. Síleš – E. Toroková.
13. Krušovce 2 2 0 0 12:1 6
14. Solčany 2 1 0 1 7:2 3
15. V. Bedzany 2 1 0 1 8:7 3
16. Radošina 2 1 0 1 3:3 3
17. Kuzmice 2 1 0 1 3:4 3
18. V. Dvorany 2 0 0 2 1:17 0
MLADŠÍ ŽIACI U13
SKUPINA A
Prašice – Radošina 7:2 (2:2), S. Konštiak 2, T. Novotný 2, T. Ďurišková, N. Šimko, R. Hurych – T. Vyhlídal, L. Kratochvíl.
N. Blatnica – Nemčice 13:0 (8:0), N. Lacika 4, M. Kormendy 3, E. Dunka 3, S. Hubinský 2, V. Laciková.
Topoľčany Girls – Tovarníky 4:4 (2:3), N. Šagátová 2, E. Daňová, P. Oravcová – J. Bisták 2, M. Hajnovič, L. Danák.
Bojná – Urmince 3:0 kont., hostia nepricestovali.
Dohrávka: Tovarníky – Bojná 0:6 (0:4), M. Kováč 2, S. Šobáň 2, R. Čerešňák 2.
1. Bojná 14 13 0 1 195:4 39
2. Prašice 14 11 0 3 154:24 33
3. Urmince 14 11 0 3 116:16 33
4. Radošina 14 7 0 7 102:50 21
5. Tovarníky 14 6 1 7 54:72 19
6. Girls Topoľčany 14 5 1 8 33:109 16
7. N. Blatnica 14 2 0 12 20:168 6
8. Nemčice 14 0 0 14 7:238 0
SKUPINA B
Hrušovany/ Koniarovce – Oponice 2:4 (2:2), S. Bede 2 – S. Kmeť 2, J. Fidler 2.
Solčany – N.Streda/ Čeľadince 0:0.
1. Preseľany 13 12 1 0 89:9 37
2. Oponice 14 11 1 2 77:17 34
3. Hrušovany 14 8 3 3 50:20 27
4. Solčany 14 5 4 5 30:29 19
5. Jacovce 13 5 2 6 44:39 17
6. N. Streda 14 3 2 9 14:81 11
7. Ludanice 13 2 1 10 22:71 7
8. Práznovce 13 1 0 12 7:67 3