Nedeľa – 30. 4. o 16.00 h
DOSPELÍ
III. LIGA
FC Horses Bánovce – Nemšová (so 16.00), Šaľa – Beluša (so 16.00), Veľký Meder – Dubnica (so 16.00), Nové Zámky – Horná Nitra (so 16.00), Šurany – Púchov, ViOn B Vráble – Led. Rovne, Neded – Topoľčany, DAC B/Vrakúň – V. Ludince, Galanta – Komárno, Gabčíkovo má voľno.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Partizánske – Holíč (so 16.00), Vrbové – Tr. Stankovce (so 16.00), Malženice – N. Dubnica, Boleráz – J. Bohunice, Prečín – Hlohovec, Častkovce – Borčice, Šimonovany – Domaniža, Myjava B a Tr. Teplice majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Levice – D. Saliby (so 16.00), ČFK Nitra – Štúrovo (ne 10.30), FC Nitra jun. – Svätý Peter, Dvory n/Ž. – Kalná n/Hr., Tvrdošovce – Imeľ, Čeľadice – Hrušovany, H. Obdokovce – V. Lovce, Kolárovo má voľno.
V. LIGA SEVER
Ladce – Stará Turá (so 16.00), Z. Kostoľany – Plevník-Drienové, Chocholná-Velčice – Opatová (ne 11.00), Podolie – Cígeľ, Uhrovec – Bošany, V. Uherce – Brvnište, Tr. Turná – Horovce, Kanianka – Streženice.
V. LIGA STRED
Tovarníky – Lapáš (so 16.00), Alekšince – Solčany (so 17.00), Báb – Jacovce (ne 15.00), V. Zálužie – H. Kráľová, Radošina – Krušovce, Preseľany – V. Bedzany, Oponice – Zbehy, Nevidzany majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
N. Streda – Závada (so 16.00), Prašice – Kuzmice, Krnča – Kovarce, Bojná – V. Ripňany, V. Dvorany – Nemčice, Rajčany – Čermany, Práznovce – Ludanice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čeľadince – Kamanová (so 16.00), Krtovce – Orešany (so 16.00), Chrabrany – Norovce (so 16.00), Tesáre – Koniarovce (ne 11.00), Hajná N. Ves – H. Štitáre (ne 11.00), N. Blatnica – Urmince, Blesovce – Šalgovce.
MObl. PRIEVIDZA
Kolačno – D. Vestenice so 16.00 (Kusý, Grznár, Kluka, Pastierik), N. Pravno – Skačany so 16.00 (Ficel, Jurík, K. Boško), V. Bielice – Malá Hradná ne 11.00 (Vážny, Deraj, Pánis, Zábojník), Diviacka Nová Ves – Malá Čausa (Lazár st., M. Švolík, Ševčík, Važan), Sebedražie – N. Rudno (Kusý, K. Boško, Jurík), R. Lehota – HN PD & HA B (D, Guľváš, Janík, D), Lehota p/Vt. – Dežerice (D, D, D, Balco), N. Sučany – Kamenec p/Vt. (Šugra, Adamkovič, Valach, Duchovič).
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Podlužany (so 16.00), Pečeňany – Pravotice, Dvorec – Žabokreky n/N., Chynorany – Nedanovce, Krásna Ves – Miezgovce, Veľký Klíž – Biskupice, Ostratice – Dolné Naštice.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Malé Uherce (so 16.00), Pažiť – Nadlice (so 16.00), Návojovce – Hradište (ne 11.00), Krásno – Veľké Kršteňany, PE B/Brodzany – Radobica, Klátova Nová Ves – L. Opatovce.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Žitná – Radiša – Zlatníky (so 16.00), Horné Naštice – Brezolupy (ne 11.00), Ruskovce – Šišov (ne 11.00), V. Držkovce – Rybany, Kšinná – Nedašovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Gabčíkovo.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Galanta – Bánovce, Brvnište – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 16.00 h: Holíč – Bošany.
IV. LIGA JV: so o 12.30 h: Kolárovo – H. Obdokovce.
V. LIGA SEVER: so o 16.00 h: Horná Poruba – Chynorany, Klát. N. Ves – Košeca.
V. LIGA STRED: so o 16.00 h: Močenok – Solčany, Oponice – Nevidzany, V. Zálužie – Krušovce, Bojná – Jacovce, ne o 11.00 h: Tovarníky – Čechynce.
VI. LIGA ObFZ TO U19: ne o 10.00 h: Hrušovany/ Ludanice – V. Ripňany (v Hrušovanoch).
Mobl. PD: so o 13.30 h: N. Pravno – Skačany, so o 14.00 h: V. Bielice – HN PD & HA B, ne o 10.30 h: Veľké Uherce – Čereňany, ne o 13.30 h: Uhrovec – Šimonovany, Sebedražie – Žabokreky n/N.
I. TRIEDA PE+BN: ne o 13.30 h: Hal.– Otrhánky – Biskupice.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Šaľa – Bánovce, ne o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Topoľčany.
SŽ MO TO SKUPINA O 1. – 6. MIESTO: so o 14.00 h: Čermany/ Chrabrany – Urmince, so o 15.30 h: Topoľčany B – Preseľany, ne o 14.00 h: Bojná – Jacovce.
SŽ MO TO SKUPINA O 7. – 12. MIESTO: ne o 12.30 h: Prašice – Tovarníky, ne o 13.00 h: Kovarce – H. Obdokovce, ne o 14.00 h: Krnča – V. Ripňany.
SŽ MO TO SKUPINA O 13. – 18. MIESTO: so o 16.00 h: Kuzmice – V. Dvorany, ne o 13.00 h: Krušovce – Solčany, Radošina – V. Bedzany.
SŽ OKRES PE: so o 10.30 h: PE B/Brodzany – V. Uherce, Klátova Nová Ves – Skačany, so o 11.30 h: V. Bielice – Chynorany, Bošany – Horná Ves.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Uhrovec – Rybany, Pečeňany – Ostratice, Krásna Ves – Malá Hradná, Brezolupy – Biskupice, so o 14.00 h: Prusy – Podlužany.
MŽ MO TO SKUPINA A: so o 10.00 h: Bojná – Topoľčany GFC, so o 10.30 h: Radošina – Nemčice, so o 13.00 h: Urmince – Prašice, so o 13.15 h: Tovarníky – N. Blatnica.
MŽ MO TO SKUPINA B: so o 13.00 h: Solčany – Jacovce, Preseľany – Ludanice, N. Streda/ Čeľadince – Hrušovany/ Koniarovce (v Čeľadinciach), Oponice – Práznovce.