Nedeľa – 4. 6. o 17.00 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Púchov – Nové Zámky (so 17.00), Komárno – Šaľa (so 17.00), Nemšová – Dubnica, Gabčíkovo – Galanta, Led. Rovne – Horná Nitra, Beluša – Veľký Meder, Topoľčany – ViOn B Vráble, V. Ludince – FC Horses, DAC B/Vrakúň – Šurany, Neded mal voľno.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Borčice – Malženice (so 17.00), Tr. Teplice – Partizánske (so 17.00), J. Bohunice – Nová Dubnica (so 17.00), Domaniža – Boleráz, Tr. Stankovce – Prečín, Holíč – Vrbové, Šimonovany – Myjava B, Hlohovec a Častkovce majú voľno.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Hrušovany – Levice (so 17.00), Kalná n/Hr. – H. Obdokovce (so 17.00), Štúrovo – Kolárovo (so 17.00), D. Saliby – Čeľadice (so 17.00), ČFK Nitra – Tvrdošovce (ne 10.30), Dvory n/Ž. – FC Nitra jun., Svätý Peter – Veľké Lovce, Imeľ má voľno.
V. LIGA SEVER
Kanianka – V. Uherce, Ladce – Tr. Turná, Cígeľ – Z. Kostoľany, Plevník-Drienové – Podolie, Brvnište – Bošany, Stará Turá – Chocholná-Velčice, Streženice – Uhrovec, Horovce – Opatová.
V. LIGA STRED
Jacovce – Tovarníky (so 17.00), Alekšince – Nevidzany (so 19.00), Solčany – Preseľany, Báb – V. Zálužie, H. Kráľová – Lapáš, Krušovce – Oponice, Zbehy – Radošina, V. Bedzany majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
POZOR: začiatok zápasov je o 17.30 h: Nemčice – V. Ripňany (so 16.00), N. Streda – Bojná (so 16.00), Čermany – Prašice (so 17.30), Rajčany – Krnča, V. Dvorany – Práznovce, Ludanice – Kovarce, Závada – Kuzmice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
POZOR: začiatok zápasov je o 17.30 h: H. Štitáre – Tesáre (so 17.30), Šalgovce – Koniarovce (ne 10.30), Hajná N. Ves – Čeľadince (ne 11.00), Orešany – Norovce, Blesovce – Chrabrany, Krtovce – N. Blatnica, Urmince – Kamanová.
MObl. PRIEVIDZA
N. Pravno – Lehota p/Vt. (so 17.00), D. Vestenice – V. Bielice (so 17.00), Dežerice – Malá Čausa (so 17.00), H. Nitra B – N. Rudno (so 17.00), N. Sučany – R. Lehota, Kamenec p/Vt. – Sebedražie, Skačany – Diviacka N. Ves, Malá Hradná – Kolačno.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Naše Podhorie (so 17.00), Biskupice – Pečeňany (ne 11.00), V. Klíž – Krásna Ves, Ostratice – Chynorany, Dolné Naštice – Dvorec, Podlužany – Žabokreky n/N., Miezgovce – Nedanovce.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Pažiť (so 17.00), Malé Uherce – Hradište (so 17.00), V. Kršteňany – PE B/Brodzany, Klátova Nová Ves – Návojovce, L. Opatovce – Krásno, Radobica – Nadlice.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Zlatníky – Horné Naštice (ne 11.00), Nedašovce – Žitná – Radiša, Kšinná – Veľké Držkovce, Ruskovce – Prusy, Brezolupy – Veľké Hoste.
ŽENY: so o 12.00 h: Topoľčany – Beluša, so o 15.00 h: Ružomberok – Bánovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: PFA ViOn – Topoľčany.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Bánovce – Šurany, Hlohovec – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 17.00 h: Bošany – Tr. Stankovce.
IV. LIGA JV: so o 17.00 h: Lehota – H. Obdokovce.
V. LIGA SEVER: so o 17.00 h: Klát. N. Ves – Turani, Chynorany – Domaniža.
V. LIGA STRED: so o 17.00 h: Krušovce – Solčany, Zbehy – Tovarníky, Bojná – Močenok, ne o 14.30 h: Jacovce – Výčapy-Opatovce, Čechynce – Oponice.
VI. LIGA ObFZ TO: so o 17.30 h: V. Ripňany – Hrušovany/ Ludanice.
Mobl. PD: so o 14.30 h: Horná Nitra B – V. Uherce, so o 17.00 h: D. Naštice – Uhrovec, ne o 14.30 h: Skačany – Veľké Bielice, Čereňany – Šimonovany, Pravenec – Žabokreky n/N.
I. TRIEDA PE+BN: ne o 14.00 h: Rybany – Krásna Ves.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Šaľa, ne o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Trenčín B, Bánovce – Skalica.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 1. – 6. MIESTO: so o 14.30 h: Jacovce – Bojná, ne o 14.30 h: Preseľany – Topoľčany B, ne o 15.30 h: Urmince – Čermany/ Chrabrany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 7. – 12. MIESTO: ne o 14.30 h: V. Ripňany – Krnča.
SŽ ObFZ TO SKUPINA O 13. – 18. MIESTO: ne o 10.30 h: Solčany – Krušovce, ne o 14.30 h: V. Bedzany – Radošina, ne o 14.30 h: V. Dvorany – Kuzmice.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Krásna Ves – Prusy, Brezolupy – Pečeňany, V Zlatníkoch Malá Hradná – Ostratice, ne o 14.00 h: Biskupice – Rybany, ne o 14.30 h: Miezgovce – Podlužany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 14.00 h: Nemčice – N. Blatnica, so o 14.30 h: Urmince – Bojná, Tovarníky – Topoľčany Girls.
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 10.30 h: Práznovce – Ludanice, so o 12.00 h: Oponice – Hrušovany/ Koniarovcve, so o 14.30 h: N. Streda/ Čeľadince – Solčany (v Čeľadinciach).
ŽIAČKY: so o 10.00 h: Topoľčany – Beluša, so o 13.00 h: Bánovce – Tr. Teplice.