Oponice doma hostili Solčany

V hosťujúcom drese nastúpil i hrajúci tréner Mário Breška.

Vedúci gól hostí v Oponiciach strelil Kompas.(Zdroj: JARO ŠUPA)

Oponice – Solčany 0:4 (0:1)

Do stretnutia lepšie vstúpili hostia, ktorí držali loptu na svojich kopačkách. Domáca obrana ale stála na pevných nohách, hostia zahrávali dva rohové kopy. V 14. minúte domáci obrancovia ani na dvakrát nedokázali odkopnúť loptu do bezpečia, až sa do strely oprel Kompas a poslal hostí do vedenia – 0:1. Aj po góle držali loptu viac hostia, domáci hrali na brejky a po jednom z nich sa vyznamenal brankár Sláma. Na druhej strane sa zastreľoval hrajúci tréner Breška, Fúska bol pozorný. V 30. minúte mohli domáci vyrovnať po rýchlom brejku, M. Švecovu prihrávku ale J. Žák poslal nad. V závere polčasu sa rútil na hosťujúceho brankára Urminský, jeho pokus bol ale zblokovaný. Hneď po zmene strán Mihálik pridal druhý gól hostí a v 54. minúte Pavlovič upravil už na 0:3. Od tohto momentu sa zápas už iba dohrával, Hupka ešte prikrášlil zaslúžené víťazstvo hostí na konečných 0:4. Solčany si po výbornom výkone zaslúžene odviezli všetky tri body.

Góly: 14. T. Kompas, 47. R. Mihálik, 54. M. Pavlovič, 62. M. Hupka. R Frič, 200. TJ: Fúska – Žitňanský, Fulier, Aneštík, Marek Krošlák, A. Gerši, F. Gerši, Zachara, Žák, M. Švec, Januška. OFK: Sláma – Zelíska (79. Gábriš), Kuna, Mihálik, Mančík (64. Toman), Ladický, Pavlovič, M. Hupka (76. Ondruš), Breška (46. P. Ducký), Kompas (69. L. Ducký), Urminský.