Aktuálne poradie v Tipovačke MY Topoľčianske noviny Dnešok:
Vyhodnotenie 2. kola:
1. 0043 Jozef Tomanec - Topoľčany 31
2. 0002 Miloš Matušík - Belince 28
3. 0093 Peter Kasana - Preseľany 25
- 0105 Jozef Labuda - Solčany 25
- 0118 Martin Rybanský - Topoľčany 25
- 0119 Marián Rybanský - Topoľčany 25
- 0146 Filip Hanus - Topoľčany 25
- 0192 Milan Skokan - Topoľčany 25
- 0028 Milan Čerňan - Topoľčany 25
- 0099 Miroslava Fulková - N. Blatnica 25
- 0140 František Kavulič - Topoľčany 25
12. 0010 Ján Gajdoš - N. Streda 22
- 0058 Ľubomír Rolfes - Preseľany 22
- 0120 Peter Ryban - Nitr. Streda 22
- 0023 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 22
- 0033 Lýdia Schottertová - Topoľčany 22
- 0117 Michal Masaryk - D. Chlebany 22
- 0124 Milan Lukáč - Ludanice 22
- 0137 Michaela Čerteková - Topoľčany 22
- 0016 Ivan Petruš - Bojná 22
- 0018 Zdenko Polák - Chrabrany 22
- 0034 Ján Feješ - Topoľčany 22
- 0045 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 22
- 0078 Marek Švajlen - N. Streda 22
- 0083 Daniel Krošlák - Topoľčany 22
- 0085 František Lukačovič - Bojná 22
- 0086 Alexander Stanko - Velušovce 22
- 0088 Lukáš Lukačovič - Bojná 22
- 0090 Milan Grman - Vozokany 22
- 0097 Ján Budinský - Vozokany 22
- 0100 Stanislav Král - Topoľčany 22
- 0107 Peter Januška - Liv. Opatovce 22
- 0148 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 22
- 0159 Ján Psotný - Topoľčany 22
- 0160 Mária Galbavá - Topoľčany 22
- 0164 Jozef Pavlov - Jacovce 22
- 0169 Martin Patay - Topoľčany 22
- 0170 Peter Hodál - Topoľčany 22
39. 0050 Peter Žitňanský - Topoľčany 19
- 0048 Patrik Herda - Čeľadince 19
- 0145 Ladislav Hanus - Topoľčany 19
- 0153 Ľuboš Balážik - Behynce 19
- 0156 Peter Mateička - Behynce 19
- 0187 Peter Tomka - Topoľčany 19
- 0013 Jozef Gerši - Bošany 19
- 0014 Bibiána Petrovičová - Krtovce 19
- 0015 Ján Kubalák - Topoľčany 19
- 0025 Jozef Belohorec - Oponice 19
- 0026 Stanislav Šípoš - Chrabrany 19
- 0027 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 19
- 0031 Marek Bizoň - Topoľčany 19
- 0040 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 19
- 0049 Peter Grič - Topoľčany 19
- 0064 Jozef Čimbora - Jacovce 19
- 0067 Dezider Čuhák - Krušovce 19
- 0077 Juraj Gieci - Topoľčany 19
- 0082 Vratko Candrák - Topoľčany 19
- 0096 Roman Bilický - Preseľany 19
- 0098 Michal Božik - Podhradie 19
- 0106 Ľubomír Čulaga - Jacovce 19
- 0109 Rudolf Medek - Chynorany 19
- 0110 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 19
- 0115 Emil Remeň - Čeľadince 19
- 0130 František Martinček st. - TO 19
- 0139 Ladislav Hubinský - N. Blatnica 19
- 0143 Andrej Hupčík - Topoľčany 19
- 0171 Jozef Wenderla - Topoľčany 19
- 0176 Adam Tlstý - V. Bedzany 19
- 0178 Miroslav Bočkay - Topoľčany 19
- 0189 Jozef Buček - Topoľčany 19
- 0200 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 19
- 0037 Peter Grznár - V. Dvorany 19
- 0071 Patrik Holík - Kovarce 19
- 0095 Branislav Kapusta - Belince 19
- 0122 Jozef Barát - Topoľčany 19
- 0128 Miloš Makový - Tovarníky 19
- 0134 Jozef Mocný - Preseľany 19
- 0163 Peter Drevennák - Topoľčany 19
- 0185 Patrik Gergel - Tovarníky 19
- 0186 Vojtech Gergel - Tovarníky 19
81. 0201 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 17
- 0211 Miroslav Herda - Bánovce 17
83. 0001 Jozef Matušík - Belince 16
- 0004 Vladimír Kováč - Topoľčany 16
- 0035 Jozef Zvala - Topoľčany 16
- 0044 Karol Halo - Topoľčany 16
- 0152 Katarína Minarovičová - Behynce 16
- 0155 Marián Mateička - Behynce 16
- 0168 Roman Habo - Topoľčany 16
- 0005 Dušan Priecel - Partizánske 16
- 0017 Štefan Goga - Topoľčany 16
- 0020 Vladimír Kochan - Kamanová 16
- 0032 Andrej Božik - Velušovce 16
- 0051 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 16
- 0057 Zuzana Klačanská - Topoľčany 16
- 0059 Vlado Vinkler - Bojná 16
- 0065 Pavol Žurek - Jacovce 16
- 0069 Dominik Grznár - Radošina 16
- 0076 Július Fuchs - Topoľčany 16
- 0081 Linda Candráková - Topoľčany 16
- 0102 Miro Ďurech - Topoľčany 16
- 0104 Viera Bisáková - H. Obdokovce 16
- 0116 Martin Csáky - Nemčice 16
- 0138 Tomáš Bačkády - Topoľčany 16
- 0151 Lucia Bálešová - Sila 16
- 0154 Eduard Balážik - Behynce 16
- 0158 Lukáš Pecháč - Topoľčany 16
- 0177 Miroslav Grác - Topoľčany 16
- 0188 Dušan Buday - Topoľčany 16
- 0199 Jozef Matejovič - Blesovce 16
- 0006 Norbert Priecel - Partizánske 16
- 0011 František Gregor - Partizánske 16
- 0022 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 16
- 0046 Ondrej Macko - Topoľčany 16
- 0061 Marián Varga - Orešany 16
- 0062 Milan Kubričan - Topoľčany 16
- 0070 Stanislav Martoš - Bojná 16
- 0075 Lukáš Zigo - Jacovce 16
- 0084 Milan Ilavský - Topoľčany 16
- 0089 Milan Bartoník - Bojná 16
- 0092 Tomáš Guniš - Preseľany 16
- 0103 Ján Bilík - H. Obdokovce 16
- 0113 Jozef Mrázik - Topoľčany 16
- 0121 Zuzana Švecová - Vozokany 16
- 0129 František Martinček ml. - TO 16
- 0141 Bohuš Bačkády - Topoľčany 16
- 0142 Juraj Hollán - Topoľčany 16
- 0149 Ladislav Cifra - Urmince 16
- 0172 Roman Szegeny - Topoľčany 16
- 0179 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 16
- 0193 Dušan Boháčik - Norovce 16
- 0181 Ľubomír Churý - Topoľčany 16
133. 0202 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 14
- 0205 Zdeno Májik - Topoľčany 14
- 0209 Martin Jančovič Hrušovany 14
- 0216 Martin Gajdoš - Solčany 14
137. 0003 Branislav Zachara - Topoľčany 13
- 0174 Róbert Tlstý - V. Bedzany 13
- 0007 Štefan Šmatlák - Topoľčany 13
- 0024 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 13
- 0030 Peter Krošlák - Topoľčany 13
- 0053 Peter Martonka - H. Obdokovce 13
- 0066 Zuzana Golisová - Krušovce 13
- 0072 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 13
- 0080 Nora Candráková - Topoľčany 13
- 0114 Jozef Gajdoš - Čeľadince 13
- 0123 Bohumil Cifra - Topoľčany 13
- 0127 Miloš Halmo - Topoľčany 13
- 0144 Štefan Valko - Topoľčany 13
- 0180 Jaroslav Bezucha - Topoľčany 13
- 0183 Tomáš Andraško - Topoľčany 13
- 0184 Rudolf Kopček - Hrušovany 13
- 0194 Milan Hostačný st. - Rajčany 13
- 0196 Ondrej Hostačný - Rajčany 13
- 0012 Jozef Hudeček - N. Blatnica 13
- 0039 Viliam Činčura - Topoľčany 13
- 0041 Štefan Fulka - Topoľčany 13
- 0042 Peter Červenka - Krnča 13
- 0056 Lukáš Guniš - Preseľany 13
- 0060 Ján Buraj - Orešany 13
- 0091 Marián Golis - Krušovce 13
- 0094 Pavol Toriška - Preseľany 13
- 0101 Lukáš Grznár - Radošina 13
- 0112 Tibor Gerši - Oponice 13
- 0132 Roman Petrovič - Hrušovany 13
- 0150 Milan Minarovič - Behynce 13
- 0157 Peter Hlavačka - Topoľčany 13
- 0161 Dominika Galbavá - Topoľčany 13
- 0166 Peter Bizoň - Topoľčany 13
- 0173 Pavol Tlstý - V. Bedzany 13
- 0191 Peter Michalík - Jacovce 13
- 0036 Elena Sedmáková - Topoľčany 13
- 0063 Dezider Medo - Topoľčany 13
- 0190 Michal Mrázik - Topoľčany 13
175. 0203 Miroslav Petruš - Topoľčany 11
- 0204 Tomáš Chudý - H. Obdokovce 11
- 0210 Juraj Jakubička - Topoľčany 11
- 0212 Jakub Lacena - Ludanice 11
- 0213 Peter Vendég - Topoľčany 11
- 0215 Michal Pastrnák - Topoľčany 11
- 0217 Ľubomír Kňaze - V. Klíž 11
182. 0008 Radoslav Zvala - V. Dvorany 10
- 0029 Jozef Szabo - Topoľčany 10
- 0054 Jozef Gerši - V. Hoste 10
- 0055 Dušan Hanko - N. Streda 10
- 0079 Mária Fiantoková - Podhradie 10
- 0111 Ivan Činčura - Partizánske 10
- 0125 Róbert Lepey - Krušovce 10
- 0131 Ľubomír Števanka - Preseľany 10
- 0136 Ľubomír Kováčik - Preseľany 10
- 0009 Miloš Šelestiak - N. Streda 10
- 0108 Ivan Pakanec - Haláčovce 10
- 0198 Lukáš Matejovič - Blesovce 10
194. 0206 Jozef Guniš - Ludanice 8
- 0207 Roman Trenčanský - Topoľčany 8
- 0218 Miroslav Vimpeľ - Topoľčany 8
- 0219 Milan Valent st. - Topoľčany 8
- 0221 Anton Kekiš - Topoľčany 8
199. 0068 Peter Fráter - Topoľčany 7
- 0147 Martin Turčan - Blesovce 7
- 0019 Oto Ozimák - Kamanová 7
- 0047 Daniela Srogoňová - Oponice 7
- 0073 Stanislav Gajdoš - Oponice 7
- 0087 Katarína Petríková - Belince 7
- 0126 Ján Kmotorka - Topoľčany 7
- 0167 Igor Patay - Topoľčany 7
- 0182 Roman Košecký - Topoľčany 7
- 0197 Jozef Hostačný - Rajčany 7
- 0052 Marek Klačanský - Solčany 7
- 0165 Andrea Ondrušková - Krušovce 7
211. 0208 Miroslav Basár - Radošina 5
- 0214 Miloš Záruba - Topoľčany 5
- 0220 Ján Košecký - Topoľčany 5
- 0074 Miroslav Horváth - Radošina 5
215. 0135 Zuzana Mencelová - Preseľany 4
- 0162 Lukáš Aneštík - Topoľčany 4
- 0195 Milan Hostačný ml. - Rajčany 4
- 0038 Peter Mikuška - Jacovce 4
- 0175 Tatiana Bučeková - Topoľčany 4
220. 0021 Pavol Šmíd - Ludanice 1
- 0133 Zuzana Machová - Šišov 1
POSTREHY 2. KOLA:
- v druhom kole sme dostali rekordných 220 kupónov.
- správna odpoveď, že do 3. kola Slovenského pohára nepostúpili Jacovce, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov 20 (uhádol všetky zápasy) získal jeden tipujúci
- víťazom Winner packu (8 ks piva) sa stal Jozef Tomanec z Topoľčian.
- prosíme výhercu, aby sa najskôr ozval na tel. čísle 0918 638 073
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
Správne tipy 2. kola: Bánovce – Šaľa 1, Galanta – Topoľčany 1, Tovarníky – Kozárovce 1, Hrušovany – Kalná n/Hr. X, H. Obdokovce – D. Saliby 1, Partizánske – Šimonovany 2, Uhrovec – Plevník-Dr. 1, Solčany – H. Kráľová 1, Chrabrany – Čermany 2, Čeľadince – Krtovce 2.