DOSPELÍ
Nedeľa – 3. 9. o 16.00 h
III. LIGA
Bánovce – Galanta (so 16.00), Borčice – Led. Rovne (so 16.00), Prievidza – Gabčíkovo (so 16.00), Dubnica – Trnava B (so 16.00), FC Nitra jun. – Šaľa (ne 10.30), DAC B/Vrakúň – Topoľčany, Nemšová – ViOn B Vráble, Beluša – Nové Zámky, V. Ludince – Púchov.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
J. Bohunice – Partizánske (so 16.00), Vrbové – Myjava (so 16.00), Prečín – Šimonovany, Hlohovec – Holíč, Častkovce – V. Kostoľany, N. Dubnica – Tr. Teplice, Malženice – Domaniža, Tr. Stankovce – Boleráz.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – Štúrovo (so 10.00), Tovarníky – D. Saliby (so 16.00), Hrušovany – Veľké Lovce (so 16.00), Veľký Meder – Kozárovce (so 16.00), Neded – Šurany, H. Obdokovce – Vydrany, Čeľadice – Svätý Peter, Imeľ – Kalná n/Hr.
V. LIGA SEVER
Cigeľ – Plevník-Drienové (so 16.00), P. Bystrica – Bošany (so 16.00), Brvnište – Chocholná-Velčice, Podolie – V. Uherce, Veľká Hradná – Stará Turá, Uhrovec – Ladce, Lehota p/Vt. – Z. Kostoľany, Tr. Turná – Kanianka.
V. LIGA STRED
Alekšince – H. Kráľová (so 18.30), Lapáš – Výčapy-Opatovce, V. Zálužie – Jacovce, Báb – Nevidzany, Solčany – Krušovce, Ivanka – Zbehy, Oponice majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
N. Streda – Čermany (so 16.00), Rajčany – V. Ripňany (so 16.00), Chrabrany – V. Dvorany (so 16.00), Preseľany – Bojná (so 16.00), Prašice – V. Bedzany, Práznovce – Závada, Kovarce – Krnča, Ludanice – Kuzmice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čeľadince – Šalgovce (so 16.00), N. Blatnica – Koniarovce (so 16.00), Krtovce – Norovce (ne 11.00), Hajná N. Ves – Orešany (ne 11.00), Urmince – Kamanová, Tesáre – Blesovce, Nemčice – H. Štitáre.
MObl. PRIEVIDZA
Handlová – Opatovce n/N. (so 16.00), Dežerice – Skačany (so 16.00), D. Vestenice – N. Sučany (so 16.00), V. Bielice – N. Rudno (ne 11.00), M. Hradná – N. Pravno, R. Lehota – Kamenec p/Vt., Chynorany – Div. Nová Ves, Sebedražie – Kolačno.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Biskupice (so 16.00), Krásna Ves – Nedanovce, Krásno – Rybany, Dvorec – Podhorie, Pečeňany – Ostratice, Žabokreky n/N. – Veľký Klíž, D. Naštice – Miezgovce.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Radobica – Hradište (so 16.00), Malé Bielice – Malé Uherce (so 16.00), Nadlice – Klátova Nová Ves, Malé Kršteňany – Návojovce, Veľké Kršteňany – Pažiť, PE B/Brodzany – L. Opatovce.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Šišov – Prusy (so 16.00), Žitná – Radiša – Podlužany (so 16.00), Ruskovce – Veľké Držkovce (ne 11.00), Zlatníky – Horné Naštice (ne 11.00), Brezolupy – Kšinná.
II. LIGA ŽENY: so o 15.00 h: Bánovce – P. Bystrica, Topoľčany – Trenčín.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Komárno, ne o 10.00 a 12.30 h: Dev. Nová Ves – Bánovce.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Šaľa – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 14.00 h: Beluša – Chynorany, ne o 14.00 h: Bošany – Kanianka.
V. LIGA SEVER: so o 16.00 h: Drietoma – Častkovce.
V. LIGA STRED: piatok o 16.00 h: Čeľadice – Jacovce, so o 16.00 h: Nové Sady – Solčany, ne o 10.00 h: Hrušovany – Zbehy, ne o 11.00 h: Tovarníky – Oponice, ne o 13.30 h: Bojná – Krušovce.
OKRES PE+BN: so o 14.00 h: V. Bielice – V. Uherce, so o 14.30 h: Biskupice – Šimonovany, so o 16.00 h: Zlatníky – Miezgovce, ne o 13.30 h: Krásna Ves – Ostratice, Hal.-Otrhánky – Podlužany, Uhrovec – Dolné Naštice.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Štúrovo, ne o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Komárno, Myjava – Bánovce.
SŽ ObFZ TO SKUPINA A: ne o 10.30 h: Solčany – Chrabrany/ Čermany, ne o 14.00 h: Preseľany/ Hrušovany – N. Streda/ Čeľadince (v Preseľanoch), Kovarce/ Oponice – Krnča (v Kovarciach).
SŽ ObFZ TO SKUPINA B: ne o 13.00 h: Radošina – V. Ripňany, H. Obdokovce – V. Dvorany, Bojná – Urmince.
SŽ ObFZ TO SKUPINA C: ne o 13.00 h: Tovarníky – V. Bedzany, Krušovce – Prašice.
SŽ OKRES PE: so o 11.00 h: Chynorany – Horná Ves, so o 11.30 h: Bošany – Klátova Nová Ves, Veľké Uherce – Skačany.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Uhrovec – Prusy, Hal.- Otrhánky – Krásna Ves, ne o 11.30 h: Krásna Ves – Podlužany, ne o 14.00 h: Zlatníky – Biskupice.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 13.00 h: Preseľany – Oponice/ Kovarce, Hrušovany – Solčany (v Koniarovciach), 6. 9. (streda) o 17.00 h: Ludanice – H. Obdokovce.
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 13.00 h: Kuzmice – Nemčice, Bojná – Topoľčany Girls, N. Blatnica – Urmince/ Rajčany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 13.00 h: Prašice – Závada, ne o 11.30 h: Jacovce – Práznovce/ Krnča, Tovarníky – Tesáre.