Nedeľa – 17. 9. o 15.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
DAC B/Vrakúň – Galanta (so 15.30), Borčice – Šaľa (so 15.30), Prievidza – Topoľčany (so 15.30), Púchov – Nové Zámky (so 15.30), Bánovce – FC Nitra jun., Nemšová – Led. Rovne (v Horovciach), Dubnica – Gabčíkovo, Beluša – ViOn B Vráble, V. Ludince – Trnava B.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
J. Bohunice – Vrbové (so 15.30), Prečín – Partizánske, Hlohovec – Myjava, Častkovce – Šimonovany, N. Dubnica – Holíč, Malženice – V. Kostoľany, Tr. Stankovce – Tr. Teplice, Boleráz – Domaniža.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Tovarníky – Vydrany (so 15.30), Hrušovany – Svätý Peter (so 15.30), Veľký Meder – D. Saliby (so 15.30), Kolárovo – Kozárovce (so 15.30), Štúrovo – Kalná n/Hr. (so 15.30), Neded – H. Obdokovce, Čeľadice – Šurany, Imeľ – Veľké Lovce.
V. LIGA SEVER
Cigeľ – Ladce (so 15.30), Brvnište – P. Bystrica, Podolie – Chocholná-Vel., V. Hradná – Bošany, Uhrovec – V. Uherce, Lehota p/Vt. – Stará Turá, Tr. Turná – Z. Kostoľany, Kanianka – Plevník-Drienové.
V. LIGA STRED
Alekšince – Krušovce (so 18.00), Lapáš – V. Zálužie, Báb – Výčapy-Opatovce, Solčany – Jacovce, Ivanka – Nevidzany, Oponice – H. Kráľová, Zbehy majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Preseľany – Čermany (so 15.30), Rajčany – V. Bedzany (so 15.30), N. Streda – V. Dvorany (so 15.30), Práznovce – V. Ripňany, Krnča – Závada, Kovarce – Bojná, Ludanice – Chrabrany, Prašice – Kuzmice. Dohrávky: 15. 9. (piatok) o 15.00 h: Krnča – Práznovce, o 15.30 h: Kovarce – Ludanice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čeľadince – Orešany (so 15.30), N. Blatnica – H. Štitáre (so 15.30), Hajná N. Ves – Blesovce (ne 11.00), Krtovce – Kamanová (ne 11.00), Urmince – Koniarovce, Norovce – Šalgovce, Nemčice – Tesáre.
Mobl. PRIEVIDZA
Dežerice – Opatovce n/N. (so 15.30), D. Vestenice – Div. Nová Ves (so 15.30), Kolačno – N. Pravno (so 15.30), V. Bielice – Skačany (ne 11.00), R. Lehota – Handlová, Chynorany – Kamenec p/Vt., M. Hradná – N. Sučany, Sebedražie – N. Rudno.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Krásna Ves (so 15.30), Krásno – Biskupice, Dvorec – Nedanovce, Pečeňany – Rybany, Žabokreky n/N. – Naše Podhorie, D. Naštice – Ostratice, Miezgovce – Veľký Klíž.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Pažiť (so 15.30), Malé Uherce – Radobica (so 15.30), Malé Kršteňany – Veľké Kršteňany, PE B/Brodzany – Návojovce, Nadlice – Liv. Opatovce, Hradište – Klátova Nová Ves.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Brezolupy – Podlužany (so 14.00), Šišov – Veľké Držkovce (so 15.30), Ruskovce – Nedašovce (ne 11.00), Prusy – Zlatníky, Kšinná – Horné Naštice.
ŽENY – SKUPINA B: so o 15.00 h: Bánovce – Or. Podzámok, Topoľčany – Prievidza.
DORAST
II. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Nové Zámky – Bánovce, Topoľčany – Lok. Trnava.
III. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Brvnište – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 15.30 h: Bošany – Led. Rovne, Chynorany – Holíč.
V. LIGA SEVER: ne o 13.00 h: Košeca – Klát. N. Ves.
V. LIGA STRED: so o 15.30 h: Bojná – Výčapy-Opatovce, Nové Sady – Krušovce, Oponice – Solčany (v Kovarciach), ne o 10.00 h: Hrušovany – Jacovce, ne o 13.00 h: Zbehy – Tovarníky.
OKRES PE+BN: so o 14.00 h: Veľké Bielice – Biskupice, Krásna Ves – Veľké Uherce, so o 15.30 h: Zlatníky – Ostratice, Dolné Naštice – Miezgovce, ne o 13.00 h: Hal.- Otrhánky – Šimonovany, Uhrovec – Podlužany.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Lok. Trnava, Partizánske – Trebatice, ne o 10.00 a 12.00 h: Prievidza – Bánovce.
SŽ ObFZ TO SKUPINA A: ne o 12.30 h: Preseľany/ Hrušovany – Solčany (v Preseľanoch), N. Streda/ Čeľadince – Krnča (v Čeľadinciach), ne o 13.30 h: Kovarce/ Oponice – Chrabrany/ Čermany (v Kovarciach).
SŽ ObFZ TO SKUPINA B: ne o 13.30 h: Urmince – V. Dvorany, Bojná – Radošina, H. Obdokovce – V. Ripňany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 12.30 h: Jacovce – V. Bedzany, ne o 12.30 h: Krušovce – Tovarníky.
SŽ OKRES PE: so o 11.30 h: Bošany – Žabokreky n/N., Veľké Uherce – Horná Ves, Skačany – Klátova Nová Ves.
SŽ: OKRES BN: so o 11.30 h: Hal.- Otrhánky – Prusy, Krásna Ves – Podlužany, ne o 11.30 h: Rybany – Biskupice.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 12.30 h: Oponice/ Kovarce – H. Obdokovce, Ludanice – Solčany, Preseľany – Hrušovany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 12.30 h: Urmince/ Rajčany – Topoľčany Girls (v Urminciach), Bojná – Nemčice, N. Blatnica – Kuzmice.
MŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 10.30 h: Prašice – Tovarníky, ne o 11.00 h: Jacovce – Tesáre, ne o 12.30 h: Závada – Práznovce/ Krnča.
ŽIAČKY: ne o 10.00 h: Bánovce – Topoľčany.