Vyhodnotenie 6. kola:
1. 0088 Lukáš Lukačovič - Bojná 63
2. 0100 Stanislav Král - Topoľčany 60
3. 0091 Marián Golis - Krušovce 57
- 0086 Alexander Stanko - Velušovce 57
- 0155 Marián Mateička - Behynce 57
- 0122 Jozef Barát - Topoľčany 57
7. 0026 Stanislav Šípoš - Chrabrany 54
- 0113 Jozef Mrázik - Topoľčany 54
- 0179 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 54
- 0006 Norbert Priecel - Partizánske 54
- 0078 Marek Švajlen - N. Streda 54
- 0104 Viera Bisáková - H. Obdokovce 54
- 0107 Peter Januška - Liv. Opatovce 54
- 0146 Filip Hanus - Topoľčany 54
- 0192 Milan Skokan - Topoľčany 54
- 0010 Ján Gajdoš - N. Streda 54
- 0124 Milan Lukáč - Ludanice 54
- 0145 Ladislav Hanus - Topoľčany 54
19. 0211 Miroslav Herda - Bánovce 52
20. 0020 Vladimír Kochan - Kamanová 51
- 0115 Emil Remeň - Čeľadince 51
- 0139 Ladislav Hubinský - N. Blatnica 51
- 0200 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 51
- 0090 Milan Grman - Vozokany 51
- 0169 Martin Patay - Topoľčany 51
- 0049 Peter Grič - Topoľčany 51
- 0152 Katarína Minarovičová - Behynce 51
- 0178 Miroslav Bočkay - Topoľčany 51
- 0023 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 51
- 0034 Ján Feješ - Topoľčany 51
- 0050 Peter Žitňanský - Topoľčany 51
- 0105 Jozef Labuda - Solčany 51
- 0120 Peter Ryban - Nitr. Streda 51
- 0059 Vlado Vinkler - Bojná 51
- 0103 Ján Bilík - H. Obdokovce 51
- 0187 Peter Tomka - Topoľčany 51
- 0033 Lýdia Schottertová - Topoľčany 51
- 0093 Peter Kasana - Preseľany 51
- 0143 Andrej Hupčík - Topoľčany 51
40. 0201 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 49
41. 0142 Juraj Hollán - Topoľčany 48
- 0156 Peter Mateička - Behynce 48
- 0041 Štefan Fulka - Topoľčany 48
- 0064 Jozef Čimbora - Jacovce 48
- 0168 Roman Habo - Topoľčany 48
- 0025 Jozef Belohorec - Oponice 48
- 0075 Lukáš Zigo - Jacovce 48
- 0015 Ján Kubalák - Topoľčany 48
- 0106 Ľubomír Čulaga - Jacovce 48
- 0117 Michal Masaryk - D. Chlebany 48
- 0185 Patrik Gergel - Tovarníky 48
- 0186 Vojtech Gergel - Tovarníky 48
- 0040 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 48
- 0043 Jozef Tomanec - Topoľčany 48
55. 0114 Jozef Gajdoš - Čeľadince 45
- 0196 Ondrej Hostačný - Rajčany 45
- 0011 František Gregor - Partizánske 45
- 0032 Andrej Božik - Velušovce 45
- 0071 Patrik Holík - Kovarce 45
- 0077 Juraj Gieci - Topoľčany 45
- 0134 Jozef Mocný - Preseľany 45
- 0137 Michaela Čerteková - Topoľčany 45
- 0118 Martin Rybanský - Topoľčany 45
- 0119 Marián Rybanský - Topoľčany 45
- 0153 Ľuboš Balážik - Behynce 45
- 0018 Zdenko Polák - Chrabrany 45
- 0096 Roman Bilický - Preseľany 45
- 0070 Stanislav Martoš - Bojná 45
- 0002 Miloš Matušík - Belince 45
- 0159 Ján Psotný - Topoľčany 45
- 0160 Mária Galbavá - Topoľčany 45
- 0022 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 45
73. 0072 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 42
- 0123 Bohumil Cifra - Topoľčany 42
- 0130 František Martinček st. - TO 42
- 0044 Karol Halo - Topoľčany 42
- 0076 Július Fuchs - Topoľčany 42
- 0151 Lucia Bálešová - Sila 42
- 0083 Daniel Krošlák - Topoľčany 42
- 0121 Zuzana Švecová - Vozokany 42
- 0048 Patrik Herda - Čeľadince 42
- 0128 Miloš Makový - Tovarníky 42
- 0164 Jozef Pavlov - Jacovce 42
- 0045 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 42
- 0171 Jozef Wenderla - Topoľčany 42
- 0058 Ľubomír Rolfes - Preseľany 42
- 0099 Miroslava Fulková - N. Blatnica 42
88. 0014 Bibiána Petrovičová - Krtovce 41
89. 0216 Martin Gajdoš - Solčany 40
90. 0036 Elena Sedmáková - Topoľčany 39
- 0180 Jaroslav Bezucha - Topoľčany 39
- 0065 Pavol Žurek - Jacovce 39
- 0082 Vratko Candrák - Topoľčany 39
- 0197 Jozef Hostačný - Rajčany 39
- 0170 Peter Hodál - Topoľčany 39
- 0003 Branislav Zachara - Topoľčany 39
- 0007 Štefan Šmatlák - Topoľčany 39
- 0024 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 39
- 0067 Dezider Čuhák - Krušovce 39
- 0085 František Lukačovič - Bojná 39
- 0062 Milan Kubričan - Topoľčany 39
- 0191 Peter Michalík - Jacovce 39
- 0154 Eduard Balážik - Behynce 39
- 0163 Peter Drevennák - Topoľčany 39
- 0098 Michal Božik - Podhradie 39
- 0017 Štefan Goga - Topoľčany 39
- 0097 Ján Budinský - Vozokany 39
108. 0204 Tomáš Chudý - H. Obdokovce 37
109. 0051 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 36
- 0008 Radoslav Zvala - V. Dvorany 36
- 0035 Jozef Zvala - Topoľčany 36
- 0102 Miro Ďurech - Topoľčany 36
- 0116 Martin Csáky - Nemčice 36
- 0004 Vladimír Kováč - Topoľčany 36
- 0084 Milan Ilavský - Topoľčany 36
- 0131 Ľubomír Števanka - Preseľany 36
- 0174 Róbert Tlstý - V. Bedzany 36
- 0042 Peter Červenka - Krnča 36
- 0066 Zuzana Golisová - Krušovce 36
- 0013 Jozef Gerši - Bošany 36
- 0080 Nora Candráková - Topoľčany 36
- 0087 Katarína Petríková - Belince 36
- 0149 Ladislav Cifra - Urmince 36
- 0069 Dominik Grznár - Radošina 36
- 0109 Rudolf Medek - Chynorany 36
- 0150 Milan Minarovič - Behynce 36
- 0177 Miroslav Grác - Topoľčany 36
- 0193 Dušan Boháčik - Norovce 36
- 0092 Tomáš Guniš - Preseľany 36
- 0129 František Martinček ml. - TO 36
- 0101 Lukáš Grznár - Radošina 36
- 0176 Adam Tlstý - V. Bedzany 36
- 0183 Tomáš Andraško - Topoľčany 36
- 0027 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 36
- 0030 Peter Krošlák - Topoľčany 36
- 0157 Peter Hlavačka - Topoľčany 36
- 0028 Milan Čerňan - Topoľčany 36
138. 0140 František Kavulič - Topoľčany 35
139. 0202 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 34
- 0203 Miroslav Petruš - Topoľčany 34
- 0217 Ľubomír Kňaze - V. Klíž 34
- 0213 Peter Vendég - Topoľčany 34
- 0205 Zdeno Májik - Topoľčany 34
- 0081 Linda Candráková - Topoľčany 34
- 0221 Anton Kekiš - Topoľčany 34
146. 0167 Igor Patay - Topoľčany 33
- 0029 Jozef Szabo - Topoľčany 33
- 0047 Daniela Srogoňová - Oponice 33
- 0141 Bohuš Bačkády - Topoľčany 33
- 0037 Peter Grznár - V. Dvorany 33
- 0136 Ľubomír Kováčik - Preseľany 33
- 0195 Milan Hostačný ml. - Rajčany 33
- 0182 Roman Košecký - Topoľčany 33
- 0016 Ivan Petruš - Bojná 33
- 0089 Milan Bartoník - Bojná 33
- 0126 Ján Kmotorka - Topoľčany 33
- 0138 Tomáš Bačkády - Topoľčany 33
- 0127 Miloš Halmo - Topoľčany 33
- 0009 Miloš Šelestiak - N. Streda 33
- 0053 Peter Martonka - H. Obdokovce 33
- 0056 Lukáš Guniš - Preseľany 33
162. 0039 Viliam Činčura - Topoľčany 32
163. 0190 Michal Mrázik - Topoľčany 31
- 0208 Miroslav Basár - Radošina 31
165. 0194 Milan Hostačný st. - Rajčany 30
- 0054 Jozef Gerši - V. Hoste 30
- 0073 Stanislav Gajdoš - Oponice 30
- 0005 Dušan Priecel - Partizánske 30
- 0055 Dušan Hanko - N. Streda 30
- 0181 Ľubomír Churý - Topoľčany 30
- 0094 Pavol Toriška - Preseľany 30
- 0158 Lukáš Pecháč - Topoľčany 30
173. 0110 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 29
- 0209 Martin Jančovič Hrušovany 29
- 0060 Ján Buraj - Orešany 29
176. 0206 Jozef Guniš - Ludanice 28
177. 0184 Rudolf Kopček - Hrušovany 27
- 0057 Zuzana Klačanská - Topoľčany 27
- 0012 Jozef Hudeček - N. Blatnica 27
- 0144 Štefan Valko - Topoľčany 27
- 0199 Jozef Matejovič - Blesovce 27
- 0001 Jozef Matušík - Belince 27
- 0031 Marek Bizoň - Topoľčany 27
- 0046 Ondrej Macko - Topoľčany 27
- 0148 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 27
- 0112 Tibor Gerši - Oponice 27
187. 0061 Marián Varga - Orešany 26
- 0108 Ivan Pakanec - Haláčovce 26
189. 0220 Ján Košecký - Topoľčany 25
- 0063 Dezider Medo - Topoľčany 25
- 0218 Miroslav Vimpeľ - Topoľčany 25
- 0219 Milan Valent st. - Topoľčany 25
193. 0165 Andrea Ondrušková - Krušovce 24
- 0052 Marek Klačanský - Solčany 24
- 0111 Ivan Činčura - Partizánske 24
- 0166 Peter Bizoň - Topoľčany 24
- 0068 Peter Fráter - Topoľčany 24
- 0162 Lukáš Aneštík - Topoľčany 24
- 0173 Pavol Tlstý - V. Bedzany 24
- 0172 Roman Szegeny - Topoľčany 24
- 0215 Michal Pastrnák - Topoľčany 24
202. 0095 Branislav Kapusta - Belince 23
203. 0188 Dušan Buday - Topoľčany 22
204. 0038 Peter Mikuška - Jacovce 21
- 0214 Miloš Záruba - Topoľčany 21
206. 0132 Roman Petrovič - Hrušovany 20
207. 0021 Pavol Šmíd - Ludanice 18
- 0207 Roman Trenčanský - Topoľčany 18
- 0210 Juraj Jakubička - Topoľčany 18
- 0161 Dominika Galbavá - Topoľčany 18
211. 0222 Andrej Kiss - Topoľčany 16
- 0189 Jozef Buček - Topoľčany 16
213. 0019 Oto Ozimák - Kamanová 15
- 0147 Martin Turčan - Blesovce 15
- 0135 Zuzana Mencelová - Preseľany 14
216. 0212 Jakub Lacena - Ludanice 11
217. 0225 Michal Škorvaga - Bojná 10
- 0125 Róbert Lepey - Krušovce 10
- 0133 Zuzana Machová - Šišov 9
220. 0224 Ján Balážik - Behynce 8
221. 0227 Eva Hostačná - Rajčany 7
- 0079 Mária Fiantoková - Podhradie 7
223. 0074 Miroslav Horváth - Radošina 5
- 0226 Dominik Hrčka - Chynorany 4
225. 0175 Tatiana Bučeková - Topoľčany 1
- 0198 Lukáš Matejovič - Blesovce 1
227. 0223 Andrej Paták - Topoľčany -1
POSTREHY 6. KOLA:
- v šiestom kole sme dostali 207 kupónov.
- správna odpoveď, že Šimonovany vyradili v 3. kole pohára ViOn Zlaté Moravce, bola na všetkých kupónoch.
- dva zápasy (Častkovce – Šimonovany a Uhrovec – V. Uherce) sa neodohrali pre zlé terény, v tipovačke sme ich zrušili.
- najviac plusových bodov 13 získali traja tipujúci
- víťazom Winner packu (8 ks piva) sa stal Juraj Hollán z Topoľčian.
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 6. kola: Bánovce – FC Nitra jun. 1, Prievidza – Topoľčany 1, Tovarníky – Vydrany 1, Hrušovany – Svätý Peter X, Neded – H. Obdokovce 1, Častkovce – Šimonovany zrušený, Uhrovec – V. Uherce zrušený, Solčany – Jacovce 2, Rajčany – V. Bedzany 1, Norovce – Šalgovce 1.