Nedeľa – 24. 9. o 15.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Nové Zámky – Bánovce (so 15.30), Topoľčany – Nemšová (so 15.30), Šaľa – Prievidza (so 15.30), Galanta – Borčice (so 15.30), Trnava B – Púchov (ne 10.30), ViOn B Vráble – V. Ludince, Gabčíkovo – Beluša, Led. Rovne – Dubnica, FC Nitra jun. – DAC B/Vrakúň hrajú 4. 10.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Tr. Teplice – Boleráz (so 15.30), Partizánske – Hlohovec (so 15.30), Myjava – Častkovce (so 19.00), Domaniža – J. Bohunice, V. Kostoľany – Tr. Stankovce, Holíč – Malženice, Šimonovany – N. Dubnica, Vrbové – Prečín (ne 16.00).
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kalná n/Hr. – Neded (so 15.30), Kozárovce – Štúrovo (so 14.30), Veľké Lovce – Kolárovo, D. Saliby – Imeľ, Svätý Peter – Veľký Meder, Vydrany – Hrušovany, Šurany – Tovarníky, H. Obdokovce – Čeľadice.
V. LIGA SEVER
Z. Kostoľany – Kanianka (so 15.30), P. Bystrica – Podolie (ne 10.00), Plevník-Drienové – Brvnište, Ladce – Tr. Turná, Stará Turá – Cígeľ, V. Uherce – Lehota p/Vt., Bošany – Uhrovec, Chocholná-Velčice – Veľká Hradná.
V. LIGA STRED
Jacovce – Ivanka (so 15.30), H. Kráľová – Lapáš, Zbehy – Oponice, Nevidzany – Alekšince, Výčapy-Opatovce – Solčany, V. Zálužie – Báb, Krušovce majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Chrabrany – Prašice (so 15.30), Čermany – Práznovce (so 15.30), Bojná – Krnča, Závada – Ludanice, V. Ripňany – Kovarce, V. Dvorany – Rajčany, V. Bedzany – Preseľany, Kuzmice – N. Streda.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
H. Štitáre – Hajná N. Ves (so 15.30), Šalgovce – Nemčice (ne 10.30), Koniarovce – Čeľadince (ne 11.00), Kamanová – Norovce (ne 11.00), Tesáre – N. Blatnica, Blesovce – Urmince, Orešany – Krtovce.
MObl. PRIEVIDZA
Handlová – Chynorany (so 15.30), N. Pravno – Rud. Lehota, N. Rudno – Kolačno, N. Sučany – Sebedražie, Skačany – Malá Hradná, Div. Nová Ves – Veľké Bielice, Opatovce n/N. – Dolné Vestenice, Kamenec p/Vt. – Dežerice.
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Dolné Naštice (so 15.30), Rybany – Žabokreky n/N. (so 15.30), Nedanovce – Pečeňany (so 15.30), Biskupice – Dvorec (ne 11.00), Veľký Klíž – Pravotice, Ostratice – Miezgovce, Krásna Ves – Krásno.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Uherce – Hradište (so 15.30), Pažiť – Nadlice (so 15.30), Návojovce – Malé Bielice (ne 11.00), Klát. Nová Ves – Malé Kršteňany, Liv. Opatovce – Radobica, Veľké Kršteňany – PE B/Brodzany.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Nedašovce – Šišov (so 15.30), Horné Naštice –Ruskovce (ne 11.00), Podlužany – Kšinná, Prusy – Brezolupy, Veľké Držkovce – Žitná – Radiša.
ŽENY – so o 11.00 h: Orav. Podzámok – Topoľčany, o 11.30 h: Beluša – Bánovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Bánovce – Gabčíkovo, ne o 10.00 a 12.30 h: Myjava – Topoľčany.
IV. LIGA SZ: so o 11.00 h: Tr. Stankovce – Bošany, ne o 13.00 h: Borčice – Chynorany.
V. LIGA SEVER: so o 15.30 h: Klát. N. Ves – Ladce.
V. LIGA STRED: so o 15.30 h: Solčany – Alekšince, Zbehy – Oponice, Výčapy-Opatovce – Hrušovany, Čeľadice – Bojná, ne o 13.00 h: Krušovce – Tovarníky, Jacovce – Nové Sady.
OKRES PE+BN: so o 13.00 h: Ostratice – Uhrovec, so o 14.30 h: Biskupice – Krásna Ves, so o 15.30 h: Podlužany – Dolné Naštice, ne o 10.00 h: Šimonovany – Zlatníky, ne o 12.30 h: Veľké Uherce – Hal.– Otrhánky, ne o 13.00 h: Miezgovce – Veľké Bielice.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Hlohovec – Partizánske, ne o 10.00 a 12.00 h: Nové Zámky – Topoľčany, Bánovce – Piešťany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 13.30 h: Chrabrany/ Čermany – Krnča (v Chrabranoch), ne o 10.30 h: Solčany – N. Streda/ Čeľadince, ne o 12.30 h: Kovarce/ Oponice – Preseľany/ Hrušovany (v Kovarciach).
SŽ ObFZ TO SKUPINA B: ne o 12.30 h: H. Obdokovce – Bojná, Radošina – Urmince, ne o 13.30 h: V. Ripňany – V. Dvorany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 12.30 h: Jacovce – Krušovce.
SŽ OKRES PE: so o 11.00 h: Chynorany – Bošany, ne o 10.30 h: Horná Ves – Skačany, ne o 11.30 h: Žabokreky n/N. – Veľké Uherce.
SŽ OKRES BN: so o 10.00 h: Uhrovec – Rybany, ne o 13.00 h: Prusy – Krásna Ves, ne o 13.30 h: Podlužany – Zlatníky, ne o 14.00 h: Biskupice – Hal.– Otrhánky.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 12.30 h: Solčany – H. Obdokovce, Ludanice – Preseľany, Hrušovany – Oponice/ Kovarce (v Koniarovciach).
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 12.30 h: Kuzmice – Urmince/ Rajčany, Bojná – N. Blatnica.
MŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 12.30 h: Tesáre – Práznovce/ Krnča, Tovarníky – Závada, ne o 11.00 h: Jacovce – Prašice.
ŽIAČKY: so o 13.00 h: Topoľčany – Beluša, Bánovce – P. Bystrica.