Nedeľa – 1. 10. o 14.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Prievidza – Galanta (so 14.30), Dubnica – Topoľčany (so 14.30), Púchov – ViOn B Vráble (so 14.30), Nové Zámky – Trnava B, Bánovce – DAC B/Vrakúň, Borčice – FC Nitra jun., Nemšová – Šaľa, Beluša – Led. Rovne, V. Ludince – Gabčíkovo.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Hlohovec – Vrbové (so 15.30), J. Bohunice – Prečín, Častkovce – Partizánske, N. Dubnica – Myjava, Malženice – Šimonovany, Tr. Stankovce – Holíč, Boleráz – V. Kostoľany, Domaniža – Tr. Teplice.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Kolárovo – D. Saliby (so 10.00), Tovarníky – H. Obdokovce (so 14.30), Hrušovany – Šurany (so 14.30), Veľký Meder – Vydrany (so 14.30), Štúrovo – Veľké Lovce (so 14.30), Kalná n/Hr. – Kozárovce (so 14.30), Neded – Čeľadice, Imeľ – Svätý Peter.
V. LIGA SEVER
Cígeľ – V. Uherce (so 14.30), Brvnište – Podolie, V. Hradná – P. Bystrica, Uhrovec – Chocholná-Velčice, Lehota p/Vt. – Bošany, Tr. Turná – Stará Turá, Kanianka – Ladce, Plevník-Drienové – Z. Kostoľany.
V. LIGA STRED
Alekšince – Jacovce (so 17.00), Lapáš – Báb, Solčany – V. Zálužie, Ivanka – Výčapy-Opatovce, Oponice – Krušovce, H. Kráľová – Zbehy, Nevidzany majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOLČANY
Preseľany – V. Dvorany (so 14.30), N. Streda – Chrabrany (so 14.30), Rajčany – Kuzmice (so 14.30), Závada – Bojná, Krnča – V. Ripňany, Kovarce – Čermany, Práznovce – V. Bedzany, Ludanice – Prašice. Dohrávka: 29. 9. (piatok) o 15.00 h: Práznovce – V. Ripňany.
VII. LIGA ObFZ TOPOLČANY
Šalgovce – Kamanová (so 14.30), Čeľadince – Blesovce (so 14.30), Krtovce – Koniarovce (ne 11.00), Hajná N. Ves má voľno, Urmince – H. Štitáre, Norovce – Orešany, Nemčice – N. Blatnica.
MObl. PRIEVIDZA
Dežerice – Handlová (so 14.30), D. Vestenice-Kamenec p/Vt. (so 14.30), Kolačno – N. Sučany (so 14.30), Veľké Bielice – Opatovce (ne 11.00), R. Lehota – Chynorany, Malá Hradná – Diviacka Nová Ves, Sebedražie – Skačany, N. Pravno – N. Rudno.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Krásno (so 14.30), Dvorec – Krásna Ves, Pečeňany – Biskupice, Žabokreky nad Nitrou – Nedanovce, Dolné Naštice – Rybany, Miezgovce – Naše Podhorie, Ostratice – Veľký Klíž.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Bielice – Veľké Kršteňany (so 14.30), Radobica – Pažiť (so 14.30), M. Kršteňany – PE B/Brodzany, Nadlice – Návojovce, Hradište – Liv. Opatovce, Klátova Nová Ves – Malé Uherce.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Žitná – Radiša – Nedašovce (so 14.30), Ruskovce – Šišov (ne 11.00), Zlatníky – Veľké Držkovce (ne 11.00), Kšinná – Prusy, Horné Naštice – Podlužany.
ŽENY: so o 11.30 h: Beluša – Topoľčany, Bánovce majú voľno.
DORAST
II. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Dubnica – Bánovce, Topoľčany – Prievidza.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Levice – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 14.30 h: Chynorany – N. Rudno, ne o 12.00 h: Nedožery-Brezany – Bošany.
V. LIGA SEVER: so o 14.30 h: Klát. N. Ves – Horná Poruba.
V. LIGA STRED: so o 14.30 h: Oponice – Krušovce, Solčany – Zbehy, ne o 10.00 h: Hrušovany – Čeľadice, ne o 11.00 h: Tovarníky – Jacovce, ne o 12.00 h: Alekšince – Bojná.
OKRES PE+BN: so o 14.00 h: Veľké Bielice – Krásna Ves, so o 14.30 h: Zlatníky – Veľké Uherce, Dolné Naštice – Ostratice, ne o 12.00 h: Hal. – Otrhánky – Biskupice, Uhrovec – Šimonovany, Miezgovce – Podlužany.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Myjava, Dubnica – Bánovce, Partizánske – Sereď.
SŽ ObFZ TO SKUPINA A: ne o 11.30 h: Preseľany/ Hrušovany – Chrabrany/ Čermany (v Preseľanoch), N. Streda/ Čeľadince – Kovarce/ Oponice (v Čeľadinciach), ne o 12.30 h: Krnča – Solčany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA B: ne o 11.30 h: V. Dvorany – Radošina, Urmince – H. Obdokovce, Bojná – V. Ripňany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA C: ne o 11.30 h: Prašice – Jacovce, Krušovce – V. Bedzany.
SŽ OKRES PE: so o 10.00 h: Klátova Nová Ves – Horná Ves, so o 11.30 h: V. Uherce – Chynorany, Skačany – Žabokreky n/N.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Hal.- Otrhánky – Uhrovec, Krásna Ves – Biskupice, ne o 12.30 h: Podlužany – Prusy, ne o 14.00 h: Zlatníky – Rybany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: piatok o 15.30 h: Oponice/ Kovarce – Ludanice (v Oponiciach), so o 11.30 h: H. Obdokovce – Hrušovany, Preseľany – Solčany.
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 11.30 h: Urmince/ Rajčany – Bojná (v Urminciach), Topoľčany Girls – Kuzmice.
MŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 10.30 h: Práznovce/ Krnča – Tovarníky (v Krnči), so o 11.30 h: Prašice – Tesáre, ne o o 12.30 h: Závada – Jacovce.
ŽIAČKY: so o 13.00 h: Bánovce – Čaka, Topoľčany – P. Bystrica. Dohrávka: 28. 9. o 16.00 h: Bánovce – Topoľčany.