Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Šimonovany s prehrou

Boj o prvé miesto zvládli lepšie domáci.

Častkovce – Partizánske 2:0 (0:0)

Súboj tímov z hornej polovice ligovej tabuľky lepšie zvládli domáci. Góly však prišli až v závere zápasu. V 80. minúte sa ako prvý presadil striedajúci Fako. V nadstavenom čase, keď už Partizánske hralo vabank, pridal druhý presný zásah Častkoviec kapitán Madro.

Góly: 80. Fako, 90.+ Madro, ŽK: Mišura, Halás – Nový, Januška, Obžera, rozhodoval: Martiška, 100 divákov. TEMPO: Gašparík – Zentko, Jambor, Nový (89. Košík), Jauška, Kučera, Obžera (76. Obert), Nižňanský (87. Aberštík), Kučerka (90. Greguška), Pastírik (46. Mano), Šakový.

Malženice – Šimonovany 2:0 (1:0)

V súboji doteraz dvoch nezdolaných tímov sa očakával zaujímavý zápas, ale to domáci nedopustili. Na súpera sa dobre pripravili a od úvodu boli aktívnejší a viac držali loptu. Hostia viac bránili, no zvyšujúci sa tlak domácich vyvrcholil v 33. minúte, kedy sa po situácii podarilo Královičovi prehodiť gólmana – 1:0. Na ťahu tak boli hostia, ale domáci ich príliš do šancí nepúšťali. Čakalo sa to po zmene strán, ale hostia stále vyčkávali na brejky. Postupne sa začali viac tlačiť dopredu a v 75. minúte dvakrát veľmi nebezpečne pohrozili po štandardných situáciách, no domáci to ustáli a na vyrovnanie to pre hostí bolo málo. Naopak, v 84. minúte unikol po kraji Rehák, poslal prudkú prihrávku do pokutového územia, odkiaľ Juhász doklepol do siete a spečatil výhru Malženíc. Duel bol v réžii Malženíc a tie sa naďalej držia na prvom mieste.

Góly: 33. Královič, 84. Juhász. R. Lévai, ŽK: Barborík, Královič, Čmilanský – Varga, 300 divákov. ŠIMONOVANY: Lacko – Tonka (58. Šudík), Varga, Sobota, Rybanský, Oršula, Žembera, Gális (70. Mikula), Žiak, Rolinec, Žikavský (52. Hlatký). Tréner J. Žiak st.⋌(STC)

N. Dubnica – Myjava 1:1 (0:0), 86. Pilný (11 m) – 76. Vávra.

Hlohovec – Vrbové 4:2 (2:0), 17. Suchánek, 34. Domasta, 56. a 59. Kolony – 50. a 75. Srnec.

Jaslovské Bohunice – Prečín 4:0 (2:0), 42.a 44. Machovič, 72. Doka, 90. Meško.

Boleráz – Veľké Kostoľany 0:0

Domaniža – Tr. Teplice 2:0 (1:0), 24. K. Sádecký (11 m), 76. Kordiš.

Tr. Stankovce – Holíč 2:0 (1:0), 36. Ďuráči, 64. Repa.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 746

V piatok sa aj vďaka online registrácii veľké rady pred odberovými miestami netvorili.

Skríningové testovanie prebieha už od pondelka a bude trvať do 27. januára. V sobotu a v nedeľu sa do testovania zapoja aj takmer všetky obce v okrese Topoľčany.