Nedeľa – 8. 10. o 14.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Šaľa – Dubnica (so 14.30), Galanta – Nemšová (so 14.30), Trnava B – Bánovce (ne 10.30 v Červeníku), FC Nitra jun. – Prievidza (ne 10.30), ViOn B Vráble – Nové Zámky, Gabčíkovo – Púchov, Led. Rovne – V. Ludince, Topoľčany – Beluša, DAC B/Vrakúň – Borčice.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Tr. Teplice – J. Bohunice (so 14.30), Partizánske – N. Dubnica (so 14.30), Vrbové – Častkovce (so 14.30), Myjava – Malženice (so 17.00), V. Kostoľany – Domaniža, Holíč – Boleráz, Šimonovany – Tr. Stankovce, Prečín – Hlohovec.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Vydrany – Imeľ (streda 15.30), Šurany – Veľký Meder (so 14.30), Kozárovce – Neded, Veľké Lovce – Kalná n/Hr., D. Saliby – Štúrovo, Svätý Peter – Kolárovo, H. Obdokovce – Hrušovany, Čeľadice – Tovarníky.
V. LIGA SEVER
Z. Kostoľany – Brvnište (so 14.30), P. Bystrica – Uhrovec (ne 10.00), Chocholná-Velčice – Lehota p/Vt. (ne 11.00), Ladce – Plevník-Dr., Stará Turá – Kanianka, Veľké Uherce – Tr. Turná, Bošany – Cígeľ, Podolie – V. Hradná.
V. LIGA STRED
Krušovce – H. Kráľová (so 14.30), Zbehy – Lapáš, Nevidzany – Oponice, Výčapy-Opatovce – Alekšince, V. Zálužie – Ivanka, Báb – Solčany, Jacovce majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Chrabrany – Rajčany (so 14.30), Čermany – Krnča (so 14.30), Prašice – N. Streda, Kuzmice – Preseľany, V. Dvorany – Práznovce, V. Bedzany – Kovarce, V. Ripňany – Závada, Bojná – Ludanice. Dohrávka: 6. 10. (piatok) o 16.00 h: Závada – Ludanice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
N. Blatnica – Hajná N. Ves (so 14.30), H. Štitáre – Čeľadince (so 14.30), Kamanová – Nemčice (ne 11.00), Orešany – Šalgovce (ne 11.00), Koniarovce – Norovce (ne 11.00), Blesovce – Krtovce.
MObl. PRIEVIDZA
Handlová – Dolné Vestenice (so 14.30), N. Rudno –Rud. Lehota, N. Sučany – N. Pravno, Skačany – Kolačno, Diviacka Nová Ves – Sebedražie, Opatovce n/N. – Malá Hradná, Kamenec p/Vt. – Veľké Bielice, Chynorany – Dežerice.
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Veľký Klíž (so 14.30), Rybany – Miezgovce (so 14.30), Nedanovce – Dolné Naštice (so 14.30), Biskupice – Žabokreky n/N. (ne 11.00), Ostratice – Pravotice, Krásna Ves – Pečeňany, Krásno – Dvorec.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Malé Uherce – Malé Kršteňany (so 14.30), Pažiť – Hradište (so 14.30), Návojovce – Radobica (ne 11.00), L. Opatovce – Klátova N. Ves, V. Kršteňany – Nadlice, PE B/Brodzany – Malé Bielice.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Nedašovce – Zlatníky (so 14.30), Šišov – Žitná – Radiša (so 14.30, Podlužany – Ruskovce, Prusy – Horné Naštice, Veľké Držkovce – Brezolupy.
ŽENY: so o 15.00 h: Bánovce – Topoľčany.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: PFA ViOn – Topoľčany, Bánovce – Skalica.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Partizánske – N. Dubnica.
IV. LIGA SZ: so o 14.30 h: Kanianka – Chynorany, Bošany – Tr. Turná.
V. LIGA SEVER: so o 14.30 h: Bošáca – Klát. N. Ves.
V. LIGA STRED: so o 14.30 h: Výčapy-Opatovce – Tovarníky, Bojná – Hrušovany, ne o 12.00 h: Krušovce – Solčany, Jacovce – Oponice.
MObl. PD: so o 12.00 h: Ostratice – Miezgovce, so o 14.30 h: Podlužany – Veľké Bielice, Biskupice – Zlatníky, ne o 10.00 h: Šimonovany – D. Naštice, ne o 11.30 h: Veľké Uherce – Uhrovec, ne o 12.00 h: Krásna Ves – Hal.– Otrhánky.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Šaľa – Partizánske, ne o 10.00 a 12.00 h: Trebatice – Topoľčany (v Krakovanoch), Bánovce – Moravany.
SŽ SKUPINA A ObFZ TO: so o 12.30 h: Chrabrany/ Čermany – Solčany (v Chrabranoch), ne o 11.30 h: N. Streda/ Čeľadince – Preseľany/ Hrušovany (v Čeľadinciach), Krnča – Oponice/ Kovarce.
SŽ SKUPINA B ObFZ TO: so o 14.00 h: V. Ripňany – Radošina, ne o 11.30 h: V. Dvorany – H. Obdokovce, Urmince – Bojná.
SŽ SKUPINA C ObFZ TO: so o 12.30 h: Prašice – Krušovce, ne o 12.30 h: V. Bedzany – Tovarníky.
SŽ OKRES PE: so o 11.00 h: Chynorany – Skačany, so o 11.30 h: Bošany – Veľké Uherce, ne o 11.30 h: Žabokreky nad Nitrou – Klátova Nová Ves.
SŽ OKRES BN: so o 11.30 h: Uhrovec – Krásna Ves, Rybany – Hal.– Otrhánky, ne o 12.00 h: Prusy – Zlatníky, ne o 14.00 h: Biskupice – Podlužany.
MŽ SKUPINA A ObFZ TO: so o 11.30 h: Oponice/ Kovarce – Preseľany (v Oponiciach), Solčany – Hrušovany, H. Obdokovce – Ludanice.
MŽ SKUPINA B ObFZ TO: so o 10.00 h: Topoľčany Girls – Bojná, so o 11.30 h: Urmince/ Rajčany – N. Blatnica.
MŽ SKUPINA C ObFZ TO: so o 10.30 h: Práznovce/ Krnča – Jacovce (v Krnči), Tesáre – Tovarníky, ne o 11.30 h: Závada – Prašice.
ŽIAČKY: so o 13.00 h: Dubnica – Bánovce.