Nedeľa – 15. 10. o 14.30 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Bánovce – Borčice (so 14.30), Nemšová – FC Nitra jun. (so 14.30 v Horovciach), Dubnica – Galanta (so 14.30), Púchov – Led. Rovne (so 14.30), Nové Zámky – Gabčíkovo (so 14.30), Prievidza – DAC B/Vrakúň (ne 10.30), Trnava B – ViOn B Vráble (ne 10.30 v Červeníku), Beluša – Šaľa, V. Ludince – Topoľčany.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
J. Bohunice – Hlohovec (so 14.30), Tr. Teplice – V. Kostoľany (so 14.30), Častkovce – Prečín, N. Dubnica – Vrbové, Malženice – Partizánske, Tr. Stankovce – Myjava, Boleráz – Šimonovany, Domaniža – Holíč. Dohrávka: 11. 10. o 15.00 h Hlohovec – Myjava.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Hrušovany – Čeľadice (so 14.30), Veľký Meder – H. Obdokovce (so 14.30), Kolárovo – Vydrany (so 14.30), Štúrovo – Svätý Peter (so 14.30), Kalná n/Hr. – D. Saliby (so 14.30), Neded – Tovarníky, Imeľ – Šurany, Kozárovce – Veľké Lovce.
V. LIGA SEVER
Brvnište – Veľká Hradná (so 14.30), Cígeľ – Chocholná-Velčice (so 14.30), Z. Kostoľany – Ladce (so 14.30), Uhrovec – Podolie, Lehota p/Vt. – P. Bystrica, Tr. Turná – Bošany, Kanianka – V. Uherce, Plevník-Drienové – Stará Turá.
V. LIGA STRED
Alekšince – V. Zálužie (so 17.00), Lapáš – Solčany, Ivanka – Báb, Oponice – Jacovce, H. Kráľová – Nevidzany, Zbehy – Krušovce, Výčapy-Opatovce majú voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Preseľany – Chrabrany (so 14.30), Rajčany – Prašice (so 14.30), Ludanice – N. Streda, Závada – Čermany, Bojná – V. Ripňany, Kovarce – V. Dvorany, Krnča – V. Bedzany, Práznovce – Kuzmice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Krtovce – H. Štitáre (so 14.30), Šalgovce – Koniarovce (ne 10.30), Kamanová – Orešany (ne 11.00), Norovce – Blesovce, Urmince – N. Blatnica, Nemčice – Hajná N. Ves.
MObl. PRIEVIDZA
D. Vestenice – Chynorany (so 14.30), Kolačno – Diviacka Nová Ves (so 14.30), V. Bielice – Handlová (ne 11.00), Rud. Lehota – Dežerice, M. Hradná – Kamenec p/Vt., Sebedražie – Opatovce n/N., N. Pravno – Skačany, N. Rudno – Nitr. Sučany.
I. TRIEDA PE+BN
Pravotice – Dvorec (so 14.30), Pečeňany – Krásno, Žabokreky n/Nitrou – Krásna Ves, D. Naštice – Biskupice, Miezgovce – Nedanovce, Veľký Klíž – Rybany, Ostratice – Naše Podhorie.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Radobica – Veľké Kršteňany (so 14.30), Malé Uherce – Liv. Opatovce (so 14.30), M. Kršteňany/FC Cukríkovo – Malé Bielice, Nadlice – PE B/Brodzany, Hradište – Návojovce, Klátova Nová Ves – Paži.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Ruskovce – Žitná – Radiša (ne 11.00), Zlatníky – Šišov (ne 11.00), Brezolupy – Nedašovce, Kšinná – Veľké Držkovce, Podlužany – Prusy.
ŽENY: so o 15.00 h: Bánovce – Trenčín, Topoľčany majú voľno.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Topoľčany – Bánovce.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Šamorín – Partizánske.
IV. LIGA SZ: so o 14.30 h: Dolná Súča – Bošany, Chynorany – Nemšová.
V. LIGA SEVER: so o 14.30 h: Klát. N. Ves – FK Turani.
V. LIGA STRED: so o 14.30 h: Nové Sady – Bojná, Oponice – Výčapy-Opatovce, Solčany – Jacovce, Zbehy – Krušovce. ne o 11.00 h: Tovarníky – Čeľadice, ne o 12.00 h: Alekšince – Hrušovany.
MObl. PD: so o 14.00 h: V. Bielice – Hal. – Otrhánky, so o 14.30 h: Zlatníky – Krásna Ves, Dolné Naštice – Veľké Uherce, Podlužany – Ostratice, ne o 12.00 h: Uhrovec – Biskupice, Miezgovce – Šimonovany.
ŽIACI
II. LIGA SŽ + MŽ: so o 10.00 a 12.00 h: Partizánske – Bánovce, ne o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – ČFK Nitra.
SŽ ObFZ TO SKUPINA A: ne o 11.30 h: N. Streda/ Čeľadince – Chrabrany/ Čermany (v Čeľadinciach), Preseľany/ Hrušovany – Krnča (v Preseľanoch), ne o 12.30 h: Kovarce/ Oponice – Solčany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA B: ne o 11.30 h: H. Obdokovce – Radošina, Urmince – V. Ripňany, ne o 12.30 h: Bojná – V. Dvorany.
SŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 11.20 h: Jacovce – Tovarníky, ne o 11.30 h: Prašice – V. Bedzany.
SŽ OKRES PE: so o 11.00 h: Chynorany – Klátova Nová Ves, so o 11.30 h: Bošany – Skačany, Žabokreky n/N. – Horná Ves.
MŽ ObFZ TO SKUPINA A: so o 11.30 h: Preseľany – H. Obdokovce, Ludanice – Hrušovany, Oponice/ Kovarce – Solčany (v Oponiciach).
MŽ ObFZ TO SKUPINA B: so o 11.30 h: N. Blatnica – Topoľčany Girls, Bojná – Kuzmice.
MŽ ObFZ TO SKUPINA C: so o 11.30 h: Prašice – Práznovce/ Krnča, ne o 10.00 h: Jacovce – Tovarníky, ne o 12.30 h: Závada – Tesáre.
ŽIAČKY: so o 13.00 h: Topoľčany – Dubnica.