Vyhodnotenie 10. kola:
1. 0100 Stanislav Král - Topoľčany 83
- 0088 Lukáš Lukačovič - Bojná 83
3. 0211 Miroslav Herda - Bánovce 81
4. 0122 Jozef Barát - Topoľčany 80
5. 0104 Viera Bisáková - H. Obdokovce 77
- 0200 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 77
- 0085 František Lukačovič - Bojná 77
- 0006 Norbert Priecel - Partizánske 77
- 0086 Alexander Stanko - Velušovce 77
- 0010 Ján Gajdoš - N. Streda 77
- 0078 Marek Švajlen - N. Streda 77
12. 0033 Lýdia Schottertová - Topoľčany 74
- 0109 Rudolf Medek - Chynorany 74
- 0118 Martin Rybanský - Topoľčany 74
- 0119 Marián Rybanský - Topoľčany 74
- 0171 Jozef Wenderla - Topoľčany 74
- 0169 Martin Patay - Topoľčany 74
- 0093 Peter Kasana - Preseľany 74
- 0139 Ladislav Hubinský - N. Blatnica 74
- 0156 Peter Mateička - Behynce 74
- 0178 Miroslav Bočkay - Topoľčany 74
- 0026 Stanislav Šípoš - Chrabrany 74
- 0155 Marián Mateička - Behynce 74
24. 0113 Jozef Mrázik - Topoľčany 71
- 0185 Patrik Gergel - Tovarníky 71
- 0186 Vojtech Gergel - Tovarníky 71
- 0064 Jozef Čimbora - Jacovce 71
- 0091 Marián Golis - Krušovce 71
- 0103 Ján Bilík - H. Obdokovce 71
- 0020 Vladimír Kochan - Kamanová 71
- 0124 Milan Lukáč - Ludanice 71
32. 0201 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 69
33. 0067 Dezider Čuhák - Krušovce 68
- 0007 Štefan Šmatlák - Topoľčany 68
- 0032 Andrej Božik - Velušovce 68
- 0099 Miroslava Fulková - N. Blatnica 68
- 0142 Juraj Hollán - Topoľčany 68
- 0049 Peter Grič - Topoľčany 68
- 0098 Michal Božik - Podhradie 68
- 0041 Štefan Fulka - Topoľčany 68
- 0107 Peter Januška - Liv. Opatovce 68
- 0015 Ján Kubalák - Topoľčany 68
- 0102 Miro Ďurech - Topoľčany 68
- 0159 Ján Psotný - Topoľčany 68
- 0160 Mária Galbavá - Topoľčany 68
- 0023 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 68
- 0168 Roman Habo - Topoľčany 68
- 0192 Milan Skokan - Topoľčany 68
49. 0120 Peter Ryban - Nitr. Streda 66
50. 0022 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 65
- 0058 Ľubomír Rolfes - Preseľany 65
- 0116 Martin Csáky - Nemčice 65
- 0050 Peter Žitňanský - Topoľčany 65
- 0145 Ladislav Hanus - Topoľčany 65
- 0077 Juraj Gieci - Topoľčany 65
- 0143 Andrej Hupčík - Topoľčany 65
- 0003 Branislav Zachara - Topoľčany 65
- 0151 Lucia Bálešová - Sila 65
- 0152 Katarína Minarovičová - Behynce 65
- 0115 Emil Remeň - Čeľadince 65
61. 0062 Milan Kubričan - Topoľčany 62
- 0097 Ján Budinský - Vozokany 62
- 0199 Jozef Matejovič - Blesovce 62
- 0030 Peter Krošlák - Topoľčany 62
- 0087 Katarína Petríková - Belince 62
- 0181 Ľubomír Churý - Topoľčany 62
- 0008 Radoslav Zvala - V. Dvorany 62
- 0121 Zuzana Švecová - Vozokany 62
- 0149 Ladislav Cifra - Urmince 62
- 0117 Michal Masaryk - D. Chlebany 62
- 0187 Peter Tomka - Topoľčany 62
- 0090 Milan Grman - Vozokany 62
- 0106 Ľubomír Čulaga - Jacovce 62
- 0110 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 62
- 0042 Peter Červenka - Krnča 62
- 0048 Patrik Herda - Čeľadince 62
- 0101 Lukáš Grznár - Radošina 62
- 0071 Patrik Holík - Kovarce 62
- 0146 Filip Hanus - Topoľčany 62
- 0105 Jozef Labuda - Solčany 62
- 0018 Zdenko Polák - Chrabrany 62
- 0034 Ján Feješ - Topoľčany 62
- 0043 Jozef Tomanec - Topoľčany 62
- 0059 Vlado Vinkler - Bojná 62
- 0075 Lukáš Zigo - Jacovce 62
- 0179 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 62
87. 0216 Martin Gajdoš - Solčany 60
- 0025 Jozef Belohorec - Oponice 60
89. 0036 Elena Sedmáková - Topoľčany 59
- 0114 Jozef Gajdoš - Čeľadince 59
- 0127 Miloš Halmo - Topoľčany 59
- 0134 Jozef Mocný - Preseľany 59
- 0164 Jozef Pavlov - Jacovce 59
- 0014 Bibiána Petrovičová - Krtovce 59
- 0044 Karol Halo - Topoľčany 59
- 0196 Ondrej Hostačný - Rajčany 59
- 0153 Ľuboš Balážik - Behynce 59
- 0069 Dominik Grznár - Radošina 59
- 0013 Jozef Gerši - Bošany 59
- 0083 Daniel Krošlák - Topoľčany 59
- 0002 Miloš Matušík - Belince 59
- 0070 Stanislav Martoš - Bojná 59
- 0096 Roman Bilický - Preseľany 59
- 0076 Július Fuchs - Topoľčany 59
- 0082 Vratko Candrák - Topoľčany 59
106. 0221 Anton Kekiš - Topoľčany 57
- 0204 Tomáš Chudý - H. Obdokovce 57
- 0213 Peter Vendég - Topoľčany 57
109. 0084 Milan Ilavský - Topoľčany 56
- 0136 Ľubomír Kováčik - Preseľany 56
- 0182 Roman Košecký - Topoľčany 56
- 0080 Nora Candráková - Topoľčany 56
- 0158 Lukáš Pecháč - Topoľčany 56
- 0035 Jozef Zvala - Topoľčany 56
- 0170 Peter Hodál - Topoľčany 56
- 0128 Miloš Makový - Tovarníky 56
- 0129 František Martinček ml. - TO 56
- 0195 Milan Hostačný ml. - Rajčany 56
- 0174 Róbert Tlstý - V. Bedzany 56
- 0123 Bohumil Cifra - Topoľčany 56
- 0191 Peter Michalík - Jacovce 56
- 0045 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 56
- 0141 Bohuš Bačkády - Topoľčany 56
- 0163 Peter Drevennák - Topoľčany 56
- 0130 František Martinček st. - TO 56
- 0137 Michaela Čerteková - Topoľčany 56
- 0092 Tomáš Guniš - Preseľany 56
128. 0202 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 54
- 0217 Ľubomír Kňaze - V. Klíž 54
130. 0005 Dušan Priecel - Partizánske 53
- 0197 Jozef Hostačný - Rajčany 53
- 0009 Miloš Šelestiak - N. Streda 53
- 0031 Marek Bizoň - Topoľčany 53
- 0065 Pavol Žurek - Jacovce 53
- 0126 Ján Kmotorka - Topoľčany 53
- 0040 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 53
- 0051 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 53
138. 0162 Lukáš Aneštík - Topoľčany 50
- 0176 Adam Tlstý - V. Bedzany 50
- 0072 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 50
- 0017 Štefan Goga - Topoľčany 50
- 0060 Ján Buraj - Orešany 50
- 0028 Milan Čerňan - Topoľčany 50
- 0001 Jozef Matušík - Belince 50
- 0108 Ivan Pakanec - Haláčovce 50
- 0056 Lukáš Guniš - Preseľany 50
- 0180 Jaroslav Bezucha - Topoľčany 50
148. 0011 František Gregor - Partizánske 49
149. 0012 Jozef Hudeček - N. Blatnica 48
- 0063 Dezider Medo - Topoľčany 48
- 0208 Miroslav Basár - Radošina 48
- 0047 Daniela Srogoňová - Oponice 48
- 0205 Zdeno Májik - Topoľčany 48
154. 0131 Ľubomír Števanka - Preseľany 47
- 0161 Dominika Galbavá - Topoľčany 47
- 0147 Martin Turčan - Blesovce 47
- 0194 Milan Hostačný st. - Rajčany 47
- 0167 Igor Patay - Topoľčany 47
- 0057 Zuzana Klačanská - Topoľčany 47
- 0138 Tomáš Bačkády - Topoľčany 47
- 0027 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 47
- 0154 Eduard Balážik - Behynce 47
- 0177 Miroslav Grác - Topoľčany 47
- 0193 Dušan Boháčik - Norovce 47
- 0150 Milan Minarovič - Behynce 47
166. 0157 Peter Hlavačka - Topoľčany 46
167. 0055 Dušan Hanko - N. Streda 45
- 0037 Peter Grznár - V. Dvorany 45
- 0183 Tomáš Andraško - Topoľčany 45
- 0203 Miroslav Petruš - Topoľčany 45
171. 0172 Roman Szegeny - Topoľčany 44
- 0046 Ondrej Macko - Topoľčany 44
- 0053 Peter Martonka - H. Obdokovce 44
- 0016 Ivan Petruš - Bojná 44
- 0029 Jozef Szabo - Topoľčany 44
176. 0190 Michal Mrázik - Topoľčany 43
177. 0188 Dušan Buday - Topoľčany 42
- 0206 Jozef Guniš - Ludanice 42
179. 0112 Tibor Gerši - Oponice 41
- 0166 Peter Bizoň - Topoľčany 41
- 0052 Marek Klačanský - Solčany 41
- 0089 Milan Bartoník - Bojná 41
- 0061 Marián Varga - Orešany 41
- 0066 Zuzana Golisová - Krušovce 41
- 0111 Ivan Činčura - Partizánske 41
186. 0081 Linda Candráková - Topoľčany 39
- 0148 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 39
188. 0004 Vladimír Kováč - Topoľčany 38
- 0173 Pavol Tlstý - V. Bedzany 38
- 0094 Pavol Toriška - Preseľany 38
- 0024 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 38
192. 0135 Zuzana Mencelová - Preseľany 37
193. 0219 Milan Valent st. - Topoľčany 36
- 0209 Martin Jančovič Hrušovany 36
- 0054 Jozef Gerši - V. Hoste 36
196. 0210 Juraj Jakubička - Topoľčany 35
- 0073 Stanislav Gajdoš - Oponice 35
- 0019 Oto Ozimák - Kamanová 35
199. 0132 Roman Petrovič - Hrušovany 34
- 0095 Branislav Kapusta - Belince 34
201. 0165 Andrea Ondrušková - Krušovce 33
202. 0039 Viliam Činčura - Topoľčany 32
- 0184 Rudolf Kopček - Hrušovany 32
- 0068 Peter Fráter - Topoľčany 32
- 0144 Štefan Valko - Topoľčany 32
206. 0038 Peter Mikuška - Jacovce 31
207. 0222 Andrej Kiss - Topoľčany 28
208. 0218 Miroslav Vimpeľ - Topoľčany 25
209. 0189 Jozef Buček - Topoľčany 24
- 0215 Michal Pastrnák - Topoľčany 24
211. 0021 Pavol Šmíd - Ludanice 23
212. 0220 Ján Košecký - Topoľčany 21
213. 0226 Dominik Hrčka - Chynorany 20
- 0207 Roman Trenčanský - Topoľčany 20
215. 0214 Miloš Záruba - Topoľčany 19
216. 0198 Lukáš Matejovič - Blesovce 18
217. 0224 Ján Balážik - Behynce 13
- 0223 Andrej Paták - Topoľčany 13
219. 0212 Jakub Lacena - Ludanice 11
220. 0125 Róbert Lepey - Krušovce 10
- 0225 Michal Škorvaga - Bojná 10
222. 0228 Maroš Oravec - Krtovce 8
223. 0079 Mária Fiantoková - Podhradie 7
- 0227 Eva Hostačná - Rajčany 7
225. 0074 Miroslav Horváth - Radošina 5
226. 0175 Tatiana Bučeková - Topoľčany 1
227. 0133 Zuzana Machová - Šišov -4
228. 0229 Bibiána Mráziková - Topoľčany -7
POSTREHY 10. KOLA:
- v desiatom kole sme dostali 205 kupónov.
- správna odpoveď, že Inter Bratislava vyradil z pohára Šimonovany, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov 11 získal štyria tipujúci
- víťazom Winner packu (8 ks piva) sa stal Milan Kubričan z Topoľčian.
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 10. kola: Bánovce – Borčice 2, V. Ludince – Topoľčany 1, Hrušovany – Čeľadice X, V. Meder – H. Obdokovce X, Neded – Tovarníky 2, Boleráz – Šimonovany 1, Kanianka – V. Uherce 2, Oponice – Jacovce X, Preseľany – Chrabrany 2, Norovce – Blesovce 1.