Nedeľa – 22. 10. o 14.00 h
DOSPELÍ
III. LIGA
Šaľa – V. Ludince (so 14.00), Galanta – Beluša (so 14.00), Borčice – Prievidza (so 14.00), FC Nitra jun. – Dubnica (ne 10.30), ViOn B Vráble – Bánovce, Gabčíkovo – Trnava B, Led. Rovne – Nové Zámky, Topoľčany – Púchov, DAC B/Vrakúň – Nemšová.
IV. LIGA SEVEROZÁPAD
Partizánske – Tr. Stankovce (so 14.00), Vrbové – Malženice (so 14.00), Myjava – Boleráz (so 17.00), V. Kostoľany – J. Bohunice, Holíč – Tr. Teplice, Šimonovany – Domaniža, Prečín – Nová Dubnica, Hlohovec – Častkovce.
IV. LIGA JUHOVÝCHOD
Tovarníky – Hrušovany (so 14.00), Veľké Lovce – Neded, D. Saliby – Kozárovce, Svätý Peter – Kalná n/Hr., Vydrany – Štúrovo, Šurany – Kolárovo, H. Obdokovce – Imeľ, Čeľadice – Veľký Meder.
V. LIGA SEVER
P. Bystrica – Cigeľ (ne 10.00), Chocholná-Velčice – Tr. Turná (ne 11.00), Ladce – Brvnište, Stará Turá – Z. Kostoľany, Veľké Uherce – Plevník-Drienové, Bošany – Kanianka, Podolie – Lehota p/Vt., Veľká Hradná – Uhrovec.
V. LIGA STRED
Krušovce – Lapáš (so 14.00), Jacovce – H. Kráľová (so 14.00), Nevidzany – Zbehy, Výčapy-Opatovce – Oponice, Báb – Alekšince, Solčany – Ivanka, V. Zálužie má voľno.
VI. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
Čermany – Bojná (so 14.00), Chrabrany – Práznovce (so 14.00), N. Streda – Rajčany (so 14.00), Prašice – Preseľany, Kuzmice – Kovarce, V. Bedzany – Závada, V. Dvorany – Krnča, V. Ripňany – Ludanice.
VII. LIGA ObFZ TOPOĽČANY
N. Blatnica – Čeľadince (so 14.00), H. Štitáre – Norovce (so 14.00), Koniarovce – Kamanová (ne 11.00), Orešany – Nemčice (ne 11.00), Blesovce – Šalgovce.
MObl. PRIEVIDZA
Handlová – Malá Hradná (so 14.00), Dežerice – Dolné Vestenice (so 14.00), N. Sučany – Rud. Lehota, Skačany – N. Rudno, Div. Nová Ves – Nitr. Pravno, Opatovce nad Nitrou – Kolačno, Kamenec p/Vt. – Sebedražie, Chynorany – V. Bielice.
I. TRIEDA PE+BN
Naše Podhorie – Pravotice (so 14.00), Rybany – Ostratice (so 14.00), Nedanovce – Veľký Klíž (so 14.00), Biskupice – Miezgovce (ne 11.00), Krásna Ves – Dolné Naštice, Krásno -Žabokreky nad Nitrou, Dvorec – Pečeňany.
II. TRIEDA PARTIZÁNSKE
Pažiť – Malé Uherce (so 14.00), Malé Bielice – Nadlice (so 14.00), Návojovce – Klátova Nová Ves (ne 11.00), Liv. Opatovce – Malé Kršteňany/FC Cukríkovo, V. Kršteňany – Hradište, PE B/Brodzany – Radobica.
II. TRIEDA BÁNOVCE
Nedašovce – Kšinná (so 14.00), Šišov – Brezolupy (so 14.00), Žitná – Radiša – Zlatníky (so 14.00), Prusy – Ruskovce, Veľké Držkovce – Horné Naštice.
II. LIGA ŽENY: so o 15.00 h: Trenčín – Topoľčany, ne o 13.00 h: P. Bystrica – Bánovce.
DORAST
II. LIGA SD+MD: so o 10.00 a 12.30 h: Bánovce – Komárno, Petržalka – Topoľčany.
III. LIGA SD+MD: ne o 10.00 a 12.30 h: Partizánske – H. Saliby.
IV. LIGA SZ: so o 14.00 h: Led. Rovne – Chynorany, Bošany – D. Vestenice.
V. LIGA SEVER: so o 14.00 h: Častkovce – Klát. N. Ves.
V. LIGA STRED: so o 14.00 h: Výčapy-Opatovce – Solčany, Čeľadice – Oponice, ne o 10.00 h: Hrušovany – Nové Sady, ne o 11.30 h: Krušovce – Alekšince, Jacovce – Zbehy, Bojná – Tovarníky.
OKRES PE+BN: so o 11.30 h: Ostratice – Veľké Bielice, so o 13.00 h: Šimonovany – Podlužany, so o 14.30 h: Biskupice – Dolné Naštice, ne o 11.00 h: Veľké Uherce – Miezgovce, ne o 11.30 h: Krásna Ves – Uhrovec, Haláčovce – Otrhánky – Zlatníky.
ŽIACI
II. LIGA SŽ+MŽ: so o 13.30 a 15.30 h: P. Bystrica – Partizánske, ne o 10.00 a 12.00 h: Topoľčany – Hlohovec, Bánovce – Štúrovo.
SŽ OKRES TO SKUPINA A: ne o 10.30 h: Solčany – Preseľany/ Hrušovany, ne o 11.00 h: Krnča – N. Streda/ Čeľadince, ne o 11.00 h: Chrabrany/ Čermany – Kovarce/ Oponice (v Chrabranoch).
SŽ OKRES TO SKUPINA B: ne o 11.00 h: V. Dvorany – Urmince, Bojná – Radošina, ne o 12.00 h: V. Ripňany – H. Obdokovce.
SŽ OKRES TO SKUPINA C: ne o 11.00 h: Tovarníky – Krušovce, ne o 12.00 h: V. Bedzany – Jacovce.
SŽ OKRES PE: so o 10.00 h: Klátova Nová Ves – Bošany, so o 11.30 h: Skačany – Veľké Uherce, ne o 10.30 h: Horná Ves – Chynorany.
MŽ OKRES TO SKUPINA A: so o 11.00 h: H. Obdokovce – Oponice/ Kovarce, Solčany – Ludanice, Hrušovany – Preseľany (v Koniarovciach).
MŽ OKRES TO SKUPINA B: so o 10.00 h: Topoľčany Girls – Urmince/ Rajčany, so o 11.00 h: Kuzmice – N. Blatnica.
MŽ OKRES TO SKUPINA C: so o 10.30 h: Práznovce/ Krnča – Závada, so o 11.00 h: Tesáre – Jacovce.
ŽIAČKY: ne o 13.00 h: PFA ViOn – Bánovce, 26. 10. o 16.00 h: Levice – Topoľčany.