Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Šimonovany vyhrali, v závere udrel Sobota

Partizánske vonku prehralo na nulu.

Víťazný gól Šimonovian strelil Matúš Sobota.Víťazný gól Šimonovian strelil Matúš Sobota. (Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

Tr. Teplice – Šimonovany 0:1 (0:0)

Trenčianske Teplice boli od úvodného hvizdu aktívnejšie. Hostí nepustili do vážnejšej príležitosti. Domáci hrozili najmä po rohových kopoch, ale gól im to neprinieslo. V závere polčasu Šimonovany ožili a svoju aktivitu si preniesli do druhého polčasu. Domácich niekoľkokrát podržal gólman Škultéty. Keď sa už zdalo, že Teplice získajú prvý bod, hostia v 89. minúte dorazili prudkú strelu do brány Sobotom a oslavovali tesné, ale zaslúžene, víťazstvo.

Gól: 89. Sobota, ŽK: Mikloš, Paška, Kostič, Puček, rozhodoval: Škarda, 100 divákov. ŠK SLOVAN: Lacko – Víglaský (46. Žikavský), Varga, Sobota (90. Vida), Mir. Oršula, Mar. Oršula, Žembera, Hlatký (59. Mikula), Gális, Žiak, Rolinec. Tréner: J. Žiak.

JAROSLAV RUZIČKA

Boleráz – Partizánske 2:0 (0:0)

Zápas ovplyvnilo nepríjemné počasie so silným vetrom a mužstvá veľakrát hrali na náhodu, nakoľko lopta „neposlúchala“ hráčov. Partizánske hralo prvý polčas s vetrom, a tak sa hralo prevažne na domácej polovici, ale bez výraznejšej šance. Naopak, domáci aj proti vetru niekoľkokrát nebezpečne zaútočili, ale Lošonský, Klačo a ani Mackovčín v sklze loptu do siete nedostali. Hostia za celý prvý polčase zo svojej územnej prevahy vyťažili iba nebezpečnú hlavičku. Po zmene strán hrali domáci s vetrom a hralo sa prevažne na bránu Partizánskeho. Už v 48. minúte nezúžitkoval ďalšiu svoju šancu Mackovčín. Domáci Slavoj sa predsa len dočkal v 55. minúte, kedy Bagi úspešne zakončil akciu Mackovčína. Po góle sa domáca prevaha ešte viac znásobila, no paradoxne mohli hostia vyrovnať Kučerom, ktorý unikol domácej obrane ale neprekonal Vahalíka. Na opačnej strane zvonilo brvno po strele Bagiho a ten istý hráč v samom závere uzavrel zápas gólom na 2:0 po centri Klača.

Góly: 55. a 90. Bagi. R. Grznár, 200 divákov. TEMPO: Gašparík – Zentko, Jambor, Nový, Šakový, Januška (82. Kompas), Obžera, Nižňanský, Kučerka, Slivka, Obert (46. Kučera). Tréner M. Maťaše.

(STC)

Jaslovské Bohunice – Častkovce 3:3 (1:2), 7. Machovič, 50. Halmo, 52. Poláček – 35. a 78. Bangai (druhý z 11m), 39. Husár.

Malženice – Prečín 8:1 (3:1), 14., 22. a 50. Kovársky, 45. Braniša, 65. Milota, 68. a 73. Benkovský (druhý z 11m), 84. Balážik – 28. T. Orávik.

Veľké Kostoľany – Holíč 0:1 (0:0), 50. Mráz.

Domaniža – Myjava 1:3 (1:1), 37. Svoboda – 15. Horeš (11 m), 78. Vávra, 88. Jastráb.

N. Dubnica – Hlohovec 1:1 (1:1), 4. Behan – 18. T. Došek.

Tr. Stankovce – Vrbové nehrali pre nespôsobilý terén, dohrávka je na programe 26. 11. o 13.00 hod.

16. Tr. Teplice 11 0 0 11 5:33 0

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Ilustračné foto

Zdravotníci z nemocnice v Bánovciach nad Bebravou už zaočkovali proti ochoreniu COVID-19 prvých 300 záujemcov.

4 h
V Nemocnici Svet zdravia Topoľčany sa počas minulého roku narodilo spolu 681 detí.

V topoľčianskej pôrodnici uskutočnili 681 pôrodov.

4 h
Topoľčany doma vyhrali až po nájazdoch.

Topoľčany v ďalšom kole na domácom ľade privítali Dubnicu.

7 h
Kovarce aktuálne pôsobia v IV. lige Juhovýchod. V sezóne 2017/2018 vyhrali okresnú súťaž. Zľava predseda ObFZ Topoľčany Pavol Šípoš, kapitán Kovariec Daniel Kutňanský, člen ŠTK ObFZ Topoľčany Milan Krajčík a starosta obce Kovarce Andrej Čopík.

V štvrtej lige Juhovýchod sú druhým účastníkov nášho regiónu OFK Kovarce.