Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Obaja vezú body

Šimonovany stiahli manko na lídra z Malženíc.

Holíč – Šimonovany 1:3 (0:0)

Na posledný domáci zápas v jesennej časti do Holíča prišiel súper z popredia tabuľky – Šimonovany. O tom, že Holíčania už nie sú len mužstvom do počtu, sa presviedčali po celý zápas. Obe mužstvá predvádzali vyrovnaný duel, v ktorom si každý strážil svoje územie a pozície. Prvú strelu na bránku vyslal v 22. minúte hosťujúci Rolinec, no Ravas i na dvakrát šancu pokryl. O dve minútky na opačnej strane strieľal Nečas, no minul pravú tyč. V 29. minúte Mihálik strelou z diaľky takmer prekvapil Lacka v bráne, no ten loptu s problémami vytlačil. V poslednej minúte sa ešte vyznamenal domáci brankár, keď pokryl nečakanú strelu hostí do priestoru brány. V druhom polčase sa poriadne ani mužstvá nezohriali, hostia dostali veľa priestoru na rozohrávky, k zakončeniu sa dostal Sobota a otvoril skóre stretnutia – 0:1. Vyrovnať sa podarilo domácim v 66. minúte, keď sa krásnou strelou spoza šestnástky prezentoval gólovo Vlado Mráz – 1:1. Neubehla poriadne ani minúta, hostia kopali priamy kop z asi 20 metrov a Rybanský aj s pomocou bočnej tyče zvýšil na 1:2. Domáci sa snažili s vypätím všetkých síl vyrovnať, no skórovať sa im nedarilo. Štyri minúty pred koncom stretnutia sa na bránku rútil hosťujúci Žikavský, Ravas vybehol proti nemu, no pri tom sa nebezpečne zrazili, avšak lopta sa odrazila do domácej bránky a uzatvorila skóre zápasu na 1:3. Domácim sa tak nepodarilo udržať si bodovú šnúru a vyšli naprázdno.

Góly: 66. V. Mráz – 48. M. Sobota, 68. P. Rybanský, 86. R. Žikavský R Kasznár, 100. ŠK: M. Lacko – L. Varga, M. Sobota (90. J. Mikula), Miroslav Oršula, P. Rybanský, Martin Oršula, R. Žembera (26. R. Víglaský), R. Hlatký (41. R. Žikavský, 87. A. Šudík), D. Gális (82. L. Tonka), J. Žiak, D. Rolinec

Tr. Teplice – Partizánske 0:4 (0:2)

Trenčianske Teplice nedokázali bodovať ani v štrnástom zápase sezóny. V súboji proti Partizánskemu inkasovali štyrikrát. Hostia položili základ svojho triumfu už v úvodnej pätnásťminútovke, keď sa presadil Kučera a Obert. Na ďalšie góly hŕstka uzimených divákov čakala až do druhého polčasu. Akékoľvek nádeje Trenčianskych Teplíc na body zhatal v 47. minúte Obert. Gólový film zápasu uzavrel v 68. minúte svojim druhým gólom v zápase Kučera. Partizánske v Tr. Tepliciach zvíťazilo zaslúžene 4:0.

Góly: 5. a 68. Kučera, 15. a 47. Obert, R Turba, 50. TEMPO: Zdychavský – Zentko, Jambor, Nový, Křapka, Sedláček (82. Šakový), Obžera (83. Aberštík), Kučera (77. Kompas), Nižňanský (74. Blaho), Slivka, Obert (59. Kučerka).

JAROSLAV RUŽIČKA

Tr. Stankovce – Hlohovec 5:1 (4:0), 4. vlastný (Došek), 28. Biras, 34. Repa, 37. Ďanovský, 81. Ančic – 73. Kolony.

Domaniža – Vrbové 4:1 (1:1), 73. a 89. Kordiš, 12. K. Sádecký, 50. Blažek – 37. Gažík.

Veľké Kostoľany – Myjava 0:4 (0:3), 30. Copko, 38. Jorík, 43. Jastráb, 62. Horeš (11 m).

Malženice – Častkovce 1:2 (1:1), 3. Juhász – 36. Bangai, 66. Madro.

Boleráz – Prečín 3:2 (2:0), 9. a 10. E. Guoth, 57. J. Lošonský – 81. M. Orávik, 89. T. Orávik.

16. Tr. Teplice 14 0 0 14 5:43 0

1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 310

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.