Vonku nebodovali

Zápasy na ihriskách súperov im nevyšli.

Tovarníky vonku nebodovali.Tovarníky vonku nebodovali. (Zdroj: ARCHÍV KATARÍNY MIKULÁŠOVEJ)

Kolárovo – Tovarníky 2:1 (0:1)

Do vedenia išli hostia, keď sa po chybe domácej obrany presadil T. Kopún. Po zmene strán mohol nováčik vyhrávať už o dva góly, no domácich podržal brankár Rom. Čo sa nepodarilo hosťom, vyšlo domácim, keď po centri Vaneka vyrovnával z 5 m Magyar. V 83. minúte si títo dvaja hráči svoje roly vymenili a po prihrávke Magyara rozhodol Vanek o troch bodoch pre Kolárovo.

Góly: 69. Z. Magyar, 83. T. Vanek – 13. T. Kopún. R Hybský, 80. OFK: Mikuláš – Kapusta, Milić, M. Rusňák, M. Kopún, Bulák, M. Rusňák st., T. Kopún, Sák, Lukačovič (61. Škreko).

Kalná n/Hr. – H. Obdokovce 5:2 (3:0)

V prvej štvrťhodine sa hra odvíjala medzi šestnástkami. Od 21. minúty sa na ihrisku roztrhlo vrece s gólmi. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, keby ich kanonier KFC Jožko Pánik nestrelil hneď tri v rozpätí 10 minút. Domáci pokračovali v ofenzívnej taktike aj po zmene strán. Postupne sa do listiny strelcov zapísali Chmelo a Kalman. V závere sa po prestriedaní dostali k slovu aj hostia, keď dvoma gólmi upravil výsledok Vaňo.

Góly: 21., 25. a 31. J. Pánik, 63. R. Chmelo, 71. M. Kalman – 81. a 84. D. Vaňo. R Jakubis, 150. OTJ: Bránsky – Fekete, Kupec, Košlab, Kuchtiak, Bisák (76. Martonka), Dobrotka, Zsebi (73. Michalec), Grznár, Balážik, Vaňo.

Imeľ – Hrušovany 2:0 (2:0)

V dobrom zápase začali lepšie domáci, ktorých sprevádza veľa zranení. Oba góly padli v prvom polčase. Prvý po skrumáži pred bránkou a druhý strelou z diaľky po vydarenom brejku. V druhom polčase sa Hrušovany snažili s výsledkom niečo spraviť, no Imeľ si už výsledok ustrážil.

Góly: 27. T. Oršolík, 44. J. Gonzáles. R Černej, 170. OFK: Holička – Doležaj, Kochan, Sipos, Poluch, Krško (46. Maršala), Slíž (46. Rusinko), Jankovič, Masarovič, Soboňa, Béger (80. Ducký).

Štúrovo – Čeľadice 4:1 (0:0), 59. a 72. E. Vavrík, 49. G. Tóth, 62. T. Varga – 88. L. Valachy.

Neded – Veľký Meder 3:1 (0:0), 49. a 80. T. Szöcs, 68. O. Ambassa – 84. P. Zvoncsár.

Kozárovce – Šurany 1:2 (1:0), 5. M. Tóth – 78. P. Vašek, 88. J. Tvrdoň.

Veľké Lovce – Vydrany 1:0 (0:0), 90. K. Pavlatovský.

D. Saliby – Svätý Peter 3:2 (0:2), 67. A. Göndör, 78. M. Kiss, 83. D. Bednár – 35. G. Halász, 37. L. Mukalenga.

16. Čeľadice 14 2 5 7 14:25 11 (-7)

Najlepší strelci: 12 – J. Jurky (V. Lovce), D. Bednár (D. Saliby), 10 – G. Tóth (Štúrovo), J. Pánik (Kalná n/Hr.), 9 – L. Mukalenga (Svätý Peter), 8 – D. Kianek (Svätý Peter).

Zostava kola: T. Madarász (V. Lovce) – M. Zuzula (Kolárovo), A. Göndör (D. Saliby), D. Tóth (Štúrovo), J. Gonzáles (Imeľ), N. Keszely (D. Saliby), M. Guemache (Neded), E. Vavrík (Štúrovo), Adm. Ljutič (V. Lovce), J. Pánik (Kalná n/Hr.), J. Tvrdoň (Šurany).