Konečné poradie:
1. 0078 Marek Švajlen - N. Streda 126
2. 0088 Lukáš Lukačovič - Bojná 126
3. 0211 Miroslav Herda - Bánovce 124
4. 0151 Lucia Bálešová - Sila 123
5. 0155 Marián Mateička - Behynce 123
6. 0200 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 123
7. 0192 Milan Skokan - Topoľčany 120
8. 0160 Mária Galbavá - Topoľčany 120
9. 0159 Ján Psotný - Topoľčany 120
10. 0164 Jozef Pavlov - Jacovce 120
11. 0086 Alexander Stanko - Velušovce 120
12. 0109 Rudolf Medek - Chynorany 117
- 0033 Lýdia Schottertová - Topoľčany 117
- 0103 Ján Bilík - H. Obdokovce 117
- 0026 Stanislav Šípoš - Chrabrany 117
- 0153 Ľuboš Balážik - Behynce 117
- 0119 Marián Rybanský - Topoľčany 117
- 0100 Stanislav Král - Topoľčany 117
- 0020 Vladimír Kochan - Kamanová 117
- 0171 Jozef Wenderla - Topoľčany 117
- 0113 Jozef Mrázik - Topoľčany 117
22. 0034 Ján Feješ - Topoľčany 114
- 0143 Andrej Hupčík - Topoľčany 114
- 0124 Milan Lukáč - Ludanice 114
- 0102 Miro Ďurech - Topoľčany 114
- 0118 Martin Rybanský - Topoľčany 114
- 0178 Miroslav Bočkay - Topoľčany 114
- 0199 Jozef Matejovič - Blesovce 114
- 0169 Martin Patay - Topoľčany 114
30. 0201 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 112
31. 0058 Ľubomír Rolfes - Preseľany 111
- 0168 Roman Habo - Topoľčany 111
- 0064 Jozef Čimbora - Jacovce 111
- 0023 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 111
- 0185 Patrik Gergel - Tovarníky 111
- 0186 Vojtech Gergel - Tovarníky 111
- 0091 Marián Golis - Krušovce 111
38. 0010 Ján Gajdoš - N. Streda 109
39. 0152 Katarína Minarovičová - Behynce 108
- 0179 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 108
- 0018 Zdenko Polák - Chrabrany 108
- 0049 Peter Grič - Topoľčany 108
- 0071 Patrik Holík - Kovarce 108
- 0116 Martin Csáky - Nemčice 108
- 0015 Ján Kubalák - Topoľčany 108
- 0105 Jozef Labuda - Solčany 108
- 0139 Ladislav Hubinský - N. Blatnica 108
- 0156 Peter Mateička - Behynce 108
- 0117 Michal Masaryk - D. Chlebany 108
- 0006 Norbert Priecel - Partizánske 108
51. 0213 Peter Vendég - Topoľčany 106
52. 0002 Miloš Matušík - Belince 105
- 0087 Katarína Petríková - Belince 105
- 0096 Roman Bilický - Preseľany 105
- 0115 Emil Remeň - Čeľadince 105
- 0041 Štefan Fulka - Topoľčany 105
- 0122 Jozef Barát - Topoľčany 105
- 0007 Štefan Šmatlák - Topoľčany 105
- 0042 Peter Červenka - Krnča 105
- 0075 Lukáš Zigo - Jacovce 105
- 0149 Ladislav Cifra - Urmince 105
- 0067 Dezider Čuhák - Krušovce 105
63. 0043 Jozef Tomanec - Topoľčany 102
- 0126 Ján Kmotorka - Topoľčany 102
- 0032 Andrej Božik - Velušovce 102
- 0059 Vlado Vinkler - Bojná 102
- 0106 Ľubomír Čulaga - Jacovce 102
- 0035 Jozef Zvala - Topoľčany 102
- 0048 Patrik Herda - Čeľadince 102
- 0077 Juraj Gieci - Topoľčany 102
- 0090 Milan Grman - Vozokany 102
- 0127 Miloš Halmo - Topoľčany 102
- 0129 František Martinček ml. - TO 102
- 0085 František Lukačovič - Bojná 102
- 0120 Peter Ryban - Nitr. Streda 102
76. 0076 Július Fuchs - Topoľčany 99
- 0036 Elena Sedmáková - Topoľčany 99
- 0070 Stanislav Martoš - Bojná 99
- 0082 Vratko Candrák - Topoľčany 99
- 0163 Peter Drevennák - Topoľčany 99
- 0008 Radoslav Zvala - V. Dvorany 99
- 0062 Milan Kubričan - Topoľčany 99
- 0093 Peter Kasana - Preseľany 99
- 0130 František Martinček st. - TO 99
- 0099 Miroslava Fulková - N. Blatnica 99
86. 0142 Juraj Hollán - Topoľčany 97
87. 0080 Nora Candráková - Topoľčany 96
- 0084 Milan Ilavský - Topoľčany 96
- 0065 Pavol Žurek - Jacovce 96
- 0040 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 96
- 0083 Daniel Krošlák - Topoľčany 96
- 0123 Bohumil Cifra - Topoľčany 96
- 0134 Jozef Mocný - Preseľany 96
- 0044 Karol Halo - Topoľčany 96
- 0101 Lukáš Grznár - Radošina 96
- 0121 Zuzana Švecová - Vozokany 96
- 0136 Ľubomír Kováčik - Preseľany 96
- 0181 Ľubomír Churý - Topoľčany 96
99. 0180 Jaroslav Bezucha - Topoľčany 94
- 0003 Branislav Zachara - Topoľčany 94
101. 0028 Milan Čerňan - Topoľčany 93
- 0001 Jozef Matušík - Belince 93
- 0016 Ivan Petruš - Bojná 93
- 0092 Tomáš Guniš - Preseľany 93
- 0114 Jozef Gajdoš - Čeľadince 93
- 0031 Marek Bizoň - Topoľčany 93
- 0056 Lukáš Guniš - Preseľany 93
- 0137 Michaela Čerteková - Topoľčany 93
- 0022 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 93
110. 0025 Jozef Belohorec - Oponice 91
- 0217 Ľubomír Kňaze - V. Klíž 91
- 0055 Dušan Hanko - N. Streda 91
- 0202 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 91
114. 0004 Vladimír Kováč - Topoľčany 90
- 0154 Eduard Balážik - Behynce 90
- 0182 Roman Košecký - Topoľčany 90
- 0187 Peter Tomka - Topoľčany 90
- 0128 Miloš Makový - Tovarníky 90
- 0069 Dominik Grznár - Radošina 90
- 0146 Filip Hanus - Topoľčany 90
- 0050 Peter Žitňanský - Topoľčany 90
122. 0107 Peter Januška - Liv. Opatovce 89
123. 0205 Zdeno Májik - Topoľčany 88
- 0204 Tomáš Chudý - H. Obdokovce 88
- 0013 Jozef Gerši - Bošany 88
- 0174 Róbert Tlstý - V. Bedzany 88
- 0098 Michal Božik - Podhradie 88
128. 0072 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 87
- 0060 Ján Buraj - Orešany 87
- 0138 Tomáš Bačkády - Topoľčany 87
- 0131 Ľubomír Števanka - Preseľany 87
- 0167 Igor Patay - Topoľčany 87
- 0158 Lukáš Pecháč - Topoľčany 87
- 0030 Peter Krošlák - Topoľčany 87
- 0027 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 87
- 0170 Peter Hodál - Topoľčany 87
- 0110 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 87
138. 0208 Miroslav Basár - Radošina 85
- 0195 Milan Hostačný ml. - Rajčany 85
- 0012 Jozef Hudeček - N. Blatnica 85
141. 0029 Jozef Szabo - Topoľčany 84
- 0053 Peter Martonka - H. Obdokovce 84
- 0097 Ján Budinský - Vozokany 84
- 0141 Bohuš Bačkády - Topoľčany 84
- 0145 Ladislav Hanus - Topoľčany 84
146. 0063 Dezider Medo - Topoľčany 83
- 0037 Peter Grznár - V. Dvorany 83
148. 0203 Miroslav Petruš - Topoľčany 82
- 0148 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 82
- 0051 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 82
- 0009 Miloš Šelestiak - N. Streda 82
- 0177 Miroslav Grác - Topoľčany 82
- 0104 Viera Bisáková - H. Obdokovce 82
154. 0150 Milan Minarovič - Behynce 81
- 0046 Ondrej Macko - Topoľčany 81
- 0094 Pavol Toriška - Preseľany 81
- 0216 Martin Gajdoš - Solčany 81
158. 0196 Ondrej Hostačný - Rajčany 80
159. 0221 Anton Kekiš - Topoľčany 79
- 0014 Bibiána Petrovičová - Krtovce 79
161. 0089 Milan Bartoník - Bojná 78
- 0005 Dušan Priecel - Partizánske 78
163. 0047 Daniela Srogoňová - Oponice 76
164. 0024 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 75
- 0147 Martin Turčan - Blesovce 75
166. 0190 Michal Mrázik - Topoľčany 74
167. 0188 Dušan Buday - Topoľčany 73
- 0061 Marián Varga - Orešany 73
169. 0068 Peter Fráter - Topoľčany 72
- 0111 Ivan Činčura - Partizánske 72
- 0108 Ivan Pakanec - Haláčovce 72
- 0162 Lukáš Aneštík - Topoľčany 72
173. 0166 Peter Bizoň - Topoľčany 70
- 0219 Milan Valent st. - Topoľčany 70
175. 0172 Roman Szegeny - Topoľčany 69
- 0161 Dominika Galbavá - Topoľčany 69
177. 0176 Adam Tlstý - V. Bedzany 65
178. 0194 Milan Hostačný st. - Rajčany 64
- 0191 Peter Michalík - Jacovce 64
180. 0144 Štefan Valko - Topoľčany 63
- 0184 Rudolf Kopček - Hrušovany 63
- 0019 Oto Ozimák - Kamanová 63
- 0066 Zuzana Golisová - Krušovce 63
184. 0197 Jozef Hostačný - Rajčany 62
185. 0017 Štefan Goga - Topoľčany 59
- 0057 Zuzana Klačanská - Topoľčany 59
187. 0081 Linda Candráková - Topoľčany 58
- 0112 Tibor Gerši - Oponice 58
189. 0052 Marek Klačanský - Solčany 57
- 0135 Zuzana Mencelová - Preseľany 57
191. 0045 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 56
192. 0054 Jozef Gerši - V. Hoste 55
- 0193 Dušan Boháčik - Norovce 55
194. 0132 Roman Petrovič - Hrušovany 54
195. 0095 Branislav Kapusta - Belince 51
196. 0183 Tomáš Andraško - Topoľčany 50
- 0222 Andrej Kiss - Topoľčany 50
198. 0011 František Gregor - Partizánske 49
- 0209 Martin Jančovič Hrušovany 49
200. 0021 Pavol Šmíd - Ludanice 48
201. 0173 Pavol Tlstý - V. Bedzany 47
202. 0220 Ján Košecký - Topoľčany 46
203. 0157 Peter Hlavačka - Topoľčany 44
204. 0206 Jozef Guniš - Ludanice 42
205. 0210 Juraj Jakubička - Topoľčany 41
- 0073 Stanislav Gajdoš - Oponice 41
207. 0226 Dominik Hrčka - Chynorany 40
208. 0189 Jozef Buček - Topoľčany 34
209. 0165 Andrea Ondrušková - Krušovce 33
210. 0223 Andrej Paták - Topoľčany 32
- 0198 Lukáš Matejovič - Blesovce 32
- 0039 Viliam Činčura - Topoľčany 32
213. 0038 Peter Mikuška - Jacovce 31
214. 0218 Miroslav Vimpeľ - Topoľčany 25
215. 0215 Michal Pastrnák - Topoľčany 24
216. 0227 Eva Hostačná - Rajčany 21
217. 0207 Roman Trenčanský - Topoľčany 20
218. 0232 Pavel Ondruš - Topoľčany 16
219. 0231 Peter Čáp - Topoľčany 13
- 0224 Ján Balážik - Behynce 13
221. 0233 Marián Dálik - Topoľčany 11
- 0212 Jakub Lacena - Ludanice 11
- 0214 Miloš Záruba - Topoľčany 11
224. 0125 Róbert Lepey - Krušovce 10
- 0225 Michal Škorvaga - Bojná 10
226. 0133 Zuzana Machová - Šišov 8
- 0228 Maroš Oravec - Krtovce 8
- 0230 Zuzana Valková - Topoľčany 8
229. 0079 Mária Fiantoková - Podhradie 7
230. 0074 Miroslav Horváth - Radošina 5
231. 0229 Bibiána Mráziková - Topoľčany 4
232. 0175 Tatiana Bučeková - Topoľčany 1
POSTREHY 15. KOLA:
- v pätnástom kole sme dostali 187 kupónov.
- správna odpoveď, že Topoľčany v III. lige dosiahli len dve víťazstva, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov 17 získalo až sedem tipujúcich
- víťazom Winner packu (8 ks piva) sa stala Július Fuchs z Topoľčian.
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 15. kola: Topoľčany – Gabčíkovo 1, Led. Rovne – Bánovce 1, H. Obdokovce – Kozárovce 1, Hrušovany – Kolárovo 1, Tovarníky – Štúrovo 1, Partizánske – V. Kostoľany 1, V. Uherce – Brvnište 1, Bošany – Stará Turá 1, Rajčany – Kovarce X, N. Streda – Krnča X.
Poznáme mená výhercov:
O poradí na jednotlivých miestach v prípade rovnosti bodov rozhodol vyšší počet získaných bodov v jednotlivých kolách.
1. cena - vecná cena v hodnote 150 eur od Krajčík Elektro Topoľčany vyhráva Marek Švajlen – N. Streda
2. cena – 20 fliaš vína od www.stahovanie-topolcany.sk vyhráva Lukáš Lukačovič – Bojná.
Pozn.: M. Švajlen získal maximálne 2x 14 bodov, L. Lukačovič mal maximálne 1x 14 bodov.
3. cena – Kartón mix cestovín od Topec Topoľčany vyhráva Miroslav Herda z Bánoviec.
4. cena - Kartón mix cestovín od Topec Topoľčany vyhráva Lucia Bálešová – Sila
5. cena – Poukážka na konzum v hodnote 20 eur od Mexiko Bar Herňa vyhráva Marián Mateička – Behynce.
6. cena – Kartón piva od Papko pub vyhráva Ľudovít Chudý – H. Obdokovce.
Pozn.: O 4. až 6. cene opäť musel rozhodnúť vyšší počet bodov počas jednotlivých kôl. Lucia Bálešová získala 1x 20 bodov, Marián Mateička 1x 17 bodov a Ľudovít Chudý mal maximum 11 bodov.
7. cena - Kartón piva od Papko pub vyhráva Milan Skokan z Topoľčian.
8. cena - Kartón piva od Papko pub vyhráva Mária Galbavá z Topoľčian.
9. cena – Poukážka na konzum v hodnote 10 eur od Mexiko Bar Herňa vyhráva Ján Psotný – Topoľčany.
10. cena – Poukážka na konzum v hodnote 10 eur od Mexiko Bar Herňa vyhráva Jozef Pavlov z Jacoviec.
Pozn.: Milan Skokan mal maximum 2x 17 bodov, Mária Galbavá maximum 17 bodov, rovnako aj Ján Psotný (rozhodnúť musel žreb), Jozef Pavlov mal maximum 2x 14 bodov a Alexander Stanko získal 14 bodov iba jedenkrát.