Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Body domov nepriviezli

Po piatich výhrach neuspeli hokejisti Topoľčian na ľade Osmosu a prehrali 1:3.

Topoľčany vonku prehrali, Juraj Halo inkasoval dva góly, tretí strelili domáci pri power-play.Topoľčany vonku prehrali, Juraj Halo inkasoval dva góly, tretí strelili domáci pri power-play. (Zdroj: JARO ŠUPA)

Osmos Bratislava – Topoľčany 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Hosťujúci hokejisti mali zlý vstup do zápasu a v priebehu 45 sekúnd sa hráči Topoľčian dopustili dvoch faulov, a domáci tak mali výhodu presilovej hry piatich proti trom. Domáci roztočili kolotoč pred brankárom Halom a nová tvár v domácom tíme Halama strelil vedúci gól domácich – 1:0. Hostia až do záveru prvej tretiny mali navrch, ale vytúžený vyrovnávajúci gól sa im vsietiť nepodaril. V druhej tretine sa hral rýchly hokej v podaní oboch celkov. Domáci sa v krátkom slede dopustili dvoch faulov a presilovku o dvoch hráčov využili aj hostia, keď sa presadil B. Novák – 1:1. Aj v ďalších minútach sa hral dobrý hokej, na oboch stranách vynikali najmä brankári. I v záverečnej tretine pokračoval útočný hokej, no ani jedno z mužstiev nechcelo urobiť chybu. Napokon domáci v 57. minúte Ficelom prekonali Hala a šli do vedenia 2:1. Síce sa hostia sťažovali, že gól bol dosiahnutý vysokou hokejkou, rozhodca ho uznal. V 59. minúte bol domáci Obšut vylúčený na päť minút a Topoľčany odvolali i brankára. Avšak, domáci Vidovič strelou cez celé klzisko spečatil triumf Bratislavy na konečných 3:1.

Góly: 4. Halama, 57. Ficel, 60. Vidovič – 30. B. Novák, rozhodovali Valachovič – Beniač, Vyšný, vylúčenia 7:8, presilovky 1:1, oslabenia 0:0, 330 divákov. HC: Halo – Ďurčo, Král, Hrudík, Duran, Bystričan, Španko, Kohút, Gašparovič – Pätoprstý, Uhnák, Tábi – Pekarčík, Novák, König – Podstavek, Laššo, Minárik – J. Hudec, Lindeman, F. Hudec, tréner Ľ. Hurtaj.

Ľubomír Hurtaj (tréner): Nezačali sme vôbec dobre, v úvode zápasu sme boli nekoncentrovaní, hneď sme sa dostali do oslabenia troch proti piatom, čo domáci využili na strelenie prvého gólu. Zápas sme postupne vyrovnali, dostávali sme sa i do šancí, ale tie sme nedokázali využiť. V druhej tretine sme až do strelenia gólu dominovali. Boli sme lepší vo všetkých ukazovateľoch, lepšie sme korčuľovali, boli sme rýchlejší. Podarilo sa nám vyrovnať na 1:1, no potom sme sa akoby uspokojili. V záverečnej tretine sme nehrali to, čo sme si povedali v kabíne. Bohužiaľ, v závere sme inkasovali gól a pri hre bez brankára strelili domáci aj tretí. Z našej strany to nebol ideálne odohraný zápas, ale myslím si, že minimálne bod by sme si z tohto stretnutia zaslúžili.

Ostatné výsledky: Sp. Nová Ves – Skalica 6:3, Michalovce – Trnava 10:2, Pov. Bystrica – Dubnica 2:9, Prešov – N. Zámky B 7:1.

1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 473

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Po sídlisku niekto rozhadzuje jedlo

Labradorka Dafy dva dni zvracala a hnačkovala.

Pali so svojou labradorkou Dafy.

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.