Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Agro prekazilo Bratislave oslavy

ŠKP Bratislava dnes slávila 75. výročie založenia klubu. Oslavy domácim nevyšli, dva body brali Topoľčanci.

Topoľčany v Bratislave jednoznačne vyhrali.Topoľčany v Bratislave jednoznačne vyhrali. (Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

ŠKP Bratislava - Topoľčany 22:34 (10:16)

Topoľčianski hádzanári mali výborný vstup do zápasu, v 5. minúte viedli už 1:5. Domácim sa ešte podarilo stiahnuť náskok na rozdiel gólu (6:7), ale v 21. minúte bol náskok hostí už sedemgólový – 7:14. Aj po zmene strán mali hru pevne pod kontrolou hosťujúci hráči, ktorí šnúrou šiestich gólov od 35. do 40. minúty odskočili domácim na 13:24. V ďalšom priebehu dostali šancu zahrať si aj hráči z lavičky a Agro tak v Bratislave zaslúžene jednoznačne vyhralo.

Rozhodovali Klimko – Balogh, vylúčenia 4 – 3, pokutové hody: 2/1 – 5/5, 200 divákov. HK AGRO: P. Králik, Meluš, Javorček – J. Briatka 2, Janíček, Masaryk 1, Michalka 11/5, Birmon, Ivanov 1, Cigáň 4, Hlinka 6, Jadroň 3, Ďurček 1, Kucher 5, tréner P. Farář.

Pavel Farář (tréner): Do Bratislavy sme cestovali s jasným cieľom, a to bodovať naplno. Vedeli sme, že ŠKP potrápilo na domácej palubovke Považskú Bystricu, a preto sme neočakávali ľahký zápas. Navyše domáce ŠKP počas tohto víkendu oslavuje 75. výročie založenia klubu. Našťastie sme do zápasu vstúpili veľmi dobre a rýchlo sme si vypracovali štvorgólový náskok. Bohužiaľ, v týchto momentoch prestali niektorí hráči dodržiavať určitú hernú disciplínu a domáci znížili na rozdiel gólu. V závere prvého polčasu, a najmä po zmene strán, sme sa vrátili späť k našej hre a zaslúžene sme vysoko vyhrali. Som rád, že pred náročným domácim zápasom so Šaľou, sme mohli stretnutie dohrávať hráčmi z lavičky. Poďakovanie patrí aj našim fanúšikom, ktorí merali cestu do Bratislavy, aby nás povzbudili.

Ostatné výsledky: Pov. Bystrica – Hlohovec 33:25, Šaľa – Modra 38:17.

Ďalší program: 15. 12. (piatok) o 18.00 hod.: Topoľčany – Šaľa

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Obce sa pripravujú na testovanie, v Solčanoch testovanie neprebehne

V najväčšej obci Topoľčianskeho okresu sa počas najbližšieho víkendu neuskutoční celoplošné skríningové testovanie na koronavírus.

Dlhým radám má zamedziť online prihlasovanie.
OFK Tovarníky.

Koronavírus: Odberné miesta v Partizánskom

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Partizánskom.

Koronavírus: Odberné miesta v Bánovciach

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bánovciach.