Piatok, 14. máj, 2021 | Meniny má BonifácKrížovkyKrížovky

Tenisti z TC Topoľčany pokračujú v halovej sezóne

Aj v mesiaci február pokračovali tenisti a tenistky Tennis Clubu Topoľčany v bojoch o turnajové víťazstvá.

Humenchak, A. Moussa, Bujnová a Bachanová. Humenchak, A. Moussa, Bujnová a Bachanová. (Zdroj: ARCHÍV KLUBU)

V kategórii do 8 rokov na druhom turnaji zimnej série Winter Tour 2018 obsadil Igor Malinka 13. miesto, Kristián Adamkovič 12. miesto a Dávid Slaninák 8. miesto. U dievčat obsadila Nella Bujnová 13. miesto, Nella Malová 10. miesto, Daniela Humenchak 9. miesto a Karolína Bachanová výborné 2. miesto. Na treťom turnaji tejto série obsadil Emil Duleba 14. miesto, Igor Malinka 13. miesto, Kristián Adamkovič 12. miesto a Dávid Slaninák 8. miesto.

U dievčat Aaliyah Moussa obsadila 12. miesto, Nella Bujnová 11. miesto, Daniela Humenchak 6. miesto a Karolína Bachanová turnaj vyhrala.

Na záverečný turnaj, na ktorom sa zúčastní osem najlepších chlapcov a osem najlepších dievčat podľa výsledkov dosiahnutých na troch turnajoch, sa prebojovali Dávid Slaninák, Nella Malová, Daniela Humenchak a Karolína Bachanová.

Rovnaká séria zimných turnajov pokračovala aj v kategórii detí do 10 rokov. Na druhom turnaji u dievčat obsadila Karolína Bachanová 18. miesto, Yasmine Moussa 17. miesto, Lea Belanská výborné 3. miesto, u chlapcov obsadil Matteo Massi 14. miesto, Adam Slaninák 11. miesto, Patrik Adamkovič 10. miesto a Martin Babošík 5. miesto. Na treťom turnaji u dievčat obsadila Yasmine Moussa 11. miesto, Karolína Bachanová 8. miesto, Lea Belanská výborné 3. miesto, u chlapcov obsadil Matteo Massi 15. miesto, Lukáš Záklasník 14. miesto, Patrik Adamkovič 8. miesto, Adam Slaninák 6. miesto a Martin Bobošík 5. miesto.

Na záverečný turnaj sa prebojovali Lea Belanská, Patrik Adamkovič a Martin Bobošík. Okrem najmenších detí sa v zimnej sezóne predstavila aj dorastenka Ema Dičérová, ktorá na turnaji vo Veľkom Krtíši obsadila vo dvojhre 3. miesto. Gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.

7. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  8. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  9. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  10. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  1. Opäť štartuje projekt Futbal v meste
  2. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
  3. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  4. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
  6. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  7. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 994

V Žiline zastavili mladého muža z okresu Topoľčany. Prekročil rýchlosť a nafúkal 1,31 promile.

2 h

V špeciálnom pravidelnom piatkovom vydaní prinášame rubriku Hobby-šport. V dnešnej časti sme sa spolu so športovým obchodom Intersport zamerali na tému detské odrážadlá.

6 h
Marek Kováčech (vpravo) po zápase v rakúskej lige. Vľavo je ďalší bývalý hráč Topoľčian - Ľubomír Jadroň.

V Rakúsku sa mu páči, zmluvu už predlžil o ďalší rok.