Vyhodnotenie 1. kola:
1. 0026 Miroslav Bočkay - Topoľčany 15
2. 0005 Lýdia Schottertová - Topoľčany 15
- 0028 Pavol Tlstý - V. Bedzany 15
- 0003 Ondrej Macko - Topoľčany 15
- 0004 Elena Sedmáková - Topoľčany 15
- 0033 Michal Mrázik - Topoľčany 15
- 0050 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 15
- 0043 Marian Ozimy - Topoľčany 15
- 0057 Bohumil Cifra - Topoľčany 15
- 0054 Pavel Ondruš - Topoľčany 15
- 0135 Jozef Gajdoš - Čeľadince 15
- 0074 Alexander Stanko - Velušovce 15
- 0092 Vojtech Gergel - Tovarníky 15
- 0093 Patrik Gergel - Tovarníky 15
- 0120 Ladislav Hanus - Topoľčany 15
- 0143 Milan Bartoník - Bojná 15
- 0110 Patrik Holík - Kovarce 15
- 0113 Dušan Gális - Krušovce 15
19. 0011 Štefan Fulka - Topoľčany 12
- 0018 Marián Mateička - Behynce 12
- 0022 Stanislav Martoš - Bojná 12
- 0030 Dominik Grznár - Radošina 12
- 0053 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 12
- 0068 Tomáš Bačkády - Topoľčany 12
- 0069 Bohuš Bačkády - Topoľčany 12
- 0072 Natália Juričková - Topoľčany 12
- 0083 Stanislav Šípoš - Chrabrany 12
- 0102 Ladislav Cifra - Urmince 12
- 0114 Ľubomír Kováčik - Preseľany 12
- 0118 Pavol Toriška - Preseľany 12
- 0125 Klement Medo - Krušovce 12
- 0128 Miloš Halmo - Topoľčany 12
- 0129 Jozef Petrík - Belince 12
- 0140 Michal Bílik - H. Štitáre 12
- 0144 Jozef Matejovič - Blesovce 12
- 0154 Dušan Priecel - Partizánske 12
37. 0010 Ján Feješ - Topoľčany 9
- 0012 Rudolf Medek - Chynorany 9
- 0017 Lucia Bálešová - Sila 9
- 0019 Peter Mateička - Behynce 9
- 0023 Štefan Goga - Topoľčany 9
- 0024 Marián Rybanský - Topoľčany 9
- 0038 Miloš Kováčik - Topoľčany 9
- 0040 Tomáš Královič - Topoľčany 9
- 0042 Igor Patay - Topoľčany 9
- 0044 Jozef Wenderla - Topoľčany 9
- 0045 Milan Valent st. - Topoľčany 9
- 0051 Peter Hodál - Topoľčany 9
- 0062 Milan Lukáč - Ludanice 9
- 0064 Oto Ozimák - Kamanová 9
- 0078 František Lukačovič - Bojná 9
- 0081 Ján Buraj - Orešany 9
- 0087 Milan Kubričan - Topoľčany 9
- 0089 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 9
- 0096 Lukáš Aneštík - Topoľčany 9
- 0101 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 9
- 0107 Zdenek Májik - Topoľčany 9
- 0112 Emil Remeň - Čeľadince 9
- 0115 Jozef Mocný - Preseľany 9
- 0116 Roman Petrovič - Hrušovany 9
- 0121 Filip Hanus - Topoľčany 9
- 0130 Miloš Makový - Tovarníky 9
- 0136 Stanislav Král - Topoľčany 9
- 0139 Patrik Herda - Čeľadince 9
- 0142 Jozef Belohorec - Oponice 9
- 0145 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 9
- 0146 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 9
- 0150 Jozef Matušík - Belince 9
- 0158 Ľubomír Macko - Topoľčany 9
- 0160 Július Fuchs - Topoľčany 9
71. 0002 Radomír Klačanský - Topoľčany 6
- 0006 Martin Csáky - Nemčice 6
- 0009 Zdenko Polák - Chrabrany 6
- 0015 Katarína Minarovičová - Behynce 6
- 0021 Dušan Buday - Topoľčany 6
- 0025 Jozef Pavlov - Jacovce 6
- 0029 Lukáš Grznár - Radošina 6
- 0032 Ján Kubalák - Topoľčany 6
- 0034 Martin Patay - Topoľčany 6
- 0035 Ľubomír Churý - Topoľčany 6
- 0036 Rudolf Kopček - Hrušovany 6
- 0041 Roman Szegény - Topoľčany 6
- 0046 Roman Habo - Topoľčany 6
- 0047 Andrej Božik - Velušovce 6
- 0055 Lukáš Lukačovič - Bojná 6
- 0058 Lukáš Matejovič - Blesovce 6
- 0061 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 6
- 0065 Pavol Šmíd - Ludanice 6
- 0067 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 6
- 0070 Michaela Čerteková - Topoľčany 6
- 0077 Roman Bilický - Preseľany 6
- 0079 Ján Mokryš - Haláčovce 6
- 0080 Jozef Gerši - Bošany 6
- 0084 Marek Švajlen - N. Streda 6
- 0088 Jozef Labuda - Solčany 6
- 0097 Peter Krošlák - Topoľčany 6
- 0099 Ján Kmotorka - Topoľčany 6
- 0104 Dušan Hanko - N. Streda 6
- 0108 Peter Ryban - N. Streda 6
- 0124 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 6
- 0126 Lukáš Zigo - Jacovce 6
- 0133 Jozef Szabo - Topoľčany 6
- 0137 Jozef Mrázik - Topoľčany 6
- 0147 Milan Hostačný st. - Rajčany 6
- 0153 Vladimír Kováč - Topoľčany 6
- 0155 Norbert Priecel - Partizánske 6
- 0157 Vratko Candrák - Topoľčany 6
108. 0001 Jozef Čimbora - Jacovce 3
- 0007 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 3
- 0013 Jozef Hudeček - N. Blatnica 3
- 0014 Peter Červenka - Krnča 3
- 0016 Milan Minarovič - Behynce 3
- 0020 Eduard Balážik - Behynce 3
- 0027 Róbert Tlstý - V. Bedzany 3
- 0031 Peter Čaniga - Topoľčany 3
- 0037 Peter Bizoň - Topoľčany 3
- 0049 Peter Tomka - Topoľčany 3
- 0052 Milan Valent ml. - Topoľčany 3
- 0059 Martin Turčan - Blesovce 3
- 0060 Juraj Vagunda - Preseľany 3
- 0066 Vladimír Kochan - Kamanová 3
- 0075 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 3
- 0076 Martin Jančovič - Hrušovany 3
- 0082 Marián Varga - Orešany 3
- 0085 Juraj Gieci - Topoľčany 3
- 0086 Ján Gajdoš - N. Streda 3
- 0091 Kamil Káčer - V. Bedzany 3
- 0094 Zuzana Golisová - Krušovce 3
- 0095 Marián Golis - Krušovce 3
- 0100 Dezider Čuhák - Krušovce 3
- 0103 Tomáš Chudý - H. Obdokovce 3
- 0106 Daniel Krošlák - Topoľčany 3
- 0111 Peter Grznár - V. Dvorany 3
- 0119 Ivan Petrus - Bojná 3
- 0122 Lukáš Guniš - Preseľany 3
- 0127 Peter Fráter - Topoľčany 3
- 0131 František Martinček st. - TO 3
- 0132 František Martinček ml. - TO 3
- 0134 Milan Skokan - Topoľčany 3
- 0138 Radoslav Zvala - V. Dvorany 3
- 0149 Miloš Matušík - Topoľčany 3
- 0152 Branislav Zachara - Topoľčany 3
- 0156 Nora Candráková - Topoľčany 3
- 0159 Linda Candráková - Topoľčany 3
145. 0039 Marek Bizoň - Topoľčany 0
- 0048 Peter Žitňanský - Topoľčany 0
- 0056 Jozef Matejov - Preseľany 0
- 0063 Peter Lukáč - Ludanice 0
- 0073 Peter Drevennák - Topoľčany 0
- 0098 Lukáš Pecháč - Topoľčany 0
- 0105 Miro Ďurech - Topoľčany 0
- 0109 Martin Hustý - Tvrdomestice 0
- 0117 Ľubomír Rolfes - Preseľany 0
- 0123 Tomáš Guniš - Preseľany 0
- 0141 Jozef Barát - Topoľčany 0
- 0148 Milan Hostačný ml. - Rajčany 0
- 0151 Michal Masaryk - D. Chlebany 0
- 0161 Jozef Sitár - Topoľčany 0
159. 0008 Jozef Tomanec - Topoľčany -3
- 0071 Dominika Galbavá - Topoľčany -3
- 0090 Ľubomír Rehák - V. Dvorany -3
POSTREHY 1. KOLA:
- Zápas Bošany – V. Uherce sa neodohral, a tak sme ho z Tipovačky vyradili.
- najviac plusových bodov 15 získali až 18 tipujúci
- víťazom piva Gambrinus sa stal Miroslav Bočkay z Topoľčian
- víťazkou mixu kartónu Crostini sa stala Lýdia Schottertová z Topoľčian
(prosíme výhercov, aby sa nám najskôr ozvali telefonicky na 0918 638 073
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 1. kola: Bánovce – Beluša 1, Šaľa – Topoľčany 1, H. Obdokovce – V. Lovce 1, Hrušovany – Štúrovo 1, Tovarníky – Kalná 2, Myjava – Šimonovany 1, Uhrovec – Kanianka 1, Bošany – V. Uherce zrušený, Chrabrany – V. Ripňany 1, Ludanice – Práznovce 1.