Doma vyhrali len Hrušovany

Tovarníky i H. Obdokovce doma tesne prehrali.

Tovarníky doma nestačili na Veľké Lovce.Tovarníky doma nestačili na Veľké Lovce. (Zdroj: KATARÍNA MIKULÁŠOVÁ)

Hrušovany – Kozárovce 3:1 (1:0)

Domáci začali vo svižnom tempe a hneď v úvode kopali rohový kop. Hneď po ňom Béger tesne míňa. V 6. minúte strela Polúcha letí vedľa. Béger v 13. minúte nebezpečne páli, ale brankár hostí chytá. Podobne aj strela Bartu končí v náručí hosťujúceho brankára. Domáci tlačili, ale hostia vyrážali do rýchlych brejkov. V 28. minúte im takmer vyšiel protiútok, keď čistú šancu likviduje domáci Holička. Prišla 44. minúta, Poluch zahrával z 25 metrov trestný kop a krásne zatočená lopta končí v bránke – 1:0. V 48. minúte zahrávali trestný kop hostia, Holička vyráža pred seba a šikovný Ďurovič hlavou vyrovnáva na 1:1. V 62. minúte prišla šanca domácich, ale brankár hostí je na svojom mieste. Domáci stále tlačili, ale ani strela Bartu si nenašla miesto v bránke hostí. V 67. minúte znova vyšiel brejk hosťom, ale Holička loptu vyráža. Béger sa dostal v 73. minúte k odrazenej lopte a krásnym volejom nedáva brankárovi hostí šancu – 2:1. V 78. minúte Barta krásne vysunul Soboňu a ten povedľa brankára zvyšuje na 3:1. Hostia v Hrušovanoch zanechali dobrý dojem, hrali otvorenú partiu a nezamerali sa iba na bránenie.

Góly: 44. M. Poluch, 73. M. Béger, 78. D. Soboňa – 48. M. Ďurovič. OFK: Holička – Sipos, Kochan, Slíž, Poluch, Jankovič (85. Grman), Rusinko, Pavlovič (60. Hrnčár), Barta, Soboňa (83. Ryban), Béger.

Tovarníky – Veľké Lovce 1:2 (0:2)

Prečítajte si tiež: Tovarníky doma pukli

Domáce mužstvo bolo od začiatku aktívnejšie, ale zlom prišiel v 13. minúte. Priamy kop z 35 m sa na prekvapenie všetkých odrazil od tyče k voľnému Mihokovi, ktorý poslal hostí do vedenia. Od tohto momentu sa na kopačky Tovarník zniesla nervozita a celý prvý polčas dohrávali v kŕči. Hostia zvýšili náskok po premenenej penalte Prúčneho, ktorá sa kopala po ruke domáceho obrancu v šestnástke. V druhom polčase sa hralo iba na jednu bránku, ale kontaktný gól nie a nie prísť ani z tých najvyloženejších šancí. Gól domáceho celku sa podarilo streliť až Milićovi strelou spoza šestnástky v 90. minúte. Na obrat to však už nestačilo. Hostia vyťažili z minima maximum, a tak si odvážajú z Tovarník všetky tri body.

Góly: 90. D. Milić – 13. M. Mihók, 40. R. Prúčny (11 m). OFK: Mikuláš – Sák (82. Bakoš), Schwarz, Lacika, Kapusta, Omelka (46. M. Rusňák ml.), Milić, V. Candrák, A. Candrák, M. Rusňák st., Kopún.

H. Obdokovce – Sv. Peter 1:2 (0:1)

Domáci po celý zápas dobýjali bránku súpera. Hostia hrali na brejky a po hrubých chybách domácej obrany strelil Svätý Peter do polčasu dva góly. Po zmene strán sa hralo na jednu bránku, hostia len odkopávali loptu. Domácim sa kontaktný gól podarilo streliť až v poslednej minúte.

Góly: 90. R. Dobrotka – 17. T. Cséplö, 45. D. Kianek. OTJ: Bránsky – Dobrotka, Uhrík, Kupec, Kuchtiak, Martonka (86. Michalec), Zsebi, Krajčír, Grznár (60. Bisák), Balážik, Košlab.

Ostatné výsledky: Veľký Meder – Kalná n/Hr. 2:3 (1:1), 10. a 80. G. Gamkrelidze – 37. R. Chmelo, 75. J. Pánik, 89. J. Pacalaj. Neded – Kolárovo 1:0 (1:0), 15. G. Kalmár. Imeľ – Štúrovo 1:1 (0:1), 48. T. Oršolík (11 m) – 31. G. Tóth. Čeľadice – D. Saliby 2:0 (1:0), 3. M. Melo, 72. L. Klučár. Šurany – Vydrany 0:2 (0:1), 11. L. Mukalenga, 68. L. Belkovics.

16. Čeľadice 17 3 5 9 18:30 14 (-13)

Zostava kola: M. Hužovič (V. Lovce) – A. Čiffáry (Čeľadice), M. Pacalaj (Kalná n/Hr.), Š. Ambruš (Neded) – L. Mukalenga (Vydrany), G. Gamkrelidze (Veľký Meder), D. Kianek (Sv. Peter), M. Poluch (Hrušovany) – M. Ďurovič (Kozárovce), D. Koprda (Čeľadice), M. Béger (Hrušovany).

1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.

Si dedinčan, vysmievali sa mu. Baláž hral pred 600 novinármi

Pavla Baláža v Interi odstavil Jurkemik, v Prešove mu znechutili futbal. Čo by teraz v Chorzówe urobil inak?

Pavol Baláž najradšej spomína na účinkovanie v Ruch Chorzów.

Pýtajte sa primátora / starostu

Máte na svojho primátora alebo starostu otázku? Pošlite nám vašu otázku a MY sa opýtame za vás!

Parkovisko využívali občania nelegálne

Železnice SR reagujú na osadenie zábran.

Topoľčianski hádzanári sú v karanténe

Svoj plánovaný domáci zápas proti ŠKP Bratislava odložili ešte začiatkom týždňa, vo štvrtok Slovenský zväz v hádzanej zrušil celý víkendový extraligový program.

Hádzanári počas uplynulého týždňa netrénovali.