Topoľčany konečne vyhrali

Bánovce inkasovali až päť gólov.

Topoľčany doma porazili Prievidzu 2:1.(Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

Topoľčany – Prievidza 2:1 (1:0)

Postavenie oboch tímov v tabuľke predznamenalo, že sa bude hrať iba slabý futbal. Nepresnosti boli na oboch stranách, futbal divákov nenadchol. Napriek tomu sa domácim v 19. minúte podarilo otvoriť skóre zápasu, kedy sa presadil Rusnák – 1:0. Po zmene strán vyšla domácim akcia hneď v 55. minúte a Mikula zvýšil na 2:0. Hostia sa snažili niečo s výsledkom urobiť, oživil ich gól v 73. minúte – 2:1. Až do konca zápasu sa hostia snažili o vyrovnanie, pri domácich stálo i šťastie.

Góly: 19. J. Rusnák, 55. J. Mikula – 73. D. Viktory. R Pecek, 50. MFK: Droppa – Švajlen, Isak, Rusnák, Mikula (90. Závadský), Števko, Korman, Pakanec, Rama Salim, Kopkáš, Matejov.

FC Nitra jun. – Bánovce 5:0 (2:0)

Rezerva Nitry pokračuje v dobrej jarnej fazóne, v nedeľu na mladíkov nestačili Bánovce. Do zápasu lepšie vstúpili hostia, vytvárali si ojedinelé šance, ale od 15. minúty bol zápas v réžii Nitry. Kinče perfektne nahral do behu Militosjanovi a ten nedal brankárovi šancu – 1:0. Potom si kapitán Galko zobral loptu na polovici ihriska a obišiel každého, kto sa mu postavil do cesty – 2:0. V 50. minúte si Lola narazil so Zelenkom a s ľahkosťou zakončil. Tlak neprestával a šance sa sypali ako z vreca. Pokusy Lolu či Galka však nemierili na bránu. Až striedajúci Remeň po asistencii Galka zvýšil na 4:0 a v závere Bánovčanov zaklincoval Zelenka po rohu v podaní Lolu.

Góly: 34. Militosjan, 45. Galko, 50. Lola, 75. Remeň, 83. Zelenka. R A. Gádoši, ŽK: Krajčovič, Mesároš – Zajac, Okrucký, 100 divákov. SPARTAK: Kopčan – Tabak (14. Hrabal), Poštrk, Mrocek, Zita (46. Oravec), Bakši, Gajdošík, Zajac, Halás, Turoň (86. Láska), Okrucký.

Ostatné výsledky: Šaľa – Borčice 0:1, Nové Zámky – Púchov 3:2, Gabčíkovo – Dubnica 0:4, Trnava jun. – Veľké Ludince 1:0, Led. Rovne – Nemšová 1:2, ViOn B Vráble – Beluša 1:0, Galanta – DAC B/Vrakúň 1:0.

18. Topoľčany 23 4 0 19 15:67 12 (-24)

1. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  2. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  3. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  4. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  5. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  6. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  7. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  8. O asistovanej reprodukcii sa šíri množstvo zavádzajúcich tvrdení
  9. Pivovar Šariš rozdá tisíce eur, o časti peňazí rozhodnú ľudia
  10. Volkswagen Golf GTI TCR naživo na Slovakia Ringu!
  1. Zmrzlina v Mekáči má u nás kratšiu záruku ako v Rakúsku. Prečo?
  2. Dubravské Čerešne majú sladké prekvapenie pre najrýchlejších!
  3. Aká je ideálna vlhkosť a teplota v byte? Výskum hovorí jasne
  4. Veríte brusniciam pri zápaloch močových ciest? Nemusia stačiť
  5. Infografika: Slováci minuli na Pohode historicky najviac peňazí
  6. Vyberiete si radšej romantický Paríž alebo slnečné Nice?
  7. Dobrú chuť: Letné šaláty a bizarné praktiky food fotografie
  8. Salón architektov A0 – Coneco 2018
  9. Záhradný nábytok: aký materiál je najlepší?
  10. Životné jubileum prof. Ing. Jaroslava Valáška, PhD.

Obchod s drevom zažíva turbulentné obdobie

Po rokoch, keď časť drevárskych firiem poukazovala na nedostatok dreva od štátnych lesov pre svoje prevádzky, sa v poslednom čase situácia obrátila.

Mesto zakúpilo druhý defibrilátor, nachádza sa na kúpalisku

Samospráva Partizánskeho zakúpila laický defibrilátor.

Zásluhu na góloch majú spoluhráči, tvrdí Rusňák

Tovarníky ako nováčik súťaže skončili v IV. lige na konečnom 6. mieste. Kapitán Martin Rusňák st. strelil za sezónu 21 gólov.