Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Ďalší debakel Topoľčian

Bánovce uhrali v Borčiciach remízu.

Topoľčany – V. Ludince 0:6 (0:2)

Pred slabou diváckou kulisou mal zápas opäť jednoznačný priebeh. Hostia sa už v 15. minúte zaslúžene ujali vedenia a ešte do polčasu Podluckým navýšili vedenie na 0:2. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, hostia boli lepší na lopte a v priebehu piatich minút odskočili už na 0:4. V ďalšom priebehu si hostia pohodlne udržali vedenie, ktoré ešte po dvoch akciách navýšili na konečných 0:6. Z domácej strany to bol veľmi slabý výkon, hostia zaslúžene vyhrali.

Góly: 15. a 53. A. Soboňa, 36. M. Podlucký, 58. K. Matić, 68. K. Kele, 81. I. Semeniuk. R Pecek, 50. MFK: Droppa – Matejov, Števko, Kopkáš (46. Húdok), Pakanec, Rusňák, Švajlen, Isak, Rama Salim, Pérez, Mikula.

Borčice – Bánovce 1:1 (1:1)

V 11. minúte Vala zachraňoval pred Zitom, ktorý v 27. minúte po chybe obrany zakončil protiútok vedúcim gólom 0:1. O päť minút po Borisovom úniku L. Slávik strelou k žrdi vyrovnal. Lastovica o chvíľu kryl strelu Oravca. Korček vyrazil Čiernikovu strelu v závere polčasu a Vala prestrelil. V 52. minúte L. Slávik po rohu tesne minul a v 60. minúte hlavičku hosťujúceho Tabaka Lastovica reflexívne vyrazil na roh. Korček na druhej strane vychytal Borisa a L. Slávik mieril nepresne v 68. minúte. V 77. minúte L. Slávik resp. Turoň šance nevyužili. V závere domáci tlačili, no bránu netrafili Čiernik ani L. Slávik. V 85. minúte strelu L. Slávika vykopol z prázdnej brány Tabak a Mravec minul odkrytú bránu.

Góly: 32. L. Slávik – 27. Zita. SPARTAK: Korček – Okrucký (46. Gajdošík), Tabak, Poštrk, Oravec, Mrocek, Zita, Láska (76. M. Kráľ), Zajac (89. D. Chrenko), Halás, Turoň.

Ostatné výsledky: Galanta – Dubnica 0:0, Gabčíkovo – Nové Zámky 0:1, FC Nitra jun. – Nemšová 2:2, ViOn B Vráble – Trnava B 3:0, DAC B/Vrakúň – Prievidza 2:2.

Dohrávky:

Bánovce – Trnava jun. 1:0 (0:0)

Gól: 57. S. Turoň. R Kozolka, 128 divákov. SPARTAK: Korček – Okrucký, Tabak, Oravec, Zita (90. Poštrk), Láska, Bakši (90. Minárik), Zajac, Halás, Turoň, Chrenko (80. M. Kráľ), tréner M. Slovák.

Beluša – Topoľčany 5:1 (5:0)

Góly: 15. a 25. Gorelka, 17. a 35. Mišutka, 30. Hrenák – 53. Švajlen (11 m). R Otiepka, 150. MFK: Droppa – Rusnák, Akbas, Števko, Pakanec, Švajlen, Rama Salim, Bories Pérez, Matejov, Húdok, Levák (46. Kopkáš).

Ostatné výsledky: Púchov – Gabčíkovo 0:0, Nemšová – Galanta 1:1, Dubnica – Šaľa 6:0, Prievidza – FC Nitra jun. 1:0, N. Zámky – ViOn B 1:1.

8. Trnava B 27 13 1 13 46:34 40 (+1)

9. ViOn B Vráble 27 10 9 8 43:38 39 (-3)

18. Topoľčany 27 4 0 23 18:91 12 (-30)

1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  3. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  4. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!

Štyridsiatka na krku, na ihrisku ale patria medzi najlepších

Vybrali sme najlepšiu jedenástku hráčov, ktorí na jeseň pôsobili vo futbalových tímov patriacich do ObFZ Topoľčany.

Nutriám zo Skačian ľudia neprekážajú, nechajú sa i nakŕmiť

Obec Skačany (okres Partizánske) sa môže pochváliť zvieracou atrakciou.

Dievča kŕmi nutriu pri jazierku v obci Skačany. Obec Skačany (okres Partizánske) sa môže pochváliť zvieracou atrakciou. Nutrie, ktoré žijú v blízkosti miestneho jazera, chodia sledovať nielen miestni, ale i ďalší ľudia z blízkeho či vzdialenejšieho okolia. Ľudská prítomnosť zvieratám neprekáža, nechajú sa i nakŕmiť. V Skačanoch 23. novembra 2020.

Topoľčianske kino zatiaľ neotvoria

Distribútori nedodávajú nové filmy po celej Európe, kiná nemajú žiadne novinky.

Kinosála v Topoľčanoch.

Sedemnásť rokov robí hokej v Maďarsku. V ktorých ligách pôsobil ako hlavný rozhodca?

Hokejový rozhodca a tréner Vladimír Babic organizuje v Maďarsku rôzne hokejové kempy a turnaje.

Hokejový tréner a rozhodca Vladimír Babic so svojou rodinkou.