Piatok, 30. júl, 2021 | Meniny má LibušaKrížovkyKrížovky

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od IV. po VI. ligu

Podrobný prehľad futbalového diania od IV. po VI. futbalovú ligu v ObFZ Topoľčany.

Solčany v pohárovom zápase nestačili na Sereď (0:4). V piatoligovom zápase si však vezú bod z Nevidzian za remízu 3:3. Solčany v pohárovom zápase nestačili na Sereď (0:4). V piatoligovom zápase si však vezú bod z Nevidzian za remízu 3:3. (Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

IV. LIGA JUHOVÝCHOD

Šurany – H. Obdokovce 5:0 (1:0)

Domáci pôsobili unaveným dojmom, napriek tomu si vypracovali kopu šancí. Jedinú v prvom polčase zúžitkoval Tvrdoň. V 53. minúte Balážik nevyrovnal, penaltu kopol nad bránu a dal domácim impulz na prebratie. Po centri Mojka zdupľoval náskok Šurian Švajda. Tretí gól po individuálnej akcii pridal Brath, štvrtý hlavičkou Halás a skóre uzatváral Tvrdoň.

Góly: 45. a 83. J. Tvrdoň, 60. M. Švajda, 71. P. Brath, 79. M. Halás. R Szalai, 100. OTJ: Bránsky – Košlab, Karl, Kupec (30. Svoboda), P. Martiška, Sova, Balážik, Michalec, Zsebi, Vaňo, M. Martiška.

SkryťVypnúť reklamu

Svätý Peter – Hrušovany 2:1 (1:0)

Úvod patril hosťom, po občerstvovacej pauze začal stíhať i Svätý Peter. Veterán Július Lakatoš si vypýtal dve penalty a obe s istotou premenil, dráma začala hneď po druhej, keď v 73. minúte znížil po chybe v obrane Zelenka. Záver bol dramatický, Hrušovany sa tlačili vpred, ale v bráne súpera stál výborný Bilkó chránený poctivou obranou.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5G3F na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5G3F na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.