Vyhodnotenie 3. kola:
1. 0085 Ján Feješ - Topoľčany 33
- 0124 Andrej Hupčík - Topoľčany 33
- 0152 Ján Košecký - Topoľčany 33
- 0150 Miloš Kováčik - Topoľčany 33
5. 0006 Ivan Remeň - N. Streda 30
- 0064 Karol Halo - Topoľčany 30
- 0003 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 30
- 0010 Ivan Činčura - Partizánske 30
- 0055 Jozef Barát - Topoľčany 30
- 0027 Stanislav Martoš - Bojná 30
11. 0094 Ladislav Hanus - Topoľčany 27
- 0119 Katarína Minarovičová - Behynce 27
- 0104 Andrej Paták - Topoľčany 27
- 0097 Miloš Matušík - Topoľčany 27
- 0014 Štefan Šmatlák - Topoľčany 27
- 0044 Mário Sák - Topoľčany 27
- 0153 Roman Košecký - Topoľčany 27
- 0022 Bohumil Cifra - Topoľčany 27
- 0033 Juraj Gieci - Topoľčany 27
- 0045 Ján Kmotorka - Topoľčany 27
- 0062 Ľubomír Kováčik - Preseľany 27
- 0101 Štefan Želiska - Topoľčany 27
- 0131 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 27
24. 0130 Rudolf Kopček - Hrušovany 24
- 0135 Kamil Káčer - V. Bedzany 24
- 0156 Dušan Priecel - Partizánske 24
- 0042 Zdenek Májik - Topoľčany 24
- 0103 Peter Drevennák - Topoľčany 24
- 0009 Jozef Labuda - Solčany 24
- 0133 Ján Blaška - Topoľčany 24
- 0099 Elena Sedmáková - Topoľčany 24
- 0105 Zdenko Polák - Chrabrany 24
- 0142 Milan Valent ml. - Topoľčany 24
- 0147 Ľubomír Churý - Topoľčany 24
- 0029 Ľubomír Macko - Topoľčany 24
- 0019 Alexander Stanko - Velušovce 24
- 0134 Miroslav Bočkay - Topoľčany 24
- 0140 Roman Habo - Topoľčany 24
- 0141 Jozef Wenderla - Topoľčany 24
- 0159 Ján Fáber - Topoľčany 24
41. 0157 Norbert Priecel - Partizánske 21
- 0111 Tomáš Bačkády - Topoľčany 21
- 0110 Bohuš Bačkády - Topoľčany 21
- 0026 Milan Lukáč - Ludanice 21
- 0038 Dušan Buday - Topoľčany 21
- 0116 Eduard Balážik - Behynce 21
- 0123 Martin Patay - Topoľčany 21
- 0148 Miloš Halmo - Topoľčany 21
- 0154 Michal Masaryk - D. Chlebany 21
- 0113 Michaela Čerteková - Topoľčany 21
- 0083 Štefan Zaťko - V. Dvorany 21
- 0086 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 21
- 0043 Marián Golis - Krušovce 21
- 0065 Lukáš Lukačovič - Bojná 21
- 0084 Jozef Zvala - Topoľčany 21
- 0098 Marián Rybanský - Topoľčany 21
- 0114 Marián Mateička - Behynce 21
- 0117 Libor Lackovič - Behynce 21
- 0120 Lucia Bálešová - Sila 21
- 0145 Ján Kubalák - Topoľčany 21
- 0008 Jozef Čimbora - Jacovce 21
- 0078 Ivan Kapusta - Mýtna Nová Ves 21
- 0087 Lýdia Schottertová - Topoľčany 21
- 0088 Lukáš Grznár - Radošina 21
- 0095 Juraj Hollán - Topoľčany 21
- 0143 Peter Hodál - Topoľčany 21
- 0149 Miroslav Grác - Topoľčany 21
- 0076 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 21
- 0089 Dominik Grznár - Radošina 21
- 0031 Nora Candráková - Topoľčany 21
- 0118 Milan Minarovič - Behynce 21
- 0132 Milan Valent st. - Topoľčany 21
- 0024 Jozef Mrázik - Topoľčany 21
- 0151 Michal Mrázik - Topoľčany 21
- 0158 Peter Michalík - Jacovce 21
76. 0106 Barbora Jenisová - Solčany 18
- 0091 Peter Fráter - Topoľčany 18
- 0162 Ondrej Macko - Topoľčany 18
- 0100 Lukáš Aneštík - Topoľčany 18
- 0115 Peter Mateička - Behynce 18
- 0056 Filip Hanus - Topoľčany 18
- 0004 Jozef Gerši - Bošany 18
- 0039 Ladislav Cifra - Urmince 18
- 0046 Dezider Čuhák - Krušovce 18
- 0060 Pavol Toriška - Preseľany 18
- 0136 Pavol Tlstý - V. Bedzany 18
- 0146 Peter Žitňanský - Topoľčany 18
- 0126 Roman Szegény - Topoľčany 18
- 0025 Lukáš Zigo - Jacovce 18
- 0066 Miloš Makový - Tovarníky 18
- 0068 Jozef Belohorec - Oponice 18
- 0071 František Martinček st. - TO 18
- 0017 Patrik Holík - Kovarce 18
- 0034 Stanislav Král - Topoľčany 18
- 0049 Emil Remeň - Čeľadince 18
- 0075 Martin Csáky - Nemčice 18
- 0077 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 18
- 0102 Jozef Szabo - Topoľčany 18
- 0128 Peter Tomka - Topoľčany 18
- 0073 Radomir Klačanský - Topoľčany 18
101. 0167 Milan Hostačný ml. - Rajčany 15
- 0020 Peter Lukáč - Ludanice 15
- 0090 Ivan Petruš - Bojná 15
- 0096 Jozef Matušík - Belince 15
- 0002 Vojtech Gergel - Tovarníky 15
- 0005 Ján Gajdoš - N. Streda 15
- 0012 Vladimír Kováč - Topoľčany 15
- 0036 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 15
- 0139 Peter Candrák - Hrušovany 15
- 0057 Tomáš Guniš - Preseľany 15
- 0067 Dušan Hanko - N. Streda 15
- 0080 Oto Ozimák - Kamanová 15
- 0107 Jozef Matejovič - Blesovce 15
- 0035 Jozef Tomanec - Topoľčany 15
- 0054 Tomáš Andraško - Topoľčany 15
- 0028 Vratko Candrák - Topoľčany 15
- 0051 Bibiana Petrovičová - Krtovce 15
- 0137 Jozef Minarik - V. Bedzany 15
- 0160 Milan Skokan - Topoľčany 15
- 0013 Štefan Bilas - Partizánske 15
- 0023 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 15
- 0030 Július Fuchs - Topoľčany 15
- 0052 Bohumil Cifra - Ludanice 15
- 0058 Jozef Mocný - Preseľany 15
- 0092 Peter Červenka - Krnča 15
- 0125 Andrej Božik - Velušovce 15
- 0015 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 15
- 0070 Jozef Petrík - Belince 15
129. 0165 Ľubomír Čulaga - Jacovce 12
- 0171 Patrik Gergel - Tovarníky 12
- 0016 Marek Bizoň - Topoľčany 12
- 0047 Zuzana Golisová - Krušovce 12
- 0061 Roman Petrovič - Hrušovany 12
- 0079 Vladimír Kochan - Kamanová 12
- 0121 Lukáš Pecháč - Topoľčany 12
- 0032 Marek Švajlen - N. Streda 12
- 0048 Peter Ryban - N. Streda 12
- 0069 František Lukačovič - Bojná 12
- 0122 Vladimír Kubáň - Topoľčany 12
- 0144 Igor Patay - Topoľčany 12
- 0037 Martin Doležaj - Preseľany 12
- 0040 Patrik Herda - Čeľadince 12
- 0112 Milan Čerňan - Topoľčany 12
- 0001 Ján Mokryš - Haláčovce 12
- 0053 Ján Buraj - Orešany 12
- 0072 František Martinček ml. - TO 12
147. 0172 Miroslav Basár - Radošina 9
- 0021 Jozef Gajdoš - Čeľadince 9
- 0164 Ľubomír Rolfes - Preseľany 9
- 0082 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 9
- 0170 Peter Bizoň - Topoľčany 9
- 0018 Radoslav Zvala - Topoľčany 9
- 0109 Lukáš Matejovič - Blesovce 9
- 0063 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 9
155. 0163 Pavel Ondruš - Topoľčany 6
- 0081 Pavol Šmíd - Ludanice 6
- 0108 Martin Turčan - Blesovce 6
- 0093 Jozef Gerši - V. Hoste 6
- 0166 Milan Hostačný st. - Rajčany 6
- 0168 Ondrej Hostačný - Rajčany 6
- 0050 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 6
- 0074 Štefan Goga - Topoľčany 6
- 0129 Milan Sedlár - Topoľčany 6
- 0169 Jozef Hostačný - Rajčany 6
- 0155 Branislav Zachara - Topoľčany 6
- 0161 Jozef Sitar - Topoľčany 6
- 0059 Branislav Kapusta - Belince 6
168. 0011 Dezider Medo - Topoľčany 3
- 0007 Martin Jančovič - Hrušovany 3
- 0138 Peter Čaniga - Topoľčany 3
171. 0127 Róbert Tlstý - V. Bedzany 0
- 0041 Miro Ďurech - Topoľčany 0
POSTREHY 3. KOLA:
- Až dvaja tipujúci mali nesprávne zodpovedanú otázku, že Šimonovany v ďalšom kole pohára narazia na Rohožník, a tak im body nemohli byť uznané.
- najviac plusových bodov 12 získalo sedem tipujúcich
- zápas Domaniža – Šimonovany bol zrušený, pretože počas týždňa došlo k výmene prostredia a hralo sa v Šimonovanoch.
- víťazom darčekového balenia od pivovaru Baťak a Steiger sa stal Ján Feješ z Topoľčian.
- víťazkou mixu kartónu Crostini sa stala Barbora Jenisová zo Solčian.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Výhercovia z 1. kola:
Darčekové balenie od pivovaru Baťák a Steiger: Stanislav Martoš z Bojnej.
Mix kartónu Crostini: Miloš Kováčik z Topoľčian.
Výhercovia z 2. kola:
Darčekové balenie od pivovaru Baťák a Steiger: Ľudovít Chudý z H. Obdokoviec.
Mix kartónu Crostini: Miloš Matušík z Topoľčian.
Výhercovia darčekových balíčkov nech sa najskôr ozvú telefonicky na čísle 0918 638 073
Správne tipy 3. kola: Bánovce – Partizánske 2, Domaniža – Šimonovany zrušený, Tovarníky – Šurany X, H. Obdokovce – Svätý Peter 1, Bošany – Z. Kostoľany 2, Jacovce – Kovarce 1, Solčany – Lapáš X, V. Bedzany – V. Dvorany 2, Ludanice – Čermany 1, Žochári – Čeľadince 1.