Vyhodnotenie 10. kola:
1. 0009 Jozef Labuda - Solčany 85
2. 0045 Ján Kmotorka - Topoľčany 82
- 0104 Andrej Paták - Topoľčany 82
4. 0113 Michaela Čerteková - Topoľčany 79
- 0124 Andrej Hupčík - Topoľčany 79
6. 0027 Stanislav Martoš - Bojná 76
7. 0083 Štefan Zaťko - V. Dvorany 73
- 0119 Katarína Minarovičová - Behynce 73
- 0156 Dušan Priecel - Partizánske 73
- 0038 Dušan Buday - Topoľčany 73
- 0134 Miroslav Bočkay - Topoľčany 73
- 0141 Jozef Wenderla - Topoľčany 73
13. 0017 Patrik Holík - Kovarce 70
- 0065 Lukáš Lukačovič - Bojná 70
- 0043 Marián Golis - Krušovce 70
- 0128 Peter Tomka - Topoľčany 70
- 0072 František Martinček ml. - TO 70
- 0101 Štefan Želiska - Topoľčany 70
- 0085 Ján Feješ - Topoľčany 70
- 0026 Milan Lukáč - Ludanice 70
- 0029 Ľubomír Macko - Topoľčany 70
- 0022 Bohumil Cifra - Topoľčany 70
- 0102 Jozef Szabo - Topoľčany 70
- 0126 Roman Szegény - Topoľčany 70
- 0142 Milan Valent ml. - Topoľčany 70
- 0150 Miloš Kováčik - Topoľčany 70
- 0153 Roman Košecký - Topoľčany 70
- 0131 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 70
29. 0098 Marián Rybanský - Topoľčany 67
- 0044 Mário Sák - Topoľčany 67
- 0111 Tomáš Bačkády - Topoľčany 67
- 0066 Miloš Makový - Tovarníky 67
- 0068 Jozef Belohorec - Oponice 67
- 0099 Elena Sedmáková - Topoľčany 67
- 0135 Kamil Káčer - V. Bedzany 67
- 0039 Ladislav Cifra - Urmince 67
- 0040 Patrik Herda - Čeľadince 67
- 0025 Lukáš Zigo - Jacovce 67
- 0012 Vladimír Kováč - Topoľčany 67
- 0019 Alexander Stanko - Velušovce 67
- 0030 Július Fuchs - Topoľčany 67
- 0031 Nora Candráková - Topoľčany 67
- 0008 Andrea Čimborová - Jacovce 67
- 0110 Bohuš Bačkády - Topoľčany 67
- 0064 Karol Halo - Topoľčany 67
- 0091 Peter Fráter - Topoľčany 67
- 0100 Lukáš Aneštík - Topoľčany 67
48. 0052 Bohumil Cifra - Ludanice 64
- 0154 Michal Masaryk - D. Chlebany 64
- 0108 Martin Turčan - Blesovce 64
- 0086 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 64
- 0033 Juraj Gieci - Topoľčany 64
- 0058 Jozef Mocný - Preseľany 64
- 0115 Peter Mateička - Behynce 64
- 0133 Ján Blaška - Topoľčany 64
- 0023 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 64
- 0032 Marek Švajlen - N. Streda 64
- 0062 Ľubomír Kováčik - Preseľany 64
- 0116 Eduard Balážik - Behynce 64
- 0123 Martin Patay - Topoľčany 64
- 0149 Miroslav Grác - Topoľčany 64
- 0036 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 64
- 0004 Jozef Gerši - Bošany 64
64. 0003 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 63
65. 0015 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 61
- 0157 Norbert Priecel - Partizánske 61
- 0028 Vratko Candrák - Topoľčany 61
- 0160 Milan Skokan - Topoľčany 61
- 0164 Ľubomír Rolfes - Preseľany 61
- 0011 Dezider Medo - Topoľčany 61
- 0014 Štefan Šmatlák - Topoľčany 61
- 0071 František Martinček st. - TO 61
- 0060 Pavol Toriška - Preseľany 61
- 0087 Lýdia Schottertová - Topoľčany 61
- 0084 Jozef Zvala - Topoľčany 61
- 0106 Barbora Jenisová - Solčany 61
- 0148 Miloš Halmo - Topoľčany 61
- 0136 Pavol Tlstý - V. Bedzany 61
- 0034 Stanislav Král - Topoľčany 61
- 0046 Dezider Čuhák - Krušovce 61
- 0105 Zdenko Polák - Chrabrany 61
82. 0088 Lukáš Grznár - Radošina 60
- 0139 Peter Candrák - Hrušovany 58
- 0146 Peter Žitňanský - Topoľčany 58
- 0103 Peter Drevennák - Topoľčany 58
- 0075 Martin Csáky - Nemčice 58
- 0080 Oto Ozimák - Kamanová 58
- 0125 Andrej Božik - Velušovce 58
- 0055 Jozef Barát - Topoľčany 58
- 0001 Ján Mokryš - Haláčovce 58
- 0024 Jozef Mrázik - Topoľčany 58
92. 0172 Miroslav Basár - Radošina 57
93. 0007 Martin Jančovič - Hrušovany 56
94. 0167 Milan Hostačný ml. - Rajčany 55
- 0020 Peter Lukáč - Ludanice 55
- 0145 Ján Kubalák - Topoľčany 55
- 0047 Zuzana Golisová - Krušovce 55
- 0097 Miloš Matušík - Topoľčany 55
- 0130 Rudolf Kopček - Hrušovany 55
- 0165 Ľubomír Čulaga - Jacovce 55
- 0151 Michal Mrázik - Topoľčany 55
- 0090 Ivan Petruš - Bojná 55
- 0137 Jozef Minarik - V. Bedzany 55
- 0114 Marián Mateička - Behynce 55
- 0078 Ivan Kapusta - Mýtna Nová Ves 55
106. 0063 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 54
107. 0073 Radomir Klačanský - Topoľčany 53
108. 0118 Milan Minarovič - Behynce 52
- 0107 Jozef Matejovič - Blesovce 52
- 0120 Lucia Bálešová - Sila 52
- 0005 Ján Gajdoš - N. Streda 52
- 0049 Emil Remeň - Čeľadince 52
- 0143 Peter Hodál - Topoľčany 52
- 0147 Ľubomír Churý - Topoľčany 52
- 0002 Vojtech Gergel - Tovarníky 52
- 0067 Dušan Hanko - N. Streda 52
- 0006 Ivan Remeň - N. Streda 52
- 0018 Radoslav Zvala - Topoľčany 52
- 0152 Ján Košecký - Topoľčany 52
- 0095 Juraj Hollán - Topoľčany 52
121. 0016 Marek Bizoň - Topoľčany 50
- 0054 Tomáš Andraško - Topoľčany 50
123. 0121 Lukáš Pecháč - Topoľčany 49
- 0035 Jozef Tomanec - Topoľčany 49
- 0076 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 49
- 0117 Libor Lackovič - Behynce 49
- 0057 Tomáš Guniš - Preseľany 49
- 0051 Bibiana Petrovičová - Krtovce 49
- 0132 Milan Valent st. - Topoľčany 49
- 0094 Ladislav Hanus - Topoľčany 49
131. 0089 Dominik Grznár - Radošina 48
132. 0082 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 46
- 0070 Jozef Petrík - Belince 46
- 0169 Jozef Hostačný - Rajčany 46
- 0074 Štefan Goga - Topoľčany 46
- 0140 Roman Habo - Topoľčany 46
- 0010 Ivan Činčura - Partizánske 46
- 0079 Vladimír Kochan - Kamanová 46
- 0053 Ján Buraj - Orešany 46
140. 0092 Peter Červenka - Krnča 43
- 0056 Filip Hanus - Topoľčany 43
- 0077 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 43
- 0122 Vladimír Kubáň - Topoľčany 43
- 0042 Zdenek Májik - Topoľčany 43
145. 0037 Martin Doležaj - Preseľany 41
146. 0168 Ondrej Hostačný - Rajčany 40
- 0050 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 40
- 0166 Milan Hostačný st. - Rajčany 40
149. 0162 Ondrej Macko - Topoľčany 38
150. 0127 Róbert Tlstý - V. Bedzany 37
- 0144 Igor Patay - Topoľčany 37
- 0170 Peter Bizoň - Topoľčany 37
- 0109 Lukáš Matejovič - Blesovce 37
154. 0059 Branislav Kapusta - Belince 35
155. 0176 Miloš Remeň - N. Streda 34
156. 0129 Milan Sedlár - Topoľčany 31
- 0021 Jozef Gajdoš - Čeľadince 31
- 0096 Jozef Matušík - Belince 31
- 0061 Roman Petrovič - Hrušovany 31
160. 0171 Patrik Gergel - Tovarníky 30
161. 0163 Pavel Ondruš - Topoľčany 29
162. 0069 František Lukačovič - Bojná 28
- 0048 Peter Ryban - N. Streda 28
- 0158 Peter Michalík - Jacovce 28
165. 0093 Jozef Gerši - V. Hoste 25
- 0161 Jozef Sitar - Topoľčany 25
167. 0159 Ján Fáber - Topoľčany 24
168. 0178 Dárius Hodál - Topoľčany 18
169. 0013 Štefan Bilas - Partizánske 15
170. 0081 Pavol Šmíd - Ludanice 13
171. 0112 Milan Čerňan - Topoľčany 11
172. 0180 Stanislav Beňo - Závada 10
173. 0179 Anton Kekiš - Topoľčany 9
174. 0175 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 8
- 0181 Marián Gerši - Oponice 8
176. 0155 Branislav Zachara - Topoľčany 6
177. 0184 Jozef Zvala ml. - Topoľčany 5
- 0177 Jana Švajlenová - N. Streda 5
179. 0138 Peter Čaniga - Topoľčany 3
- 0174 Emília Halová - Topoľčany 3
181. 0041 Miro Ďurech - Topoľčany 0
- 0173 Róbert Šiška - Krnča 0
183. 0182 Ján Psotný - Topoľčany -4
- 0183 Dávid Birmon - Solčany -4
POSTREHY 10. KOLA:
- najviac plusových bodov 14 získali dvaja tipujúci
- víťazom darčekového balenia od pivovaru Baťak a Steiger sa stal Bohumil Cifra z Ludaníc.
- víťazom mixu kartónu Crostini sa stal Marek Bizoň z Topoľčian.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. (do schránky pred budovou) na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
Správne tipy 10. kola: Bánovce – Jasl. Bohunice 2, Šimonovany – Hlohovec X, Marcelová – Topoľčany 1, Tovarníky – H. Obdokovce 1, D. Vestenice – V. Uherce 1, Oponice – Jacovce X, H. Kráľová – Krušovce 2, Preseľany – Chrabrany 1, Závada – N. Streda 1, Urmince – Radošina 2.