REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od IV. po VII. ligu

Podrobný prehľad futbalového diania od IV. po VII. futbalovú ligu v ObFZ Topoľčany.

Ludanice doma porazili Veľké Bedzany 3:1.(Zdroj: PETER PARGÁČ)

IV. LIGA JUHOVÝCHOD

Tovarníky – H. Obdokovce 2:1 (1:1)

V okresnom derby zápase ako prvý pohrozili hostia, ale nedorozumenie v obrane domácich Vaňo gólom nepotrestal. Domáci postupne prebrali iniciatívu a strelu A. Candráka zastavuje konštrukcia bránky. V 12. minúte Milič pekne vysunul A. Candráka, ktorý v sľubnej pozícii strieľa opäť len do konštrukcie bránky. O tri minúty unikol po pravej strane Královič, ale jeho prízemný center hostia odvrátili. Tovarníky sa ujali vedenia v 22. minúte, keď Milič tečovanou strelou spoza šestnástky otvoril skóre. V 26. minúte hosťujúceho Zsebiho vo vyloženej šanci vychytal Mikuláš. O minútu neskôr už Zsebi úspešne vymietol pavučinu v Mikulášovej bránke – 1:1. Do druhého polčasu nastúpili domáci aktívnejšie a v 54. minúte Kyčerka strelou z 15 metrov len tesne míňa bránku. Rozhodnutie prišlo v 62. minúte, keď po centri A. Candráka Rusňák st. krásne v šestnástke spracoval loptu a nekompromisne poslal domácich do vedenia. V 68. minúte prišiel center Sáka, M. Rusňák st. z voleja tesne míňa. V 73. minúte po akcii na jeden dotyk zakončuje Královič tesne vedľa. V 89. minúte sa v šanci ocitol opäť Královič, avšak, opäť bez gólového efektu. Nepremenené šance mohli domácich takmer mrzieť, no našťastie pre domácich v 90. minúte Sova vo vyloženej šanci tesne minul. V derby zápase zostali tri body zaslúžene v Tovarníkoch.

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5JJ5 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5JJ5 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).