Piatok, 14. máj, 2021 | Meniny má BonifácKrížovkyKrížovky

REGIONÁLNY FUTBAL: Víkendové výsledky, komentáre a tabuľky od IV. po VII. ligu

Podrobný prehľad futbalového diania od IV. po VII. futbalovú ligu v ObFZ Topoľčany.

Jacovce sa tešia z domácej výhry nad Alekšincami.Jacovce sa tešia z domácej výhry nad Alekšincami. (Zdroj: ARCHÍV KLUBU)

IV. LIGA JUHOVÝCHOD

Hrušovany – Štúrovo 4:0 (1:0)

Domáci sa chceli rehabilitovať za zbabraný zápas v Kozárovciach a už v 8. minúte sa do šance dostáva Béger, ale v rozhodujúcej chvíli sa pošmykol. Hostia v 12. minúte triafajú brvno. V 35. minúte trestný kop z 25 metrov a bomba Polucha znamená vedenie domácich – 1:0. Domáci sa ťažko presadzovali v poli, hostia ro-zumne bránili a snažili sa hrať na rýchle brejky. Ešte Zelenka v 39. minúte strieľa vedľa bránky hostí. Po zmene strán v 58. minúte Siposova strela míňa ľavý horný roh bránky hostí. Svoj deň mal Poluch, ktorý vybojoval loptu a krásnym sólom až pred šestnástku zakončil ľavačkou na 2:0. Kapitán Slíž v 83. minúte zahráva rohový kop, hostia odvracajú pred bránku a Béger krásnym volejom zvyšuje na 3:0. V 85. minúte vyšiel hosťom brejk, ale domáci Holička fantasticky zakročil. Po rohovom kope, ktorý zahrával Hrnčár v 89. minúte, sa krásne do vzduchu zavesil Kochan a nechytateľnou hlavičkou upravuje na konečných 4:0. Domáci nepredviedli oslnivú hru, ale výsledok je spravodlivý.

SkryťVypnúť reklamu
Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5JVR na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5JVR na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

8. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  9. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  10. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  1. Opäť štartuje projekt Futbal v meste
  2. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
  3. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  4. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
  5. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  6. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  7. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 995

V Žiline zastavili mladého muža z okresu Topoľčany. Prekročil rýchlosť a nafúkal 1,31 promile.

2 h

V špeciálnom pravidelnom piatkovom vydaní prinášame rubriku Hobby-šport. V dnešnej časti sme sa spolu so športovým obchodom Intersport zamerali na tému detské odrážadlá.

7 h
Marek Kováčech (vpravo) po zápase v rakúskej lige. Vľavo je ďalší bývalý hráč Topoľčian - Ľubomír Jadroň.

V Rakúsku sa mu páči, zmluvu už predlžil o ďalší rok.