Vyhodnotenie 8. kola:
1. 0127 Jozef Wenderla - Topoľčany 76
2. 0153 Vladimír Kováč - Topoľčany 73
3. 0067 Marian Grznár - Kuzmice 70
- 0119 Branislav Zachara - Topoľčany 70
- 0075 Dezider Čuhák - Krušovce 70
- 0006 Lukáš Grznár - Radošina 70
- 0092 Tomáš Bačkády - Topoľčany 70
- 0053 Miloš Halmo - Topoľčany 70
9. 0055 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 67
- 0022 Marek Švajlen - N. Streda 67
- 0035 Juraj Gieci - Topoľčany 67
- 0151 Norbert Priecel - Partizánske 67
13. 0013 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 64
- 0095 Marián Rybanský - Topoľčany 64
- 0042 Stanislav Král - Topoľčany 64
- 0064 Marián Mateička - Behynce 64
- 0009 Dominik Grznár - Radošina 64
- 0018 Jozef Gerši - Bošany 64
- 0072 František Martinček - TO 64
- 0107 Pavel Tlstý - V. Bedzany 64
- 0148 Andrej Božik - Velušovce 64
- 0079 Peter Krajčík ml. - Blesovce 64
- 0131 Ján Kmotorka - Topoľčany 64
24. 0159 Jozef Belohorec - Oponice 62
25. 0081 Emil Remeň - Čeľadince 61
- 0087 Lukáš Lukačovič - Bojná 61
- 0108 Jozef Minárik - V. Bedzany 61
- 0139 Michal Mrázik - Topoľčany 61
29. 0098 Filip Hanus - Topoľčany 58
- 0128 Peter Candrák - Hrušovany 58
- 0134 Miroslav Bočkay - Topoľčany 58
- 0041 Štefan Zaťko - V. Dvorany 58
- 0043 Jozef Labuda - Solčany 58
- 0045 Zuzana Klačanská - Topoľčany 58
- 0060 Katarína Minarovičová - Behynce 58
- 0062 Milan Minarovič - Behynce 58
- 0102 Lukáš Pecháč - Topoľčany 58
- 0028 Dušan Hanko - N. Streda 58
- 0040 Ondrej Macko - Topoľčany 58
- 0104 Ivan Remeň - N. Streda 58
- 0130 Roman Szegény - Topoľčany 58
42. 0173 Ondrej Hostačný - Rajčany 56
- 0170 Miroslav Grác - Topoľčany 56
44. 0024 Pavol Žurek - Jacovce 55
- 0122 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 55
- 0125 Ján Blaška - Topoľčany 55
- 0093 Juraj Hollán - Topoľčany 55
- 0109 Kamil Káčer - V. Bedzany 55
- 0046 Lukáš Zigo - Jacovce 55
- 0019 Štefan Želiska - Topoľčany 55
- 0033 Dezider Medo - Topoľčany 55
- 0076 Lukáš Guniš - Preseľany 55
- 0082 Martin Csáky - Nemčice 55
- 0090 Július Fuchs - Topoľčany 55
- 0056 Ľubomír Rolfes - Preseľany 55
- 0126 Rudolf Kopček - Hrušovany 55
- 0143 Ján Kubalák - Topoľčany 55
- 0094 Bohuš Bačkády - Topoľčany 55
- 0105 Lukáš Aneštík - Topoľčany 55
- 0038 Miro Ďurech - Topoľčany 55
61. 0154 Ján Mokryš - Haláčovce 53
62. 0011 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 52
- 0091 Ján Budinský - Vozokany 52
- 0016 Zdenko Polák - Chrabrany 52
- 0017 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 52
- 0120 Peter Hodál - Topoľčany 52
- 0031 Peter Červenka - Krnča 52
- 0047 Patrik Holík - Kovarce 52
- 0054 Patrik Herda - Čeľadince 52
- 0061 Lucia Bálešová - Sila 52
- 0121 Andrej Hupčík - Topoľčany 52
- 0155 Nora Candráková - Topoľčany 52
- 0014 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 52
- 0025 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 52
- 0101 Jozef Szabo - Topoľčany 52
- 0084 Pavel Ondruš - Topoľčany 52
- 0133 Dušan Buday - Topoľčany 52
- 0052 Lukáš Matejovič - Blesovce 52
- 0149 František Lukačovič - Bojná 52
80. 0157 Peter Ryban - Čeľadince 50
81. 0099 Ladislav Hanus - Topoľčany 49
- 0114 Marián Golis - Krušovce 49
- 0029 Ladislav Cifra - Urmince 49
- 0145 Michal Masaryk - D. Chlebany 49
- 0049 Bohumil Cifra - Topoľčany 49
- 0057 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 49
- 0112 Jozef Zvala - Topoľčany 49
- 0007 Jozef Tomanec - Topoľčany 49
- 0008 Jozef Mrázik - Topoľčany 49
- 0037 Ján Feješ - Topoľčany 49
- 0068 Jozef Mocný - Preseľany 49
- 0071 Miloš Makový - Tovarníky 49
- 0156 Milan Skokan - Topoľčany 49
- 0129 Roman Habo - Topoľčany 49
- 0021 Ivan Činčura - Partizánske 49
- 0100 Stanislav Martoš - Bojná 49
- 0005 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 49
- 0073 František Martinček ml. - TO 49
- 0124 Peter Minárik - Topoľčany 49
100. 0161 Juraj Filipeje - V. Bedzany 47
- 0166 Vojtech Gergel - Tovarníky 47
102. 0039 Roman Holička - Preseľany 46
- 0048 Jozef Matejovič - Blesovce 46
- 0063 Libor Lackovič - Behynce 46
- 0069 Ľubomír Kováčik - Preseľany 46
- 0012 Vladimír Kochan - Kamanová 46
- 0002 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 46
- 0032 Peter Fráter - Topoľčany 46
- 0070 Tomáš Guniš - Preseľany 46
- 0144 Milan Lukáč - Ludanice 46
- 0152 Dušan Priecel - Partizánske 46
- 0140 Vladimír Kubáň - Topoľčany 46
- 0023 Lýdia Schottertová - Topoľčany 46
- 0138 Roman Košecký - Topoľčany 46
- 0003 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 46
116. 0160 František Švec - Bošany 44
- 0044 Štefan Šmatlák - Topoľčany 44
- 0158 Miroslav Basár - Radošina 44
119. 0111 Zuzana Golisová - Krušovce 43
- 0150 Peter Michalík - Jacovce 43
- 0065 Peter Mateička - Behynce 43
- 0110 Robert Tlstý - V. Bedzany 43
- 0080 Jozef Gajdoš - Čeľadince 43
- 0066 Eduard Balážik - Behynce 43
- 0103 Ján Gajdoš - N. Streda 43
- 0036 Radoslav Zvala - V. Dvorany 43
- 0059 Martin Doležaj - Preseľany 43
- 0123 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 43
- 0001 Andrea Čimborová - Jacovce 43
- 0051 Martin Turčan - Blesovce 43
131. 0010 Ivan Petruš - Bojná 41
132. 0096 Marek Bizoň - Topoľčany 40
- 0004 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 40
- 0088 Vratko Candrák - Topoľčany 40
- 0074 Alexander Stanko - Velušovce 40
- 0086 Ľubomír Čulaga - Jacovce 40
- 0113 Jozef Barát - Topoľčany 40
- 0089 Ľubomír Macko - Topoľčany 40
- 0141 Jozef Janček - Topoľčany 40
- 0117 Martin Patay - Topoľčany 40
- 0078 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 40
142. 0174 Anton Kekiš - Topoľčany 38
- 0085 Ján Buraj - Orešany 38
- 0171 Miroslav Horváth - V. Ripňany 38
145. 0050 Jozef Škorica - Bánovce 37
- 0058 Bibiana Petrovičová - Krtovce 37
- 0135 Peter Bizoň - Topoľčany 37
- 0020 Peter Drevennák - Topoľčany 37
- 0034 Elena Sedmáková - Topoľčany 37
150. 0136 Ľubomír Churý - Topoľčany 36
151. 0147 Milan Sedlár - Topoľčany 34
- 0030 Štefan Goga - Topoľčany 34
- 0015 Oto Ozimák - Kamanová 34
- 0137 Igor Patay - Topoľčany 34
155. 0168 Jozef Petrík - Belince 32
156. 0142 Ján Košecký - Topoľčany 31
157. 0026 Peter Grznár - V. Dvorany 30
158. 0169 Peter Žitňanský - Topoľčany 29
- 0146 Jozef Matušík - Belince 29
160. 0132 Miloš Kováčik - Topoľčany 28
161. 0163 Štefan Birmon - Solčany 27
162. 0083 Pavol Šmíd - Ludanice 25
163. 0162 Peter Lukáč - Ludanice 24
164. 0178 Daniela Srogoňová - Oponice 22
- 0077 Jozef Gerši - V. Hoste 22
166. 0118 Peter Tomka - Topoľčany 21
167. 0097 Kristína Pecháčová - Topoľčany 20
168. 0179 Norbert Kráľ - Mýtna N. Ves 19
- 0115 Milan Hostačný st. - Rajčany 19
170. 0165 Martin Jančovič - Hrušovany 16
171. 0027 Radovan Trudman - Krušovce 14
172. 0176 Ján Ondruš - Koniarovce 13
173. 0116 Milan Hostačný ml. - Rajčany 12
174. 0177 Adela Kardošová - Topoľčany 8
175. 0181 Milan Užík 5
176. 0164 Zdeno Májik - Topoľčany 5
- 0172 Tomáš Andraško - Topoľčany 5
- 0175 Sarah Skubeňová - Čeľadince 5
- 0180 Jozef Rusňák - Topoľčany 5
180. 0167 Jozef Hostačný - Rajčany 1
181. 0106 Peter Soblahovský - Topoľčany -1
POSTREHY 8. KOLA:
- správna odpoveď, že v derby zápas V. Ripňany – N. Streda sa skončila výhrou domácich, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov (14) získalo iba dvaja tipujúci
- víťazom piva Gambrinus sa stal Stanislav Gajdoš z Topoľčian.
- víťazom piva Baťák six pack Urpiner sa stal Bohumil Gerhát z Mýtnej Novej Vsi.
- víťazom mix kartónu Crostini sa stal Filip Hanus z Topoľčian.
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- cenu si súťažiaci musia prevziať do dvoch týždňov od uverejnenia a musia byť odfotografovaní.
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
Správne tipy 8. kola: Trebatice – Bánovce X, H. Obdokovce – Kolárovo 1, Neded – Tovarníky X, V. Uherce – Kvašov 1, Krušovce – Pata X, Solčany – Alekšince 2, Kovarce – Nevidzany 1, Závada – Ludanice 1, V. Bedzany – V. Ripňany 1, Urmince – FC Žochári 2.