Vyhodnotenie 10. kola:
1. 0153 Vladimír Kováč - Topoľčany 97
- 0127 Jozef Wenderla - Topoľčany 97
3. 0092 Tomáš Bačkády - Topoľčany 94
4. 0053 Miloš Halmo - Topoľčany 91
- 0067 Marian Grznár - Kuzmice 91
6. 0006 Lukáš Grznár - Radošina 88
7. 0087 Lukáš Lukačovič - Bojná 85
- 0108 Jozef Minárik - V. Bedzany 85
- 0042 Stanislav Král - Topoľčany 85
- 0035 Juraj Gieci - Topoľčany 85
- 0151 Norbert Priecel - Partizánske 85
- 0119 Branislav Zachara - Topoľčany 85
13. 0081 Emil Remeň - Čeľadince 82
- 0013 Bohumil Gerhát - Mýtna N. Ves 82
- 0018 Jozef Gerši - Bošany 82
- 0055 Stanislav Gajdoš - Topoľčany 82
- 0064 Marián Mateička - Behynce 82
- 0079 Peter Krajčík ml. - Blesovce 82
- 0095 Marián Rybanský - Topoľčany 82
- 0131 Ján Kmotorka - Topoľčany 82
- 0148 Andrej Božik - Velušovce 82
- 0022 Marek Švajlen - N. Streda 82
- 0075 Dezider Čuhák - Krušovce 82
24. 0028 Dušan Hanko - N. Streda 79
- 0098 Filip Hanus - Topoľčany 79
- 0154 Ján Mokryš - Haláčovce 79
- 0139 Michal Mrázik - Topoľčany 79
- 0072 František Martinček - TO 79
- 0041 Štefan Zaťko - V. Dvorany 79
- 0107 Pavel Tlstý - V. Bedzany 79
31. 0024 Pavol Žurek - Jacovce 76
- 0056 Ľubomír Rolfes - Preseľany 76
- 0109 Kamil Káčer - V. Bedzany 76
- 0043 Jozef Labuda - Solčany 76
- 0062 Milan Minarovič - Behynce 76
- 0102 Lukáš Pecháč - Topoľčany 76
37. 0094 Bohuš Bačkády - Topoľčany 73
- 0076 Lukáš Guniš - Preseľany 73
- 0060 Katarína Minarovičová - Behynce 73
- 0031 Peter Červenka - Krnča 73
- 0084 Pavel Ondruš - Topoľčany 73
- 0122 Miroslav Rybanský - M. Dvorany 73
- 0143 Ján Kubalák - Topoľčany 73
- 0045 Zuzana Klačanská - Topoľčany 73
- 0130 Roman Szegény - Topoľčany 73
- 0134 Miroslav Bočkay - Topoľčany 73
- 0040 Ondrej Macko - Topoľčany 73
- 0128 Peter Candrák - Hrušovany 73
49. 0170 Miroslav Grác - Topoľčany 71
- 0159 Jozef Belohorec - Oponice 71
51. 0037 Ján Feješ - Topoľčany 70
- 0156 Milan Skokan - Topoľčany 70
- 0011 Ivan Kapusta - Mýtna N. Ves 70
- 0061 Lucia Bálešová - Sila 70
- 0149 František Lukačovič - Bojná 70
- 0029 Ladislav Cifra - Urmince 70
- 0016 Zdenko Polák - Chrabrany 70
- 0047 Patrik Holík - Kovarce 70
- 0052 Lukáš Matejovič - Blesovce 70
- 0054 Patrik Herda - Čeľadince 70
- 0101 Jozef Szabo - Topoľčany 70
- 0155 Nora Candráková - Topoľčany 70
- 0019 Štefan Želiska - Topoľčany 70
- 0033 Dezider Medo - Topoľčany 70
- 0046 Lukáš Zigo - Jacovce 70
- 0082 Martin Csáky - Nemčice 70
- 0090 Július Fuchs - Topoľčany 70
- 0093 Juraj Hollán - Topoľčany 70
- 0105 Lukáš Aneštík - Topoľčany 70
- 0125 Ján Blaška - Topoľčany 70
71. 0161 Juraj Filipeje - V. Bedzany 68
- 0173 Ondrej Hostačný - Rajčany 68
- 0009 Dominik Grznár - Radošina 68
74. 0036 Radoslav Zvala - V. Dvorany 67
- 0048 Jozef Matejovič - Blesovce 67
- 0005 Ľubomír Rehák - V. Dvorany 67
- 0068 Jozef Mocný - Preseľany 67
- 0112 Jozef Zvala - Topoľčany 67
- 0017 Ľudovít Chudý - H. Obdokovce 67
- 0025 Otto Tomaškovič - V. Bedzany 67
- 0091 Ján Budinský - Vozokany 67
- 0038 Miro Ďurech - Topoľčany 67
- 0008 Jozef Mrázik - Topoľčany 67
- 0133 Dušan Buday - Topoľčany 67
- 0126 Rudolf Kopček - Hrušovany 67
86. 0065 Peter Mateička - Behynce 64
0002 Ľubomír Matejov - Dvorany n/N. 64
- 0003 Dalibor Rybanský - V. Dvorany 64
- 0070 Tomáš Guniš - Preseľany 64
- 0071 Miloš Makový - Tovarníky 64
- 0001 Andrea Čimborová - Jacovce 64
- 0007 Jozef Tomanec - Topoľčany 64
- 0073 František Martinček ml. - TO 64
- 0099 Ladislav Hanus - Topoľčany 64
- 0121 Andrej Hupčík - Topoľčany 64
- 0111 Zuzana Golisová - Krušovce 64
- 0069 Ľubomír Kováčik - Preseľany 64
- 0124 Peter Minárik - Topoľčany 64
- 0145 Michal Masaryk - D. Chlebany 64
- 0120 Peter Hodál - Topoľčany 64
- 0104 Ivan Remeň - N. Streda 64
102. 0044 Štefan Šmatlák - Topoľčany 62
103. 0096 Marek Bizoň - Topoľčany 61
- 0144 Milan Lukáč - Ludanice 61
- 0049 Bohumil Cifra - Topoľčany 61
- 0014 Vincent Gerhát - Mýtna N. Ves 61
- 0023 Lýdia Schottertová - Topoľčany 61
- 0140 Vladimír Kubáň - Topoľčany 61
- 0100 Stanislav Martoš - Bojná 61
- 0114 Marián Golis - Krušovce 61
- 0039 Roman Holička - Preseľany 61
112. 0010 Ivan Petruš - Bojná 59
- 0158 Miroslav Basár - Radošina 59
114. 0020 Peter Drevennák - Topoľčany 58
- 0152 Dušan Priecel - Partizánske 58
- 0088 Vratko Candrák - Topoľčany 58
- 0089 Ľubomír Macko - Topoľčany 58
- 0117 Martin Patay - Topoľčany 58
- 0059 Martin Doležaj - Preseľany 58
- 0080 Jozef Gajdoš - Čeľadince 58
- 0103 Ján Gajdoš - N. Streda 58
- 0063 Libor Lackovič - Behynce 58
- 0138 Roman Košecký - Topoľčany 58
- 0129 Roman Habo - Topoľčany 58
- 0012 Vladimír Kochan - Kamanová 58
126. 0166 Vojtech Gergel - Tovarníky 56
127. 0034 Elena Sedmáková - Topoľčany 55
- 0110 Robert Tlstý - V. Bedzany 55
- 0074 Alexander Stanko - Velušovce 55
- 0051 Martin Turčan - Blesovce 55
- 0032 Peter Fráter - Topoľčany 55
- 0066 Eduard Balážik - Behynce 55
133. 0146 Jozef Matušík - Belince 53
- 0174 Anton Kekiš - Topoľčany 53
- 0157 Peter Ryban - Čeľadince 53
136. 0050 Jozef Škorica - Bánovce 52
- 0113 Jozef Barát - Topoľčany 52
- 0137 Igor Patay - Topoľčany 52
- 0058 Bibiana Petrovičová - Krtovce 52
- 0030 Štefan Goga - Topoľčany 52
- 0078 Jaroslav Zeliska - Topoľčany 52
0123 Bohumil Rozkošný - Dvorany n/N. 52
143. 0136 Ľubomír Churý - Topoľčany 51
144. 0171 Miroslav Horváth - V. Ripňany 50
- 0150 Peter Michalík - Jacovce 50
- 0021 Ivan Činčura - Partizánske 50
- 0057 Bohumil Cifra ml. - Ludanice 50
148. 0135 Peter Bizoň - Topoľčany 49
- 0004 Bohuslav Ďurák - M. Dvorany 49
150. 0168 Jozef Petrík - Belince 44
- 0160 František Švec - Bošany 44
152. 0015 Oto Ozimák - Kamanová 43
- 0141 Jozef Janček - Topoľčany 43
- 0147 Milan Sedlár - Topoľčany 43
155. 0115 Milan Hostačný st. - Rajčany 40
- 0178 Daniela Srogoňová - Oponice 40
- 0132 Miloš Kováčik - Topoľčany 40
- 0142 Ján Košecký - Topoľčany 40
- 0086 Ľubomír Čulaga - Jacovce 40
160. 0118 Peter Tomka - Topoľčany 39
161. 0085 Ján Buraj - Orešany 36
162. 0162 Peter Lukáč - Ludanice 35
163. 0083 Pavol Šmíd - Ludanice 34
- 0165 Martin Jančovič - Hrušovany 34
- 0179 Norbert Kráľ - Mýtna N. Ves 34
166. 0163 Štefan Birmon - Solčany 33
167. 0026 Peter Grznár - V. Dvorany 31
168. 0169 Peter Žitňanský - Topoľčany 29
169. 0097 Kristína Pecháčová - Topoľčany 26
170. 0077 Jozef Gerši - V. Hoste 25
171. 0180 Jozef Rusňák - Topoľčany 20
172. 0182 Vladimír Masaryk - D. Chlebany 14
- 0027 Radovan Trudman - Krušovce 14
174. 0176 Ján Ondruš - Koniarovce 13
175. 0116 Milan Hostačný ml. - Rajčany 12
176. 0177 Adela Kardošová - Topoľčany 8
177. 0164 Zdeno Májik - Topoľčany 5
- 0172 Tomáš Andraško - Topoľčany 5
- 0175 Sarah Skubeňová - Čeľadince 5
- 0181 Milan Užík 5
181. 0167 Jozef Hostačný - Rajčany 1
182. 0106 Peter Soblahovský - Topoľčany -1
POSTREHY 10. KOLA:
- správna odpoveď, že víťazom II. ligy hokejových amatérov sa stalo družstvo TPS, bola na všetkých kupónoch.
- najviac plusových bodov (17) získalo až deväť tipujúcich
- víťazom piva Gambrinus sa stal Vladimír Kováč z Topoľčian.
- víťazom piva Baťák six pack Urpiner sa stal Jozef Minárik z V. Bedzian.
- víťazom mix kartónu Crostini sa stal Bohuš Bačkády z Topoľčian.
- výhercov jednotlivých kôl určuje počítač!!!
- cenu si súťažiaci musia prevziať do dvoch týždňov od uverejnenia a musia byť odfotografovaní.
- kupóny musia byť vyplnené čitateľne! Inak nebudú zarátané do Tipovačky.
- za každý správny tip získava tipujúci +2 body, za nesprávny tip sa mu odrátava –1 bod. Na to, aby tipujúcemu boli zarátané body, musí mať správne zodpovedanú otázku.
- kupóny musia byť do redakcie doručené poštou alebo osobne do piatka do 15.00 hod. na adrese Československej armády 34 v Topoľčanoch.
- odfotené kupóny môžete do piatku do 15.00 hod. zasielať aj e-mailom na adresu jaroslav.supa@petitpress.sk
Správne tipy 10. kola: J. Bohunice – Bánovce 1, H. Obdokovce – Tovarníky 1, Hrušovany – Kozárovce 2, V. Uherce – D. Vestenice X, Jacovce – Oponice 1, Kovarce – Pata 2, Zbehy – Solčany 1, Čermany – Krtovce X, Bojná – Práznovce 2, Radošina – Urmince 1.