Streda, 18. september, 2019 | Meniny má Eugénia

Letné úspechy tenistov

Letná tenisová sezóna je v plnom prúde, hráči a hráčky Tennis Clubu Topoľčany sa v národnej i medzinárodnej konkurencii nestratili a doviezli si viacero pekných umiestnení.

Martin Bobošík.Martin Bobošík.(Zdroj: ARCHÍV KLUBU)

Martin Bobošík v kategórii do 10 rokov vyhral turnaj v klube TK Kúpele Piešťany a na domácom turnaji v Topoľčanoch obsadil 3. miesto.

Prečítajte si tiež Partizánske bude viaceré investície financovať z úveru, a nie z rezervného fondu Čítajte

Lea Belanská potvrdila príslušnosť k slovenskej špičke v ročníku 2008, keď v kategórii mladších žiačok v júli obsadila 3.miesto vo štvorhre na turnaji triedy B v klube TK Slávia STU Bratislava, vyhrala dvojhru aj štvorhru na turnaji triedy C v klube TK 77 Skalica, obsadila vynikajúce 2. miesto vo dvojhre na turnaji kategórie A v klube TC 92 Levoča, v auguste obsadila 3. miesto vo štvorhre na turnaji triedy B v klube TK Baseline Banská Bystrica a 3. miesto vo dvojhre na turnaji rovnakej kategórie v klube TK Jednotka Bratislava.

Darina Ivaničová vyhrala dvojhru starších žiačok na turnaji triedy C v Topoľčanoch a vo štvorhre skončila na 2. mieste, na turnaji rovnakej kategórie v Ružomberku obsadila v dvojhre 3. miesto a vo štvorhre 1. miesto.

Prečítajte si tiež Ženy odštartovali sezónu vysokou výhrou Čítajte

Bernadette Michalčíková v kategórii starších žiačok v júli obsadila 3. miesto vo štvorhre na turnaji triedy A v klube Tenisová akadémia Prešov, 3. miesto vo dvojhre na turnaju kategórie B v Žiline, v auguste 3. miesto vo štvorhre na turnaji triedy A v klube TK Slovan Bratislava, 2. miesto vo dvojhre a 1. miesto vo štvorhre na turnaji kategórie B v klube TK HSC Piešťany.

Nina Kyseľová spolu s partnerkou Petrou Janigovou obsadili 2. miesto vo štvorhre na medzinárodnom turnaji v poľskej Wroclavi, následne sa Nina zúčastnila turnaja dorasteniek triedy C v domácom prostredí. Tento turnaj Nine výnimočne vyšiel, keď odohrala viacero výborných zápasov so staršími dievčatami a vo finále porazila klubovú kolegyňu Sabínu Kaňovskú, vo štvorhre obsadila 2. miesto. Nina je priebežnom celoštátnom rebríčku svojho ročníka kategórie starších žiačok na 2. mieste a Bernadette na 3. mieste.

Anton Magdolen v kategórii dorastencov obsadil 3. miesto vo štvorhre na turnaji triedy A v klube TK Slávia STU Bratislava, 2. miesto vo dvojhre a 3. miesto vo štvorhre na turnaji kategórie B v klube Kúpele Piešťany a vyhral topoľčiansky turnaj kategórie C vo dvojhre.

Našim tenistom a tenistkám držíme palce na ďalších letných turnajoch, starších žiačkam, seniorom 55+ a 65+ osobitne aj na Majstrovstvách Slovenska družstiev, na ktoré sa kvalifikovali.

Milan Kyseľ

1. Na hrúbke záleží. Aj dva centimetre rozhodujú
  2. Zázemie vo finančnom sektore je dôležité. Aj pre bývalého vojaka
  3. SEAT vyriešil problém s bezpečnosťou bezkľúčového prístupu
  4. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
  5. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
  6. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!
  7. Nepremeškajte túto šancu. Jedinečná konferencia sa blíži
  8. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
  9. Afrika, Ázia a Karibik: Exotické plavby s letenkou a sprievodcom
  10. Kupujete si SUV do mesta? Oplatí sa benzín, diesel alebo hybrid?
  1. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
  2. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
  3. Ochrana klímy spojí slovenské mestá a obce
  4. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!

Topoľčianske ženy sú naďalej bez prehry

V domácom prostredí porazili aj rovesníčky z ViOnu.

Sociálna poisťovňa otvorila nové priestory klientskeho centra

Sociálna poisťovňa v pondelok otvorila nové priestory klientskeho centra v Topoľčanoch.

Baťoviansky rínok prezentoval lokálnych producentov a remeselníkov

Poukázať na výrobky lokálnych producentov potravín a zručných ľudí z Partizánskeho a jeho okolia bolo cieľom Baťovianskeho rínku.