Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Sezónu odštartovali tesnou prehrou

Topoľčianski hokejisti v Dubnici nebodovali.

(Zdroj: ARCHÍV HCTOPOLCANY/MT)
<p><strong>Dubnica – Topoľčany 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)</strong></p><p><strong>Góly: 18. O. Košecký, 27. M. Kokavec, 52. T. Klimenta, 56. F. Nemček – 24. a 43. J. Tomčák, 57. A. Podstavek. Rozhodovali Štefík – Frimmel, Jurčiak, vylúčenia 8:6, presilovky 1:1, oslabenia 0:0, 732 divákov. HC: Kompas – Ďurčo, Huba, Hrudík, Bystričan, Kováčik, Hřebíček, Šturdík, Španko – Kluka, Lantoš, Ručkay – Mikolášek, Tomčák, Podstavek – Slávik, Laššo, D. Gergel – Olejník, Uhnák, Špankovič, tréner Ľ. Hurtaj. </strong></p><div class="templatebox" type="avizofoto" source="22211174" balign="left" title="Prečítajte si tiež" dataactive="{$img$:$https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/6/55/5539526/5539526_300x200.jpeg?rev=4$, $url$:$http://mytopolcany.sme.sk/c/22211174/jacovce-postupuju-tesia-sa-na-petrzalku.html$}"><article class="templatebox-content"><p><a href="http://mytopolcany.sme.sk/c/22211174/jacovce-postupuju-tesia-sa-na-petrzalku.html"> Jacovce postupujú, tešia sa na Petržalku </a></p></article></div><p>Topoľčany sa ešte krátko pred úvodným buly posilnili o duo hráčov a do Dubnice vycestovali s cieľom bodovať. V úvodnej tretine sa hral vyrovnaný hokej, šance sa striedali na oboch stranách, ale po prvej dvadsaťminútovke boli spokojnejší domáci, keďže Košecký poslal Dubnicu do vedenia. V prostrednej časti vyrovnával Tomčák a následne hrali hostia aj presilovku. Tú ale Topoľčany nevyužili a krátko na to inkasovali po druhýkrát z hokejky Kokavca. Najviac gólov ale padlo v záverečnej tretine. Tomčák najskôr pri presilovke vyrovnával na 2:2, no presilovku využila aj Dubnica v 52. minúte a Dubnica opäť viedla. Domáci však v 56. minúte trestali chybu hostí gólom na 4:2, presadil sa Filip Nemček, ktorý časť prípravy absolvoval práve v Topoľčanoch. V závere ešte zápas zdramatizoval Podstavek, ale vyrovnať sa už hosťom nepodarilo.</p><div class="keyboxbanner" type="article_body_top_position"></div><div class="templatebox" type="avizofoto" source="22208246" balign="left" title="Súvisiaci článok" dataactive="{$img$:$https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/3/52/5239693/5239693_300x200.jpeg?rev=3$, $url$:$http://mytopolcany.sme.sk/c/22208246/hokejistom-topolcian-zacina-v-stredu-sezona.html$}"><article class="templatebox-content"><p><a href="http://mytopolcany.sme.sk/c/22208246/hokejistom-topolcian-zacina-v-stredu-sezona.html"> Hokejistom Topoľčian začína v stredu sezóna </a></p></article></div><p><strong>Slovo po zápase: Ľubomír Hurtaj (tréner): </strong>Hoci sa hralo len prvé kolo, zápas mal veľmi dobre tempo. Škoda našich nevyužitých šancí a na druhej strane sme inkasovali v podstate tri vlastné góly. Nevyužili sme veľa šancí, v zápase boli úseky, v ktorých sme dominovali, ale nepadlo nám to tam. Avšak, pri tlaku Dubnice nás neraz podržal náš brankár. Ak sa pozeráme na šance, tak z Dubnice sme si mali odviezť minimálne bod, čo ma mrzí. Bolo vidieť na nás určitú nezohratosť, pretože<strong> </strong>dvaja noví hráči prišli len deň pred týmto stretnutím. Musím však povedať, že som spokojný s nasadením tímu, pretože chalani makali, bolo na ľade vidieť aj dobré veci. Chýbal mi však väčší dôraz pred bránkou a hlavne lepšie zvládnutie presilových hier. Mrzí ma, že sme nebodovali, pretože za predvedený výkon sme si nejaký ten bodík zaslúžili.</p>_novy_riadok__novy_riadok__novy_riadok_

1. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  5. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!

Hokejistom dvojgólové vedenie nestačilo

Rozbehnutá Žilina v kvalitnom zápase na domácom ľade vyhrala najtesnejším rozdielom.

Topoľčany sa síce v Žiline dostali do dvojgólového vedenia, no domáci otočili na konečných 3:2.