Agro vonku vysoko prehralo

V druhom polčase potrestali domáci každú chybu Topoľčian.

Topoľčany vysoko prehrali.Topoľčany vysoko prehrali. (Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

Pov. Bystrica – Topoľčany 36:20 (17:13)

Rozhodovali Cibere – Richvalský, vylúčenia 4 – 2, ČK: 30. Halo (HK Agro), pokutové hody: 4/3 – 3/3, 350 divákov. HK AGRO: Javorček, A. Králik – Pacoň, Anič 3, Sobota 1, O. Tóth 1, J. Tóth, Birmon, Filipeje 4/2, Valko 1, Smetánka 5/1, Minarovský, Blaho 4, Halo 1, tréner M. Múdry.

Prečítajte si tiež Stummerovci ovplyvnili rozvoj celého topoľčianskeho regiónu Čítajte

Topoľčany stačili na favorizovaný domáci tím iba v úvode, no už v 9. minúte Pov. Bystrica viedla 9:4. Topoľčany prehrávali aj o šesť gólov, ale do polčasu sa dotiahli na stav 17:13. Po zmene strán domáci jasne dominovali a rýchlo si vypracovali desaťgólový náskok, ktorý ešte narastal. Omladený káder na skúsených domácich hráčov nestačil, a tak si hostia pripísali vysokú prehru.

Prečítajte si tiež Hokejisti pridali výhru aj na Považí Čítajte

Slovo po zápase: Martin Múdry (tréner): Hrali sme u súpera, ktorý s istotou bude bojovať o cenné kovy a navyše prehral v predošlom kole v Košiciach. Očakávali sme tak veľmi náročný zápas a navyše Považská Bystrica ma veľmi rýchly prechod do protiútoku, na čo som hráčov upozorňoval. Začiatok bol z našej strany ako tak dobrý, ale postupne sa domáci začali presadzovať rýchlymi kontrami a už do polčasu sme mali manko štyroch gólov. V druhom polčase sme sa hneď v úvode nedokázali skoncentrovať na hru a domáci navýšili svoj náskok na osem gólov. Postupne som dal príležitosť zahrať si všetkým hráčom z lavičky a záver sme z našej strany nezvládli. Domáci boli rýchlejší, bojovnejší a hlavne skúsenejší. My sa musíme teraz rýchlo pripraviť na ďalší zápas, kedy na domácej palubovke privítame Šaľu a pokúsiť sa o nejaký bod.

Ostatné výsledky: Šaľa – Crows Košice 23:27, Modra – N. Zámky 21:30, Hlohovec – ŠKP Bratislava 30:24, Prešov mal voľno.

9. Modra 4 0 0 4 71:108 0

Ďalší program: 28. 9. (sobota) o 18.00 h.: Topoľčany – Šaľa.

1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 223

Koho sme vybrali do najlepšej jedenástky?

MY Topoľčianske noviny zvolili najlepšiu jedenástku VI. ligy ObFZ Topoľčany za jesennú časť súťažného ročníka 2020/2021.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Hádzanári do Košíc nejdú, nestihli ich pretestovať

Topoľčianski hádzanári po karanténe do extraligového kolotoča opäť nenaskočia. Sobotný zápas v Košiciach proti miestnemu tímu Crows je odložený.