V stretnutí videli diváci štyri góly.

Tovarníky si doma s Imeľom body delili.Tovarníky si doma s Imeľom body delili.(Zdroj: KATARÍNA MIKULÁŠOVÁ)

Tovarníky – Imeľ 2:2 (1:0)

Prečítajte si tiež Hokejisti zdolali aj Martin Čítajte

Po počiatočnom oťukávaní v 13. minúte vystihol Helbich rozohrávku brankára hostí a pohodlne otvoril skóre stretnutia – 1:0. V 23. minúte unikol po krídle Helbich, ale na jeho prízemný center M. Rusňák nedočiahol. V 32. minúte po rohu domácich sa lopta odrazila k Pavlovičovi, ale jeho prudká strela išla nad. V 38. minúte po centri Helbicha hlavičkuje M. Rusňák, ale brankár hostí loptu s námahou vyráža. O minútu neskôr sa na druhej strane vyznamenal domáci brankár Mikuláš, keď hlavičku Straňáka vytlačil na roh. Po zmene strán v 51. minúte hostia zahrávali štandardku a Oršolík posadil loptu na hlavu Straňáka, ktorý vyrovnal na 1:1. V 57. minúte bolo už 1:2, keď Dékány prudkou strelou z uhla pod brvno skóroval. Od tohto momentu domáci zatlačili súpera a v 67. minúte hlavičku R. Rusňáka obranca hostí vykopol z bránkovej čiary. O dve minúty neskôr sa na ľavej strane uvoľnil A. Candrák, ale jeho umiestnenú strelu na vzdialenejšiu žrď opäť vyhlavičkoval hosťujúci obranca na bránkovej čiare. Po veľkom tlaku sa domáci dočkali v 92. minúte, keď si na dlhú loptu nabehol M. Rusňák a vyrovnal na 2:2. V 94. minúte mohol rozhodnúť domáci Schwarz, ale jeho strela len tesne minula brvno hosťujúcej bránky. Domáci si v dobrom zápase zaslúžili vyhrať, ale bohužiaľ, na šance sa nehrá.

Prečítajte si tiež V Nitrianskom kraji pribudne 20 nových autobusov Čítajte

Góly: 13. E. Helbich, 90. Martin Rusňák - 51. D. Straňák, 57. T. Dékány, R: Jaroslav Kotrec, 200 divákov. OFK: I. Mikuláš - Róbert Rusňák, L. Fiala, P. Schwarz, B. Kapusta, M. Pavlovič (86. J. Goga), Vladimír Candrák, M. Královič (81. K. Kyčerka), Adrián Candrák, Martin Rusňák, E. Helbich (74. P. Korman). TJ: T. Balogh - M. Hübsch, K. Sobolevskyi (90. D. Máté), I. Obert (75. M. Kováč), T. Oršolík (86. M. Gajdoš), T. Bacigál, F. Domasta, D. Straňák (88. A. Simonics), P. Varga (84. N. Pavliuk), T. Dékány, D. Csontos

1. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  2. Vlastný biznis? S kvalitným účtom sa živnosť rozbieha ľahšie
  3. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  4. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  5. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  6. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  7. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  8. Dokážu dávať škôlkári pozor na ceste? Otestovali sme ich
  9. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  10. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  1. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  2. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  3. SEAT predstavil e-Scooter
  4. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  5. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  6. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Peter Valko: „Sme ako rodina.“

O priebehu sezóny sme sa rozprávali s 19-ročným Petrom Valkom.

Topoľčiansky hádzanár Peter Valko.

Odštartovala Prašická miniliga

V sobotu bolo na programe prvé kolo obľúbenej halovej futbalovej miniligy. Tento ročník sa odohrá v telocvični v Prašiciach.

Zbabelí kojoti (horný rad zľava): Síleš, Štefkovič, Bulák, Greždo. Dolný rad zľava: Malinka, Janech, Vaňovič.

Topoľčany nestačili na Nitru, Bánovce uspeli

Topoľčianski basketbalisti prehrali prvý zápas v práve prebiehajúcej sezóne, keď nestačili v derby zápase na domácu Nitru. Výhru si na konto pripísali Bánovce.

Zápas Bánovce – Dun. Streda sa začal minútou ticha za obete tragickej nehody pri Nitre.