Kovarce doma vyhrali, Žochári prišli o Baláža

Ďalší futbalový víkend je za nami, kto si polepšil v tabuľke?

Tovarníky na domácom ihrisku porazili Štúrovo.Tovarníky na domácom ihrisku porazili Štúrovo. (Zdroj: KATARÍNA MIKULÁŚOVÁ)

IV. LIGA JV

Tovarníky – Štúrovo 1:0 (0:0)

Po opatrnom úvode z oboch strán sa ako prví osmelili domáci v 12. minúte, ale strelu Královiča spoza šestnástky brankár hostí chytil. V 23. minúte A. Candrák krásne našiel M. Rusňáka, ale ten v čistej tutovke zakončil nedôrazne. V 24. minúte strelu spoza hranice šestnástky domáci V. Candrák nezmestil medzi tri žrde. V 29. minúte sa pekne uvoľnil A. Candrák, ale hosťujúca obrana jeho strelu zblokovala. V 40. minúte Kapusta pekne vysunul A. Candráka, ktorého prízemný center umiestnil do siete M. Rusňák – 1:0. V druhom polčase držali domáci umnou hrou hostí na dištanc. Hra sa odohrávala prevažne len medzi šestnástkami. V 83. minúte dlhú loptu posunul M. Rusňák na striedajúceho Húdoka, ktorý v samostatnom nájazde na bránku zakončil nedôrazne. O tri minúty vbehol do šestnástky A. Candrák, jeho prízemná strela končí len na nohách hosťujúceho brankára. Hostia ohrozili bránku domácich iba raz, v 90. minúte brankár Mikuláš skvelým zákrokom zachránil domácim tesné víťazstvo.

SkryťVypnúť reklamu
Prečítajte si tiež Darilo sa hlavne domácim Čítajte

Góly: 40. Martin Rusňák, R: Jozef Kováč, 150 divákov. OFK: I. Mikuláš - P. Schwarz, L. Fiala, Róbert Rusňák, B. Kapusta, M. Pavlovič (61. E. Helbich), Vladimír Candrák, M. Královič, Adrián Candrák (90. J. Goga), K. Kyčerka (80. R. Húdok), Martin Rusňák.

Kovarce – Nesvady 3:1 (2:0)

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C68D3 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M68D3 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.

3. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?

Hala dostáva nový vzhľad.

Práce na najmodernejšom športovom stánku v Topoľčanoch finišujú.

1 h

Ani snehová nádielka, ktorá v minulom týždni ležala na trati, neprekážala 29 bežcom a 11 bežkyniam, aby si na začiatok roka 2021 odbehli tradičnú 1 míľu.