Hokejisti pred prestávkou porazili aj Levice

Hostia prestrieľali domácich v pomere 32:45, no tri body zostali v Topoľčanoch.

Topoľčany si v priebehu posledného týždňa pripísali do tabuľky ďalších šesť bodov.Topoľčany si v priebehu posledného týždňa pripísali do tabuľky ďalších šesť bodov.(Zdroj: HCTOPOLCANY/MT)

Topoľčany – Levice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Prečítajte si tiež Kam pôjdeme na futbal? Čítajte

Hostia prestrieľali domácich v pomere 32:45, ale tri body zostali v Topoľčanoch. Obe mužstvá si niekoľko šancí vypracovali aj v prvej tretine, no skóre sa po prvýkrát menilo až v prostrednej časti hry, kedy skóre v 22. minúte otvoril Tomčák – 1:0. Domácim sa na dvojgólový rozdiel podarilo odskočiť v závere druhej časti hry, keď sa presadil Podstavek. Hostia zápas zdramatizovali v záverečnej časti hry, kedy sa presadil Hvizdoš. Konečnú podobu výsledku stanovil v poslednej minúte Pätoprstý gólom do prázdnej bránky – 3:1.

Góly: 22. J. Tomčák, 39. A. Podstavek, 60. D. Pätoprstý – 46. A. Hvizdoš. Rozhodovali Kollár – Drblík, Makúch, vylúčenia 3:3, presilovky a oslabenia 0:0, 1978 divákov. HC: Kompas – Ďurčo, Bystričan, Kováčik, Hřebíček, Hrudík, Španko, Bulák, Kubek – Podstavek, Lantoš, Pätoprstý – Kluka, Tomčák, Koyš – D. Gergel, Uhnák, Pekarčík – Olejník, Laššo, Špankovič, tréner Ľ. Hurtaj.

Prečítajte si tiež Danišová majsterkou Slovenska Čítajte

Slovo po zápase: Ľubomír Hurtaj (tréner): Už v zápase v Leviciach sme vyhrali so šťastím a len vďaka výbornému brankárovi Kompasovi. Aj preto som čakal, že aj tento domáci zápas bude veľmi náročný. Navyše v drese Levíc pôsobia aj viacerí hráči, ktorí v minulosti hrávali práve u nás. Šance sa rodili na oboch stranách, hráči dohrávali osobné súboje. Osobne som však spokojný s našou hrou len úvodných desať minút v prostrednej tretiny, kde sme sa dostávali do šancí. Musím priznať, že tento zápas sme vyhrali vďaka obetavosti a výbornému výkonu brankára Kompasa. Levice si za predvedený výkon zaslúžili minimálne bod. Som však rád, že po tomto stretnutí nasleduje prestávka do 13. novembra, pretože si potrebujeme oddýchnuť. Zápasy sú vo veľmi rýchlom tempe a my už potrebujeme dobiť baterky. Sme dlhšie na druhom mieste a ostatné mužstvá sa chcú zakaždým na nás vytiahnuť. Teraz nás čaká zaslúžená prestávka, po ktorej pokračujeme v ďalších náročných zápasoch.

Ostatné výsledky 17. kola: Sp. Nová Ves – Trnava 5:2, Martin – Bratislava Capitals 1:7, Pov. Bystrica – Skalica 3:4, Dubnica – Žilina 2:0.

-. SR18 5 0 0 0 5 12:32 0

Ďalší program: 13. 11. (streda) o 18.00 h.: Žilina – Topoľčany, 15. 11. (piatok) o 18.00 h.: Dubnica – Topoľčany.

8. Dotácie stlačili cenu ekologických Volkswagenov na minimum
  9. Aké vianočné darčeky nakúpiť a zaplatiť len za dva z troch?

Zabojuje trinásť tímov

V nedeľu 8. decembra sa v Športovej hale v Topoľčanoch uskutoční už 19. ročník halového futbalového turnaja dospelých „O putovný pohár ObFZ Topoľčany.“

Zatiaľ posledný ročník ovládli futbalisti z Jacoviec.