Futbalistky zakončili jesennnú časť výhrou

V dohrávanom stretnutí strelili zverenkyne Michala Fridricha poltucet gólov.

Topoľčany budú zimovať na čele II. ligy skupiny B. Topoľčany budú zimovať na čele II. ligy skupiny B. (Zdroj: ARCHÍV JARO ŠUPA)

ŽENY – II. LIGA

Dohrávka: GFC Topoľčany – Štiavnik 6:1 (3:1)

Góly: 15. a 71. N. Jánošová, 17. a 38. N. Rybanská, 69. a 78. K. Masaryková - 28. H. Mikulíková, R: Marián Hubinský, 30 divákov. GFC: I. Haringová - V. Komová, K. Masaryková, P. Helbichová, K. Borčinová, N. Jánošová, N. Rybanská, S. Szalayová (82. N. Domčeková), J. Pistová, D. Chromeková (71. N. Kuklová), T. Urbanová

Prečítajte si tiež Hokejisti pred prestávkou porazili aj Levice Čítajte

Michal Fridrich (tréner): Súperky zo Štiavnika prišli dobre pripravené a hrali aktívne. Napádali našu rozohrávku, zrýchľovali prechodovú fázu a hrali pozorne v obrane. Našťastie, kvalita stále prevládala na našej strane a so všetkými atribútmi ich hry sme si dokázali poradiť, čo sme v prvom polčase potvrdili 3 gólmi, kde sa postupne presadili Jánošová a dvakrát Rybanská. Druhý polčas bol už výraznejšie na polovici súpera, ale najmä našou nepozornosťou, prílišným držaním lopty a slabším pohybom, sme súperkám dávali možnosti na skorigovanie výsledku. Postupne sa však po pekných strelách spoza pokutového územia presadila dvakrát Masaryková a víťazstvo 6:1 potvrdila opäť Jánošová. Vyzdvihol by som výkon Rybanskej, ktorá je s 28-imi gólmi najlepšou strelkyňou ligy a postupne kráča za obhajobou tohto primátu z minulého roka.

Prečítajte si tiež Topoľčany ani Prievidza nepostupujú Čítajte

Najdôležitejší je pre nás stále výkon družstva a jeho výsledky. Spokojnejší po jesennej časti byť ani nemôžeme. Desať zápasov v lige - 10 výhier. Impozantné skoré 55:4 a postup do štvrťfinále slovenského pohára. Čaká nás trochu oddychu a následne kvalitná zimná príprava, pretože tento tím stále ide na 60% a viem, že máme veľký priestor na zlepšovanie ako po individuálnej, tak po technicko-taktickej stránke kolektívu.

Ďakujeme všetkým priaznivcom, ktorí si počas jesennej časti našli priestor na povzbudzovanie našich báb a veríme, že im budeme robiť rovnako radosť aj na jar.

1. GFC Topoľčany 10 10 0 0 55:4 30

2. ViOn/ Vráble 10 8 0 2 30:10 24

3. Pov. Bystrica 10 4 1 5 23:28 13

4. Beluša 10 3 0 7 11:27 9

5. Or. Podzámok 10 2 1 7 10:37 7

6. Štiavnik 10 2 0 8 13:36 6

1. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  8. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  9. Dajme ojazdeným pneumatikám druhú šancu. Nič nás to nestojí...
  10. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  1. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  2. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  3. SEAT predstavil e-Scooter
  4. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  5. Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť
  6. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Peter Valko: „Sme ako rodina.“

O priebehu sezóny sme sa rozprávali s 19-ročným Petrom Valkom.

Topoľčiansky hádzanár Peter Valko.

Odštartovala Prašická miniliga

V sobotu bolo na programe prvé kolo obľúbenej halovej futbalovej miniligy. Tento ročník sa odohrá v telocvični v Prašiciach.

Zbabelí kojoti (horný rad zľava): Síleš, Štefkovič, Bulák, Greždo. Dolný rad zľava: Malinka, Janech, Vaňovič.

Topoľčany nestačili na Nitru, Bánovce uspeli

Topoľčianski basketbalisti prehrali prvý zápas v práve prebiehajúcej sezóne, keď nestačili v derby zápase na domácu Nitru. Výhru si na konto pripísali Bánovce.

Zápas Bánovce – Dun. Streda sa začal minútou ticha za obete tragickej nehody pri Nitre.