Štvrtok, 13. august, 2020 | Meniny má ĽubomírKrížovkyKrížovky

Vianoce si spestrili aj stolným tenisom

Počas sviatkov sa odohrali turnaje v Ludaniciach, v Chrabranoch i v Urminciach.

Najlepší v Ludaniciach v kategórii A.Najlepší v Ludaniciach v kategórii A. (Zdroj: Archív)

V Ludaniciach hrali pred Vianocami

V Ludaniciach sa pred Vianocami odohral Vianočný stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce Ludanice. Podujatie malo v obci už 39. pokračovanie.

Ludanický turnaj sa radí k najtradičnejším stolnotenisovým turnajom na Slovensku. Zápasy sa odohrali v telocvični v Ludaniciach a hráči boli rozdelení do dvoch skupín. V prvej skupine súperili aktívni hráči Orla Ludanice (10 hráčov) a druhú skupinu vytvorili amatéri venujúci sa stolnému tenisu vo voľnom čase (9 hráčov). V skupine A sa víťazom stal Andrej Kapusta, druhý skončil Dušan Krajčovič a tretí Bohumil Barát. V B skupine sa z víťazstva radoval Henrich Nemec, druhý bol Marián Košecký a tretí Peter Matušík.

Prečítajte si tiež Králik vychytal domáce víťazstvo Čítajte

Pohár z Chrabrian putuje do Uhrovca

Na Štefana – 26. decembra 2019 sa v Chrabranoch konal 5. ročník stolnotenisového turnaja neregistrovaných hráčov. Víťazom sa stal Janega z Uhrovca.

Turnaja sa zúčastnilo 32 hráčov, ktorí boli rozdelení do štyroch skupín po osem. Z každej skupiny postupovali štyria hráči do pavúka.

Štvrťfinále: Vaňo – Košecký 3:0, Petrus – Cifra 1:3, Hodál – Šípoš 3:1, Remeň – Janega 0:3. Semifinále: Vaňo – Cifra 3:1, Hodál – Janega 1:3. O 3. miesto: Hodál – Cifra 3:0, finále: P. Vaňo – Janega 1:3.

Na záver turnaja prišla odovzdať poháre a diplomy starostka obce Chrabrany Jana Šupová.

Prečítajte si tiež Doma skončili tretí Čítajte

V Urminciach na Silvestra

Presne na Silvestra 31. decembra 2019 sa uskutočnil pravidelný Silvestrovský stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce Urmince.

Záujem bol trošku menší, ako po iné roky, a tak sa hralo iba v dvoch kategóriách: kategória muži a žiaci.

V žiackej kategórii sa predstavilo 8 hráčov, hralo sa systémom každý z každým. Víťazom sa stal Patrik Kúdela, druhý skončil Sebastián Rybanský a tretí Marek Pomahač.

V kategórii muži sa predstavilo 14 hráčov. Hralo sa v dvoch skupinách po 7 hráčov na 2 víťazné sety. Z každej skupiny postúpili štyria hráči a potom sa už hralo vyraďovacím spôsobom na 3 víťazné sety. Víťazstvo si pripísal na konto Milan Ďurík, druhé miesto získal Maroš Ronec a tretie Tobias Hudák.

1. Tipy na nákupy pre školáka, ktoré by ste mali stihnúť ešte dnes
  2. Mimoriadna akcia: K ročnému online predplatnému kávovar zdarma
  3. Stráviť dovolenku na juhu Čiech môžete tento rok výhodnejšie!
  4. Poznáte v Banskej Štiavnici aj tieto miesta?
  5. Je lepšie vyberať zásnubný prsteň vo dvojici, alebo tajne?
  6. Krížovkársky magazín Lišiak opäť v denníku SME
  7. Reportáž: Ako sa rodí kvalitné slovenské jahňacie mäso
  8. Desať chorvátskych hotelov v obľúbených letoviskách Slovákov
  9. Kedysi to bolo sídlo nerestí, dnes sa tam chodia študenti učiť
  10. Kde dovolenkujú Slováci v čase korony?
  2. Štartuje projekt Futbal v meste
  3. Mio Pilot: moderní navigace s bezplatnými aktualizacemi
  5. Stráviť dovolenku na juhu Čiech môžete tento rok výhodnejšie!
  6. Je lepšie vyberať zásnubný prsteň vo dvojici, alebo tajne?

Na pohár zabudli, doma porazili Lapáš

Kastelovič strelil svoj prvý gól v majstrovskom zápase za Solčany.

Jakub Kastelovič (vpravo) v súboji o loptu v pohárovom zápase proti Tovarníkom (0:2).